"I can't tell you about it. If you can't see it then you'll just never know. I feel sorry for you."quote:
Dan zou ze 80+ moeten zijn, lijkt mij prima mogelijk aangezien LSD niets aan schade achterlaat, tenzij in grote hoeveelheden of bij instabiele mensen, maar dat laatste lijkt mij niet het geval gezien de film.quote:
Ik werd anders aangekeken alsof ik van Mars kwam (nou gaf mijn carnavalsoutfit daar zeker aanleiding toe, maar goedquote:Op maandag 7 maart 2011 12:46 schreef kingmob het volgende:
Als je zo'n avondje carnavalt, moet het voor veel mensen toch duidelijk zijn dat drugs ok zijn. De eerste stap moet simpelweg zijn om het principe dat alohol ook gewoon drugs zijn volledig geaccepteerd en ingeburgerd te krijgen.
Jammer van de kater alleen
Als je geen slechte verslavende verdovende harddrugs gebruikt ben je gek.quote:Op maandag 7 maart 2011 13:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik werd anders aangekeken alsof ik van Mars kwam (nou gaf mijn carnavalsoutfit daar zeker aanleiding toe, maar goed) toen ik vrijdagavond een biertje van een Maastrichtse compleet bezopen carnavalsvierder afsloeg.
Inderdaad! Ik probeerde eerst alcohol voor ik wiet probeerde. Alcohol is wel leuk maar waarom zou je het als enige optie houden, als het ook nog eens een van de slechte stoffen is? Toen ik andere drugs ontdekte werd alcohol eigenlijk al snel niet boeiend meer. Het is wel lekker maar niet mijn ding. En het is eigenlijk ook niet echt nuttig naast de invloed van alcohol voelen.quote:Op maandag 7 maart 2011 13:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als je geen slechte verslavende verdovende harddrugs gebruikt ben je gek.![]()
Maar een onschuldig jointje of pilletje is een halsmisdaad.
Kende hem al ja. Is vet. Vette breakcore eronder van bong-ra.quote:
Wat lost dat op mbt GHB?quote:Op maandag 7 maart 2011 18:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ze zeuren op TV over GHB. Oplossing: XTC legaliseren, maar dat zeggen ze er niet bij.
quote:Op maandag 7 maart 2011 18:51 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Verboden werken overduidelijk niet, en zorgen voor veel extra problemen. Omdat goeie drugs verboden zijn gaan mensen aan de slechte drugs. Crystal meth is juist daarom uitgevonden.
quote:Op maandag 7 maart 2011 18:51 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Verboden werken overduidelijk niet, en zorgen voor veel extra problemen. Omdat goeie drugs verboden zijn gaan mensen aan de slechte drugs. Crystal meth is juist daarom uitgevonden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 7 maart 2011 18:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]Wie is die Gerard?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
quote:
Nee hoor. Propaganda is een heel reëel en gebruikelijk middel om je belangen te verdedigen.quote:
Vertel dat tegen politici en bankiers.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:59 schreef fs180 het volgende:
Wanneer je via de normale wegen je gelijk niet kunt krijgen ja, onmacht
Het werkt anders al eeuwen lang om juist macht te verkrijgen.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:59 schreef fs180 het volgende:
Wanneer je via de normale wegen je gelijk niet kunt krijgen ja, onmacht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |