BBRrrrrrr. De temperatuur daalt.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:39 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ik had accountants, advocaten en bankiers in gedachten
Wie zijn nou de echte macho's hierquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:48 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ruilen voor de mijn die is blond
Haha klinkt goedquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:39 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ik had accountants, advocaten en bankiers in gedachten
Dankzij die hypocriete kankermocro's moet ik 2 keer zo hard werken om me te bewijzenquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:46 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Makkelijker niet, maar omdat ze in tegenstelling tot de gemiddelde Nederlander ieder lid van het vrouwelijk geslacht op straat aanspreken komt het wel goed. Dat is pure kansrekening en mensen zeggen dat mocro's dom zijn.
[..]
Zei je niet een keer dat je zelf Marokkaan was?
Niet dat dat uitmaakt hoor, je mag nog steeds vinden dat ze een pleurismentaliteit hebben.
quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:49 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Wie zijn nou de echte macho's hier.
Ooit gezien op wat voor manier ze die over het algemeen aanspreken? Nee dat gaat 'm bij de meeste vrouwen echt niet worden, die paar blonde VMBO-sletjes uitgesloten natuurlijk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:46 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Makkelijker niet, maar omdat ze in tegenstelling tot de gemiddelde Nederlander ieder lid van het vrouwelijk geslacht op straat aanspreken komt het wel goed. Dat is pure kansrekening en mensen zeggen dat mocro's dom zijn.
[..]
Word je hard van joh, dat is juist goed. Wees ze dankbaar.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:49 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Dankzij die hypocriete kankermocro's moet ik 2 keer zo hard werken om me te bewijzen
Ja en ik ging helemaal stuk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:51 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Ooit gezien op wat voor manier ze die over het algemeen aanspreken? Nee dat gaat 'm bij de meeste vrouwen echt niet worden, die paar blonde VMBO-sletjes uitgesloten natuurlijk.
Ooit een boomknuffelaar zonder uitkering ontmoet?quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:52 schreef Flodder450 het volgende:
Wordt ook Uitkeringstrekker!![]()
Dan hoor je er al voor de helft bij!
Ik moet eerst mijn haar eens kammen. Het wordt al een beetje lang zie ik. Het valt zo voor mijn ogen.quote:
Beetje lang haar mag, je moet er geen staart mee kunnen makenquote:Op woensdag 2 maart 2011 20:58 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ik moet eerst mijn haar eens kammen. Het wordt al een beetje lang zie ik. Het valt zo voor mijn ogen.
Kan jij goed knippen?quote:Op woensdag 2 maart 2011 21:00 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Beetje lang haar mag, je moet er geen staart mee kunnen maken
Je bent een extremist, die leidt tot kaalheid bij de slachtoffers.quote:Op woensdag 2 maart 2011 21:04 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ik heb hier nog wel een grasmaaier liggen
Aha foute mannen dus. Dus het klopt dat vrouwen voornamelijk op foute mannen vallen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 20:39 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ik had accountants, advocaten en bankiers in gedachten
quote:Op woensdag 2 maart 2011 21:50 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Aha foute mannen dus. Dus het klopt dat vrouwen voornamelijk op foute mannen vallen.
quote:Op woensdag 2 maart 2011 21:50 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Aha foute mannen dus. Dus het klopt dat vrouwen voornamelijk op foute mannen vallen.
Kneuzenstudentenquote:Op woensdag 2 maart 2011 21:51 schreef amenth het volgende:
Ik voel me juist altijd ongewaardeerd als ik die Hollandse kneuzen studenten met van die lekkere wijven zie.
Jij bent dan ook een Turk.quote:Op woensdag 2 maart 2011 21:51 schreef amenth het volgende:
Ik voel me juist altijd ongewaardeerd als ik die Hollandse kneuzen studenten met van die lekkere wijven zie.
Spanjaarden zijn racistisch teringvolk. En omdat we het toch over uiterlijke schijn hebben in dit topic, de meeste Spanjaarden zijn ook hondslelijk, lijkbleek en hebben over het algemeen een rotte bakkes tanden.quote:
Ik heb geen klachten over mijn oer Hollandse ''managing consultant'' hoorquote:Op woensdag 2 maart 2011 22:07 schreef zatata het volgende:
TS heeft volkomen gelijk, Nederlandse mannen zijn gewoon geen bazen, ze zijn alleen maar gefocust om carrière te maken en vergeten daarom om hun vrouwen goed en keihard te neuken en dat is gewoon wat vrouwen willen.
Nee, dan was jij al aan de vrouw. Fries is fout zat.quote:Op woensdag 2 maart 2011 21:50 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Aha foute mannen dus. Dus het klopt dat vrouwen voornamelijk op foute mannen vallen.
Consultant is ook maar een titel die ze geven als ze niets anders weten, nog erger als directiesecretaresse (koffiehulpje voor de directeur), die gewoon een titel heeft die duurder klinkt als dat het daadwerkelijk is.quote:Op woensdag 2 maart 2011 22:12 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Ik heb geen klachten over mijn oer Hollandse ''managing consultant'' hoor
quote:Op woensdag 2 maart 2011 22:14 schreef illusions het volgende:
[..]
Nee, dan was jij al aan de vrouw. Fries is fout zat.
Tuurlijk poepiequote:Op woensdag 2 maart 2011 22:16 schreef illusions het volgende:
[..]
Consultant is ook maar een titel die ze geven als ze niets anders weten, nog erger als directiesecretaresse (koffiehulpje voor de directeur), die gewoon een titel heeft die duurder klinkt als dat het daadwerkelijk is.
Nee juist niet.quote:Op woensdag 2 maart 2011 22:11 schreef illusions het volgende:
[..]
Spanjaarden zijn racistisch teringvolk. En omdat we het toch over uiterlijke schijn hebben in dit topic, de meeste Spanjaarden zijn ook hondslelijk, lijkbleek en hebben over het algemeen een rotte bakkes tanden.
quote:Op woensdag 2 maart 2011 22:19 schreef Igen het volgende:
[ afbeelding ]
Gaat dat goed met hotlinking?
Goed, we hebben geen Scapino of H&M hier in Hurdegaryp, maar ik pas morgen de dieseltrein naar de grote stad en ga de adviezen volgen.quote:Op woensdag 2 maart 2011 22:19 schreef Igen het volgende:
[ afbeelding ]
Gaat dat goed met hotlinking?
hurdegarypquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Goed, we hebben geen Scapino of H&M hier in Hurdegaryp, maar ik pas morgen de dieseltrein naar de grote stad en ga de adviezen volgen.
Scooters jatten en drugs wordt ook lastig, die zijn hier ook niet. Ik kan wel een hynder (paard) jatten van de buurman of de SRV-wagen beroven.
Ik word echt de hosselaar van Hurdegaryp!![]()
We hebben iets van 252 inwoners, de koeien, paarden en geiten niet meegerekend. Dus grote kans dat ik hem ken.quote:Op woensdag 2 maart 2011 23:17 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
hurdegarypdaar woont een mattie van mij
doe em de groetenquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:29 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
We hebben iets van 252 inwoners, de koeien, paarden en geiten niet meegerekend. Dus grote kans dat ik hem ken.
Van wie? Een Ajax-fan zo te zien. Maar ja vrijwel iedereen die verstand heeft van voetbal is dus voor Ajax (is gewoon een bazenclub, naast Heerenveen natuurlijk), dus dat wordt nog lastig zoeken.quote:
hij is voor feyenoordquote:Op woensdag 2 maart 2011 23:33 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Van wie? Een Ajax-fan zo te zien. Maar ja vrijwel iedereen die verstand heeft van voetbal is dus voor Ajax (is gewoon een bazenclub, naast Heerenveen natuurlijk), dus dat wordt nog lastig zoeken.
Jij hebt een kakkerlakkenmattiequote:Op woensdag 2 maart 2011 23:36 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
hij is voor feyenoord![]()
hoop niet dat er maar 1 kakkerlak is daar
hij is niet de enigequote:
je gaat met kakkerlakken omquote:
multiculturele samenlevingquote:
Stem pvvquote:
je bent een LINKSE knuffelaar, dus je bent al opwegquote:Op woensdag 2 maart 2011 19:33 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik ben een kaas, ik ben net als de meeste Nederlanders/Friezen een watje en loop erbij alsof ik een zwerver ben.![]()
Zoals de meeste Nederlanders ben ik lelijk, veels te bleek, veels te kakkerig.
Marokkanen zijn stoer en hebben daarom alle meiden, want een meisje wil namelijk helemaal geen man die slaafs achter haar aanloopt, want dan kan ze net zo goed een hond nemen.![]()
Ik heb helaas een Nederlandse/Friese opvoeding genoten en ben daarom, net als de meeste Nederlanders/Friezen een keiharde kneus geworden.![]()
Ik wil daarom graag Mocro worden, maar hoe doe ik dat? Kan ik bij iemand in de leer, ik wil geen Nederlandse kneus meer zijn met mijn patatje met in de snackbar, maar een echte baas. Mocro's zijn gewoon altijd baas, ik weet dat ik nu aan nestbevuiling doe, maar het is gewoon een feit.
Wij Nederlanders/Friezen zijn jaloers, omdat de Marokkanen alle smadjes krijgen, er goed gekleed bij lopen en schijt hebben aan de wouten (en terecht) en wij alleen op internet de held uithangen maar in het echte leven 3 passen achter onze vrouw aanlopen (voor de enkeling hier met vriendin).
Een meisje wil een vent, geen hond. Daarom vallen ze allemaal op Marokkanen en dat is logisch.
Kortom: ik ben een lelijke kaas-sukkel en was liever een Mocro geweest.
Nu ga ik een potje huilen, misschien willen er fokkers met mij meehuilen, dan zijn we minder eenzaam.![]()
![]()
quote:Op woensdag 2 maart 2011 19:49 schreef chroestjov het volgende:
Fries of Marokkaan, allebei kk volk wel.
Je moeder heeft een snorquote:Op woensdag 2 maart 2011 19:33 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik ben een kaas, ik ben net als de meeste Nederlanders/Friezen een watje en loop erbij alsof ik een zwerver ben.![]()
Zoals de meeste Nederlanders ben ik lelijk, veels te bleek, veels te kakkerig.
Marokkanen zijn stoer en hebben daarom alle meiden, want een meisje wil namelijk helemaal geen man die slaafs achter haar aanloopt, want dan kan ze net zo goed een hond nemen.![]()
Ik heb helaas een Nederlandse/Friese opvoeding genoten en ben daarom, net als de meeste Nederlanders/Friezen een keiharde kneus geworden.![]()
Ik wil daarom graag Mocro worden, maar hoe doe ik dat? Kan ik bij iemand in de leer, ik wil geen Nederlandse kneus meer zijn met mijn patatje met in de snackbar, maar een echte baas. Mocro's zijn gewoon altijd baas, ik weet dat ik nu aan nestbevuiling doe, maar het is gewoon een feit.
Wij Nederlanders/Friezen zijn jaloers, omdat de Marokkanen alle smadjes krijgen, er goed gekleed bij lopen en schijt hebben aan de wouten (en terecht) en wij alleen op internet de held uithangen maar in het echte leven 3 passen achter onze vrouw aanlopen (voor de enkeling hier met vriendin).
Een meisje wil een vent, geen hond. Daarom vallen ze allemaal op Marokkanen en dat is logisch.
Kortom: ik ben een lelijke kaas-sukkel en was liever een Mocro geweest.
Nu ga ik een potje huilen, misschien willen er fokkers met mij meehuilen, dan zijn we minder eenzaam.![]()
![]()
Als je het over beroving en verkrachting hebt moet ik je gelijk gevenquote:Op donderdag 3 maart 2011 14:02 schreef Lamborghini_LP640 het volgende:
Negers doen het ook goed tegenwoordig
Volgens menig Fok'er zeg je dat alleen maar omdat je jaloers bent omdat je ze gewoon niet kan krijgenquote:Op donderdag 3 maart 2011 19:38 schreef Meneer_de_Bruin het volgende:
ik zie zelden een marokkaan met een wijf die ik zou willen, altijd van die goedkope bontkraag/glimmende puffjacket types
goed puntquote:
Ik zie ze sowieso nooit met knappe meisjes. Ik zie ze alleen knappe meisjes lastig vallen, of hun eigen soort mishandelen.quote:Op donderdag 3 maart 2011 19:38 schreef Meneer_de_Bruin het volgende:
ik zie zelden een marokkaan met een wijf die ik zou willen, altijd van die goedkope bontkraag/glimmende puffjacket types
Kk joh, Wesley is een redelijk normale naam heur, en nu eindig ik mijn zin met kanker.quote:Op woensdag 9 maart 2011 20:46 schreef regenjascondoom het volgende:
Je hoeft niet persé een marokkaan hiervoor te zijn, een blanke aso zijn is al genoeg. Gewoon een mooie nickelson jas kopen, je naam veranderen in een kamper naam zoals bijvoorbeeld Ronny of Wesley, neem een oorbel en draag de hele tijd een sigaret om je oorschelp. Maak dit af met een matje met een petje erop en begin je eerste en laatste woord in een zin met kanker.
Jij hebt geen flauw idee wat eer en respect inhoudt. Het zijn slechts bekrompen 'mensen' en ego-trippers.quote:Op woensdag 9 maart 2011 20:56 schreef Serious.Lady het volgende:
Marokkanen hebben geen eer ! Je kent ze duidelijk niet , en alleeen nederlandse mannen zijn pussies voor de rest allemaal ECHTE mannen joegoslaven , Turken , Russen dat zijn mannen met eer en respect
Ik dacht na je hele verhaal te hebben gelezen dat ik in ONZ zat,maar dat is dus niet zo...quote:Op woensdag 2 maart 2011 19:33 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik ben een kaas, ik ben net als de meeste Nederlanders/Friezen een watje en loop erbij alsof ik een zwerver ben.![]()
Zoals de meeste Nederlanders ben ik lelijk, veels te bleek, veels te kakkerig.
Marokkanen zijn stoer en hebben daarom alle meiden, want een meisje wil namelijk helemaal geen man die slaafs achter haar aanloopt, want dan kan ze net zo goed een hond nemen.![]()
Ik heb helaas een Nederlandse/Friese opvoeding genoten en ben daarom, net als de meeste Nederlanders/Friezen een keiharde kneus geworden.![]()
Ik wil daarom graag Mocro worden, maar hoe doe ik dat? Kan ik bij iemand in de leer, ik wil geen Nederlandse kneus meer zijn met mijn patatje met in de snackbar, maar een echte baas. Mocro's zijn gewoon altijd baas, ik weet dat ik nu aan nestbevuiling doe, maar het is gewoon een feit.
Wij Nederlanders/Friezen zijn jaloers, omdat de Marokkanen alle smadjes krijgen, er goed gekleed bij lopen en schijt hebben aan de wouten (en terecht) en wij alleen op internet de held uithangen maar in het echte leven 3 passen achter onze vrouw aanlopen (voor de enkeling hier met vriendin).
Een meisje wil een vent, geen hond. Daarom vallen ze allemaal op Marokkanen en dat is logisch.
Kortom: ik ben een lelijke kaas-sukkel en was liever een Mocro geweest.
Nu ga ik een potje huilen, misschien willen er fokkers met mij meehuilen, dan zijn we minder eenzaam.![]()
![]()
Van die dikke wijven of niet slimme meisjes die de gemiddelde boer niet eens wil hebben. Welke vrouw valt nou op een klein driftig harig kereltje met een plat achterhoofd?quote:Op donderdag 10 maart 2011 09:48 schreef Zwollesjappie het volgende:
word turk en ga ik een boerendorp wonen, en gegarandeerd dat de meisjes komen..
chicks daar willen wel is wat anders dan die lompe lange nederlandse boeren, dus ik val in de smaak daar en ondanks mijn tinnitus ik mijn oor, pieeppp ben ik erg blij met mezelf.![]()
Ik zat er op te wachtenquote:Op donderdag 3 maart 2011 20:22 schreef BeffJeck het volgende:
[ afbeelding ]
ik kan het niet helpen, maar ik moest hier aan denken!
Je had hem ook zélf kunnen posten...quote:
hou je bekquote:Op donderdag 10 maart 2011 09:42 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Jij hebt geen flauw idee wat eer en respect inhoudt. Het zijn slechts bekrompen 'mensen' en ego-trippers.
Bedoelde u: geïnfiltreerdquote:Op woensdag 2 maart 2011 19:42 schreef gogosweden het volgende:
[..]
ze hebben het hoge noorden geinveltreerd
Dit klopt wel. Ik had 'n keer alleen een biljet van ¤ 500,00 bij me met uitgaan, omdat dat het enige biljet was dat ik toen in mijn beurs had. In de kroeg geprobeerd er een biertje mee af te rekenen, omdat ik nog geen tijd had gehad om het geld om te wisselen en meteen kwamen de dames als strontvliegen op me af.quote:Op donderdag 10 maart 2011 19:43 schreef Snake_2011 het volgende:
Meisjes vallen niet specifiek op marokkanen. Het is gewoon zo, heel simpel eigenlijk. Je ziet een meisje bv in een bar je trakteerd dr wat te drinken, dat drinken moet betaald worden, je haalt gewoon heel nonchalant n stapeltje geld uit je broekzak, 1000euro is al genoeg, betaald 2euro voor dat drinken, en stopt het weer weg. Vanaf het moment dat ze geld GEZIEN hebben lopen ze achter je aan. Ik snap de hele gedachtegang van die meiden niet, maar als ze gewoon cash zien is het voor hun al meer genoeg.. je hoeft in principe nog nieteens wat uit te geven. Je kan ook crimineel worden, heb je ook altijd lekkere chickies om je heen.
quote:Op donderdag 10 maart 2011 19:57 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
Dit klopt wel. Ik had 'n keer alleen een biljet van ¤ 500,00 bij me met uitgaan, omdat dat het enige biljet was dat ik toen in mijn beurs had. In de kroeg geprobeerd er een biertje mee af te rekenen, omdat ik nog geen tijd had gehad om het geld om te wisselen en meteen kwamen de dames als strontvliegen op me af.
500 euro is peanuts inderdaad. Al heb je 2 biljetten van 50 en de rest in 20, dan lijkt het ook een hele bak met geld.quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:05 schreef Snake_2011 het volgende:
Ja, en het is relatief weinig geld. Als je 1000 euro is 50jes hebt lijkt het redelijk wat maar het is 3x niks uiteindelijk. En als je dan voor 30 euro een rondje in de kroeg geeft zit je gebakke voor die avond bij bijna elk wijf dat je wil
[..]
Zoals ik zei, de gedachtegang van die vrouwen is iets wat me onbekend is. Ze zien geld, ze krijgen geen geld, en toch komen ze mee. Onbewust hopend dat je aan het eind van de avond zegt ''hier is al mn geld'' ofzo?quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:06 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
500 euro is peanuts inderdaad. Al heb je 2 biljetten van 50 en de rest in 20, dan lijkt het ook een hele bak met geld.
Toch wel triest eigenlijk. Vrouwen lopen altijd te zeuren over hoeren, maar als iemand een biljet of 8 in z'n hand heeft in de kroeg zijn ze er als de kippen bij.
Als je 5 drankjes geeft, gaan ze wel mee. 5 drankjes is 40 euro ofzo. Als je ze 40 euro biedt om mee te gaan, doen ze het niet. Best krom.quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:08 schreef Snake_2011 het volgende:
[..]
Zoals ik zei, de gedachtegang van die vrouwen is iets wat me onbekend is. Ze zien geld, ze krijgen geen geld, en toch komen ze mee. Onbewust hopend dat je aan het eind van de avond zegt ''hier is al mn geld'' ofzo?
1 drankje kan ze krijge, ze is mn vriendin niet ofzo haha. de bitch heeft geld van dr papi gekregen op uit te gaan dus dat ze dat maar opmaaktquote:Op donderdag 10 maart 2011 20:10 schreef The_Sperminator het volgende:
[..]
Als je 5 drankjes geeft, gaan ze wel mee. 5 drankjes is 40 euro ofzo. Als je ze 40 euro biedt om mee te gaan, doen ze het niet. Best krom.
respect moet je verdienen e nerdquote:Op donderdag 10 maart 2011 19:09 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Zeer respectvol...jij bent vast geen Turk, Rus of Joego
Kijk die lafaard meteen angstig reageren als die andere terug hoektquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |