Riskquote:Op dinsdag 1 maart 2011 00:50 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Even een AKQ vraagje tussendoor, waar kennen we Tsjita vooral van?
Mogguh Jojo.quote:
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 09:30 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
toen al? Die was populair toen mijn ouders nog op de lagere school zaten
Die was al populair toen mijn opa en oma net verkering hadden
quote:
Wij zijn toch de SCenioren? Dan mag het.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 09:36 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Die wordt alleen op het 65+ subforum bekeken
geen tijd en mogelijkheid voor op mn werk... maar ze was wel een knappe vrouw zo te zien.quote:
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 10:21 schreef MadMaster het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hmmm, daar missen we nu ook niet veel meer aan...
Voor mijn werk zou dat inderdaad de beste keuze zijn.quote:
Het gaat natuurlijk niet alleen om natuur, maar ook om andere onderwerpen. En daarbij kiezen de leden van de Provinciale Staten natuurlijk de leden van de Eerste Kamer. Dus desnoods zou je daar je stem van af kunnen laten hangen, als de rest van de onderwerpen je niks zegt.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:24 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik denk er over om niet te gaan stemmen omdat ik er te weinig van af weet. Kieskompas/Stemwijzer helpen ook niet echt, omdat de helft van de vragen gaat over natuurgebieden waar ik nog nooit van gehoord heb of plaatsen waar ik niks te zoeken heb
Ik weet natuurlijk wel dat er meer aan de hand is, maar de twijfel of ik een goede keus maak blijft. Ik heb nu geen zin om partijprogramma's te gaan lezen. Een stemwijzer helpt niet echt, omdat veel stellingen me te weinig kunnen schelen. Dan blijft er over om te stemmen wat ik vaker stem (VVD dus, met D'66 als tweede keuze) maar ik ben nog niet overtuigdquote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:31 schreef Soempie het volgende:
[..]
Het gaat natuurlijk niet alleen om natuur, maar ook om andere onderwerpen. En daarbij kiezen de leden van de Provinciale Staten natuurlijk de leden van de Eerste Kamer. Dus desnoods zou je daar je stem van af kunnen laten hangen, als de rest van de onderwerpen je niks zegt.
Alsof dat tussen die socialisten hier veel uit gaat makenquote:
Zeker gezien de komende sluiting van Vliegbasis Leeuwarden.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Alsof dat tussen die socialisten hier veel uit gaat makenIk denk dat het wel goed zou zijn voor Friesland als hier iets meer (grote) bedrijven zouden komen
Vanuit mijn kamer heb ik uitzicht op de verkeerstorenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:40 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Zeker gezien de komende sluiting van Vliegbasis Leeuwarden.
Op Leeuwarden worden altijd wel mooie international oefeningen gehouden. Je zult dus wel veel verschillende soorten straaljagers zien.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:43 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Vanuit mijn kamer heb ik uitzicht op de verkeerstoren. Het maakt af en toe wat herrie maar vaak vind ik het wel mooi, die straaljagers
Ik hoor ze vaker dan ik ziequote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:45 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Op Leeuwarden worden altijd wel mooie international oefeningen gehouden. Je zult dus wel veel verschillende soorten straaljagers zien.
Maar niet lang meer. Ik gok dat er in 2013 niet meer gevlogen gaat worden.quote:
Goed excuus om ook met je studie klaar te zijn dan Timquote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:53 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Maar niet lang meer. Ik gok dat er in 2013 niet meer gevlogen gaat worden.
pas ook op met die 50+ partij, die willen ook wel mee regerenquote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:54 schreef Diaan73 het volgende:
Ik ga me ook maar eens laten voorlichten. Heb ook nog geen idee op wie ik moet gaan stemmen. Maar het zal zeker geen VVD, CDA, PVV of SGP zijn. Dat staat wel vast.
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:57 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
pas ook op met die 50+ partij, die willen ook wel mee regeren
Woensdrecht (opleidingen), Breda (hoofdkwartier), Gilze-Rijen (helicopters, met De Kooi als dependance), Eindhoven (Transport), Volkel (gevechtsvliegtuigen), De Peel (luchtafweer, maar dat gaat over naar de Landmacht)quote:Op dinsdag 1 maart 2011 11:56 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
Goed excuus om ook met je studie klaar te zijn dan Tim
Welke bases houden we dan dan nog over in Nederland?
Eindhoven, Volkel en Den Helder?
daar ben ik vroeger nog wel eens op een open dag van de luchtmacht geweestquote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:00 schreef Cobra4 het volgende:
En dan vergeet ik Deelen nog. Dat is een oefengebied met minimale bezetting op de voormailge vliegbasis.
En dat is reden om op hem te stemmen?quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:03 schreef Diaan73 het volgende:
Het dichstbij PvdA en het verst weg van VVD.![]()
En de lijsttrekker van de PvdA is voormalig wethouder van Enschede èn schoonvader van een vriend van mij.
Dat moet dan meer dan 20 jaar geleden zijn geweest.quote:Op dinsdag 1 maart 2011 12:01 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
daar ben ik vroeger nog wel eens op een open dag van de luchtmacht geweest
Ik vond het altijd wel een geschikte vent. Als ik daadwerkelijk op de PvdA ga stemmen, ga ik denk ik wel op hem stemmen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |