Je hebt het gemiddelde weer op >4 keer gebrachtquote:Op donderdag 3 maart 2011 19:06 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dan zet ie me er zelf maar in. 9e keer geloof ik
Ben jij een mojo'er?quote:Op donderdag 3 maart 2011 20:12 schreef mojojojobeverwijk het volgende:
Hey Lowlanders hier, gezellig
OMG dat zou zo vet zijn.quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:58 schreef Tatser het volgende:
Paul Kalkbrenner zei net tijdens zijn optreden in Melkweg dat hij op Lowlands te horen zal zijn met nieuwe album, welke focking dope was.
Daar was ik ook! Nieuw album in juni en hij sloot af met "see you at lowlands". Ik wist eerst niet zeker of ik het goed hoorde omdat hij tijdens het optreden ook een beetje onverstaanbaar stond te brabbelen maar er hadden er meer het zo gehoord dus zal het wel zo zijnquote:Op donderdag 3 maart 2011 23:58 schreef Tatser het volgende:
Paul Kalkbrenner zei net tijdens zijn optreden in Melkweg dat hij op Lowlands te horen zal zijn met nieuwe album, welke focking dope was.
Das een mooi aantal, als ik ga wordt het ook m'n 9e keer, maar 3 weken later word ik papa, dus twijfel nog.quote:Op donderdag 3 maart 2011 19:06 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Dan zet ie me er zelf maar in. 9e keer geloof ik
Erg goed, die Berlin Calling was ook geniaal.quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:58 schreef Tatser het volgende:
Paul Kalkbrenner zei net tijdens zijn optreden in Melkweg dat hij op Lowlands te horen zal zijn met nieuwe album, welke focking dope was.
Hahaah wat had die gast opquote:Op vrijdag 4 maart 2011 11:43 schreef Tatser het volgende:
fok wil niet quoten op mijn pc.
iig Gruwel N-E-R-D dat je er wasen idd die bekken die hij trok. En het aantal peuken die hij rookte.
Hij had een paar vette nieuwe nummers echt supernice.
paul op lowlands (L)
Kon niet quoten door add-block van frefoxquote:Op vrijdag 4 maart 2011 12:40 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Hahaah wat had die gast op
Mijn tweede space was op Sky & Sand.![]()
![]()
Echt? Bij giel deden ze vanochtend heel geheimzinnig. Wat is je bronnnnn?quote:
Kink FM.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 13:55 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Echt? Bij giel deden ze vanochtend heel geheimzinnig. Wat is je bronnnnn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |