Jaquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:07 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je hart ligt wel bij chemie. Maar ik heb geen idee hoe daar de werkgelegenheid is.
Wel mooi dat je op twee paarden kan wedden.
Neequote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:08 schreef EchtGaaf het volgende:
Laborant ziekenhuis, Tijnbrein?
Is dat niet iets?
Dat kan altijd nogquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:17 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Jaen anders ga ik de politiek in
Maar ja zoekt wel een laboratoriumachtige functie ?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:18 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Needat vind ik niets die richting
Ik ben altijd eerlijk, ik zeg waar het op sta. Ik ben Tijnbrein van de .......quote:
Jaquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:22 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Maar ja zoekt wel een laboratoriumachtige functie ?
Tja. ik zou ook niet graag poep onderzoeken.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:23 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Jaalleen niet in een ziekenhuis
Inderdaad zoietsquote:Op zaterdag 26 februari 2011 15:26 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Tja. ik zou ook niet graag poep onderzoeken.Maar ja, je moet ook overal mensen voor hebben.
![]()
Zoiets ?: http://www.jobtrack.nl/jo(...)&from=6&jonr=2426258
Succes met het zoeken naar wat nieuws.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 16:10 schreef DeHovenier het volgende:
Ik ben ook op zoek naar ander werk, want waar ik nu werk vind ik niks, ik ga ermee stoppen.
Kun je een beetje een goed sollicitatiegesprek voeren?quote:Op zaterdag 26 februari 2011 14:54 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
1 april (nee geen grap)
De onzekerheid is erg vervelend en ik word daar ook af en toe best depri van. Tevens is het idee dat ik weer moet gaan solliciteren nu ook geen leuk vooruitzicht. Het lukt tot nu toe nog aardig om het te realiteveren maar dat wordt wel moeilijker.
Net gekeken naar vacaturen. De informatie is gewoon te veel ik zie door de bomen het bos niet meer.
Nee sollicitatiegespreken zijn een ramp. Met veel vragen kan ik gewoon niets. Of ik vertel te veel. Etc.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 18:23 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Kun je een beetje een goed sollicitatiegesprek voeren?
Te veel informatie... ja, de arbeidsmarkt trekt weer aan, dus meer vacatures. Weet je nog niet waar je het moet zoeken of zijn de functieprofielen onoverzichtelijk?
Hopelijk vind je snel iets... mocht je drie jaarcontracten hebben gehad, dan zou verlenging wel netjes zijn.
Ik zal wel moeten, ik ben al depressief genoeg en ik heb geen zin om volledig in te storten. Er komt vast wel iets op mijn weg of een juiste afslag. En tot die tijd moet ik het doen met wat ik heb en dat is eigenlijk wel goed genoeg, nogmaals ik mag niet klagen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:38 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik vind het mooi dat je zo rustig en evenwichtig reageert.Ik vraag mij af hoe je dit nu doet
Het zal een lange reis voor je zijn.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 22:21 schreef Auti het volgende:
[..]
Ik zal wel moeten, ik ben al depressief genoeg en ik heb geen zin om volledig in te storten. Er komt vast wel iets op mijn weg of een juiste afslag. En tot die tijd moet ik het doen met wat ik heb en dat is eigenlijk wel goed genoeg, nogmaals ik mag niet klagen.
En ik heb mijn eettafel naar zolder weten te krijgen en heb nu dus 3 schermen voor mijn neus en dat is geweldig. Mijn commandcentre krijgt steeds meer vorm![]()
Er is nog genoeg stress en onduidelijkheid maar daar wil ik mij helemaal niet mee bezig houden.
Ik heb zat plannetjes maar die kosten stuk voor stuk tijd en geld, dus er is geen vrijbaan naar een beter bestaan. Vind ik niet erg, Over 5 jaar is alles anders, en dat is voor mij een marker.
Ja precies, ik kan als het moet echt een zee van info tevoorschijn toveren en heel veel dingen tegelijk in de gaten houden. Vind ik mooi.quote:Op zondag 27 februari 2011 14:12 schreef EchtGaaf het volgende:
Het zal een lange reis voor je zijn.
Hopelijk dat er licht aan het einde van de tunnel is.
En laat die command centre voor jou de ultieme afleiding zijn.![]()
De computer is voor mij ook niet weg te denken. Internet al helemaal niet.quote:Op zondag 27 februari 2011 14:42 schreef Auti het volgende:
[..]
Ja precies, ik kan als het moet echt een zee van info tevoorschijn toveren en heel veel dingen tegelijk in de gaten houden. Vind ik mooi.
Zit misschien ook wel toekomst in. Het is nu een zooitje op de A9 bij spaarndam (paaltje 45,3), zwaar ongeval met 7 auto's.
En ik wil nog een tekentablet kopen zodat ik lekker creatief kan doen. En over een paar jaar kan ik vast wel weer een auto kopen en dan kan ik zo af en toe eens lekker op pad. Daar hou ik mij gewoon aan vast.
Ik hoop dat ze nog een huisje voor mij weten te regelen en anders moet ik het doen met de huidige situatie.
Ik kan er niet zo veel over zeggen. Je hebt bijvoorbeeld ook onderzoeksbureaus, waar het wat minder commercieel is. Dat zijn bureaus die ook in opdracht van ministeries werken.quote:Op zondag 27 februari 2011 14:12 schreef EchtGaaf het volgende:
...
Ik begrijp de zorg van Tijnbrein ook goed. Onzekerheid. Ik hoop dat hij voor 1 april goed nieuws heeft. Voor ASS-ers zijn Staatsbedrijven veel beter. Vandaar dat ik liever hier een ander bestel zou zien. (Groen Boek) Wat is er nou mis dat mensen een baan voor het leven mogen hebben. En steeds niet worden getard met ene maximale onzekerheid?
Ik ben blij voor Schaal_9 dat hij bij een Staatsbedrijf mag werken. Ik geloof dat hij in het snelle commerciële bedrijfsleven het ook erg moeilijk zou hebben zo niet onmogelijk. ( Ik geloof dat God voor hem dit zo heeft bepaald. ) Zijn weg, zijn pad. En dat is nou precies de reden waarom ik graag een groot overheidsapparaat wil.
Tja. Jij hebt het zes jaren lang behoorlijk moeilijk gehad in jouw postbode tijd. (ik las dat tussen de regels door onder jouw oude account, jaren terug). Hoe jij dat hebt overleeft verbaasd mij nog steeds. Het moet een enorme beproeving zijn geweest. Misschien ben je boos vaak geweest en God gevraagd: waarom dit, waarom ik?quote:Op zondag 27 februari 2011 15:37 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Ik kan er niet zo veel over zeggen. Je hebt bijvoorbeeld ook onderzoeksbureaus, waar het wat minder commercieel is. Dat zijn bureaus die ook in opdracht van ministeries werken.
De meeste gangbare functies zijn twee schalen hoger, ik denk dat het voor mij dan nauwelijks haalbaar was. Veel mensen met Asperger lopen vroeg of laat vast omdat zon functie veel energie vraagt. Maar Pandora73 bijvoorbeeld heeft laten zien dat je ook met Asperger heel ver kunt komen. Ik verwacht zeker niet vast te lopen in mijn werk en de stap naar schaal tien zie ik nog wel gebeuren.
De overheid is wel mijn pad (ik geloof trouwens ook nog eens in God/Jezus), een oud-studiegenote van mij werkt er ook (inmiddels bij een van de ministeries). Het spreekt me ook aan, om concreet met beleid bezig te zijn... en de resultaten in de krant te lezen.
Hij is zeer intelligent. Jammer dat die sociale poppenkast vandaag de dag zo geheiligd moet wordenquote:Auti, een passende functie is zeker niet onmogelijk. Van een ander forum heb ik vernomen dat er iemand met Asperger aan de slag gaat in een iets aangepaste functie op universitair niveau. Jouw tijd komt nog wel
Ik weet niet of het wel veerkracht genoemd mag worden. Het houdt ook een keer op, al heb ik daar totaal geen zin in. Ik wil zó graag verder, hoeft allemaal niet perfect en groots en schitterend.quote:Op zondag 27 februari 2011 14:49 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
De computer is voor mij ook niet weg te denken. Internet al helemaal niet.Het is mijn blik op de wereld.
Gelukkig dat je wel een thuissituatie hebt. Een dak boven je hoofd al is het bij je ouders. En dat je niet helemaal alleen bent. Al zal dat ook niet altijd meevallen, je had liever natuurlijk je eigen huisje. Wie weet wat de toekomst je nog brengt. Goed en knap dat je de moed niet opgeeft, dat zegt ook iets over je veerkracht.
Wonen je broers bij je in de buurt? Zodat je daar soms een keer op bezoek kan?
Dank je wel, maar in situaties als deze heb ik echt wel mijn momentjes hoor. Al lopen er figuren rond die echt gestoord doordraaien en de vreselijkste dingen uithalen, ik niet. Maar ik kom ook geen stap verder, althans niet in de progressie die ik zou willen. En ik wéét gewoon dat er nog iets op mijn pad komt, dat is onmiskenbaar en daarom weiger ik op simpele wijze op te geven.quote:Op zondag 27 februari 2011 17:54 schreef schaal_9 het volgende:
Ik hoop echt dat je verder komt, Auti
Vind het knap dat je ook bij tegenslag volhoudt en ook goed aangeeft waar je kansen en bedreigingen liggen.
Ik heb mooie spullen, en zeg ook altijd wel dat ik alles heb wat ik nodig heb, maar ik heb een oneindig verlanglijstje en sommige dingen zijn nog essentieel ook, kleding bijvoorbeeld. Als ik bij mijn ouders blijf zit ik er financieel wel iets beter voor en een beetje sparen is ook wel mogelijk maar daar lever je wel veel voor in. Vrijheid, zelstandigheid, sociale status.quote:Hoeveel kracht om te herstarten je nog hebt, ligt ook een beetje aan je leeftijd. Heb je wel enige kans om te sparen zolang je nog bij je ouders woont, of houden ze daar met de schuldsanering rekening mee?
Weet je, sommige autis durven niet eens op internet. Zou je trouwens wel verder willen met deze nickname?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |