Dat klopt. Maar dan moet wel vaststaan dat het dier is afgestaan. En daar lijkt het ook op, dus van die twee weken is dan sowieso geen sprake meer. Maar ik gaf in het begin als optie aan dat het mogelijk kon zijn dat het om een gevonden dier ging.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:35 schreef Adelante het volgende:
[..]
[..]
Het lijkt me dat de eigenaar zijn bezit prijsgeeft als hij deze in een mandje voor een asiel dropt. TS zou met succes het eigendom van deze kat kunnen claimen.
Het is inderdaad een prachtige poesquote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:40 schreef Adelante het volgende:
Maakt ook allemaal niet uit, TS heeft gewoon een toffe choco poes
Daar moest ik idd ook aan denkenquote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Nee joh, een vervelende buur kan die kat daar toch gedumpt hebben
Zou lekker zijn als de echte eigenaar dan een dag later aankomt in het asiel en de kat is alweer vergeven.
Ik hoop met je mee!quote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:44 schreef MutedFaith het volgende:
Mocht zoiets aan de hand zijn en de eigenaar staat op de stoep, dan krijgt ie 'm natuurlijk wel gewoon mee.. Niets aan te doen dan.
Maar ik hoop dat zich niemand meldt!
Choco...kan zowel voor een poes als voor een katerquote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:40 schreef Adelante het volgende:
Maakt ook allemaal niet uit, TS heeft gewoon een toffe choco poes
Ik vind hem leuk.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:50 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Choco...kan zowel voor een poes als voor een kater
Misschien de kat van vader of moeder die overleden is? Ik doe maar een gooi, het is inderdaad een mooi beestje dat je toch niet zonder goede reden weg doet.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 18:40 schreef DarkElf het volgende:
wat een mooie kat en ziet er idd goed verzorgd uit. Raar dat hij dan zo maar bij een asiel gedumpt was
Waaaaaaaaah, das mijn Sjefke in het bruin!!!!quote:Op vrijdag 25 februari 2011 15:41 schreef MutedFaith het volgende:
De dierenarts was al gesloten toen ze er aan kwam.. Dus dat wordt uitgesteld tot de eerst volgende dag dat ze open zijn.. Waarschijnlijk dus maandag pas.
Er zijn wel foto's!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Verder gaat alles weer gewoon normaal verder in huis.. De oudste van de honden probeert er af en toe wel heen te lopen om wat te snuffelen en wil er wel vriendjes mee worden, maar dat houdt de kat nog even af.. De jongste hond ligt gewoon op haar vaste plaats en lijkt zich (zoals gewoonlijk) meer druk te maken over onze konijn dan de nieuwe kat.
De kat eet en drinkt goed, maar heeft liever vlees dan brokjes..
Wat een lieverds, zowel jullie als de honden.!quote:Op vrijdag 25 februari 2011 10:30 schreef MutedFaith het volgende:
Ik kan ook een nachtje buiten overleven.. En toch vind ik 't niet fijn om in een mandje waar ik net in pas een nacht in de regen en kou te moeten staan..
Dat zegt helaas niets. Mijn bengaal (zie fobo) is door de vorige eigenaars ook blakend en beautiful naar het asiel gebracht omdat ze hem zat waren. Terwijl het de liefste en leukste (en domste...quote:Op vrijdag 25 februari 2011 18:40 schreef DarkElf het volgende:
wat een mooie kat en ziet er idd goed verzorgd uit. Raar dat hij dan zo maar bij een asiel gedumpt was
Even heen en weer schudden. Als je wat hoort rammelen, is het een katerquote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:26 schreef MutedFaith het volgende:
[..]
We hebben wel al wat namen, maar moeten nog even checken of 't een poes of en kater is..
Ik kan het me voorstellen, ik duim gewoon meequote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:44 schreef MutedFaith het volgende:
Mocht zoiets aan de hand zijn en de eigenaar staat op de stoep, dan krijgt ie 'm natuurlijk wel gewoon mee.. Niets aan te doen dan.
Maar ik hoop dat zich niemand meldt!
't Zou niet in me opkomen, maar ik ben dan ook nogal weg van onze eigen katten.quote:
Een kerel.quote:Op zaterdag 26 februari 2011 11:04 schreef MutedFaith het volgende:
Het is een mannetje, en begint zich al prima thuis te voelen. Klimt lekker overal op, lijkt nergens bang voor en heeft de kattenbak (gelukkig) ook al gevonden.
Een naam zijn we nog over aan het denken..
He dier heeft inmiddels al een verzameling speeltjes gekregen van m'n schoonzus, die had ze nog liggen van haar oude kat..
Er hangt nog wel wat, dus denk 't niet.. Maar zeker weten doe ik 't pas als hij maandag langs de dierenarts geweest is..quote:
Dierenarts kan dat met zekerheid zeggenquote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:04 schreef MutedFaith het volgende:
[..]
Er hangt nog wel wat, dus denk 't niet.. Maar zeker weten doe ik 't pas als hij maandag langs de dierenarts geweest is..
Een echte kater heeft ze ook niet zozeer hangen als fier achteruit staanquote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:12 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Dierenarts kan dat met zekerheid zeggenSoms laten ze namelijk wat hangen, maar zit er niks meer in. Maar laat de dierenarts maar voelen, dan krijgt Choq aan de DA een hekel en lekker niet aan jou
Nee, okequote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Een echte kater heeft ze ook niet zozeer hangen als fier achteruit staan
Ik noem dat 'flufjes'quote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:15 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nee, okeMaar ik bedoel dat er nog wel een zakkie te zien is, maar dat dat dan leeg is (wat een topicwending)
quote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:21 schreef MutedFaith het volgende:
Ik laat 't inderdaad wel aan de dierenarts over.. Hij voelt zich nog niet zo thuis dat hij echt enthousiast z'n genitaliën komt laten bevoelen..![]()
Ik noem hem de hele tijd 'ze / haar' als ik over hem praat.. Dat krijg je als je verder met alleen maar vrouwen (en vrouwelijke dieren) in een huis woont..
Dit is dan weer raar....quote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:21 schreef MutedFaith het volgende:
Ik laat 't inderdaad wel aan de dierenarts over.. Hij voelt zich nog niet zo thuis dat hij echt enthousiast z'n genitaliën komt laten bevoelen..![]()
Ik noem hem de hele tijd 'ze / haar' als ik over hem praat.. Dat krijg je als je verder met alleen maar vrouwen (en vrouwelijke dieren) in een huis woont..
Hé fijn, nou zit er Cola op m'n schermquote:
Sorry!quote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:38 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Hé fijn, nou zit er Cola op m'n scherm
Daar hebben we de naam inderdaad van gejatquote:
en dan nog: gedumpt bij asielquote:Op zaterdag 26 februari 2011 21:35 schreef Gravedigger het volgende:
Is er al nagekeken of hij gechipt is?
Ik heb het hele verhaal gelezen en wat een lieverd is jullie nieuwe poezelquote:Op zaterdag 26 februari 2011 17:03 schreef MutedFaith het volgende:
De kater heeft de naam 'Choq' gekregen, vanwege de kleur.
Hij wisselt een beetje af tussen spelen en op de vensterbank liggen, lekker warm boven de radiator..
We hebben 'm vanochtend een krabpaal en een kattenbak gekocht (we gebruikten tot vanochtend zolang een doos met kattenbakkorrels) en hijs is er wel zichtbaar blij mee..
Hij loopt nu een beetje om m'n laptop heen (gaat zo nu en dan op 't toetsenbord staan..) en komt gezellig kopjes geven..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |