Je beseft dat je nu precies hetzelfde doet als zij he?quote:Op maandag 28 maart 2011 14:50 schreef Weissman het volgende:
[..]
Zo herkenbaarover hoe geweldig het burgerlijk leventje nou wel niet is zonder te beseffen dat ze de komende 5 decennia met niemand anders sex zullen hebben. geen spanning, geen risico's; het enige wat mis kan gaan in dat leventje is hun Floortje of Joostje die van een fiets pleurt
![]()
Hoe zie je dat?quote:Op maandag 28 maart 2011 16:01 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je beseft dat je nu precies hetzelfde doet als zij he?
De ouders in de vriendengroep zie je nog maar een paar keer per jaar en dat is vaak nog op vrij tamme feestjes. Stappen met ze? Mjah, een keer of 2 per jaar bij de wat wildere exemplaren.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 09:39 schreef Maanvis het volgende:
Momenteel is het werptijd in mijn vriendengroep, waar er eerst nog maar 2 een kindje hebben zijn er nu 4 dames uit mijn vriendengroep zwanger.
Dat maakt mij natuurlijk wel een beetje bang; ik ben een vrijgezel en ik ga iedere week 1 of meerdere keren op stap. ik ben bang dat onze wekelijkse stapavondjes zullen vervallen in gezeik over oppas en dat ik het vort met andere mensen moet gaan doen.
Ervaringen zijn welkom; hoe hebben de kindjes in uw vriendengroep je vriendengroep veranderd?
Bovenstaande dikgedrukte is ook zo waar. Ik loop al jaren te verkondigen dat ik geen kinderen wil, er niet mee om kan gaan en dat ook niet wil. Afgelopen weekend een verjaardag gehad waarbij dus ook een zwanger stel aanwezig was, en dan zijn ze kwaad omdat je minder interesse in hun zwangerschap toont dan een anderquote:Op vrijdag 25 februari 2011 10:01 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Sterkte. Op een gegeven moment gaan de gesprekken alleen nog maar over kleine roosje/daantje/floortje/joostje etc, of het aanschaffen van facliteiten voor. Het lijkt wel of -met name de dames- alle interesse voor andere gespreksonderwerpen verliezen.
In mijn geval, hoewel het nog lang niet al mijn vrienden betreft, zie ik nu al de avonden lang keten of doorbomen over politiek and such en eigenlijk überahupt het bestormen van een kroeg verworden tot een herinnering. De laatste is op zich logisch, maar god, dat eindeloze gelul over kinderen. Kill me.
Daar komt nog bij dat het begrip voor jouw levensstijl af zal nemen. In mijn geval wederom de dames die daar het grootste punt van maken. "Wordt het niet eens tijd dat jij ook.." De heren begrijpen het wel, maar kunnen natuurlijk weinig anders dan een beetje meelullen met vrouwlief, in de hoop dat ze er nog op mogen die avond.
Zij leiden een burgerlijk leventje en hemelen dat op om zichzelf beter te voelen, hij leidt geen burgerlijk leventje en kraakt dat af om zichzelf beter te voelen.quote:
Neuken?quote:Op maandag 28 maart 2011 16:44 schreef seasushi het volgende:
...Enige optie ies een vrouw zoeken en die bezwangeren. Hoor je er ook nog bij
Ik weet niet of ik hierop wel moet ingaan of niet.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:40 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zij leiden een burgerlijk leventje en hemelen dat op om zichzelf beter te voelen, hij leidt geen burgerlijk leventje en kraakt dat af om zichzelf beter te voelen.
Nee, omdat het de waarheid is. Een burgelijk leventje IS minder dan een niet-burgelijk leven. Ik voel me gelukkig omdat ik geen burgelijk leven heb, niet omdat ik mensen met een burgelijk leven kan uitlachen.quote:Op maandag 28 maart 2011 16:40 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zij leiden een burgerlijk leventje en hemelen dat op om zichzelf beter te voelen, hij leidt geen burgerlijk leventje en kraakt dat af om zichzelf beter te voelen.
Jij snapt er echt de ballen vanquote:Op maandag 28 maart 2011 17:08 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, omdat het de waarheid is. Een burgelijk leventje IS minder dan een niet-burgelijk leven. Ik voel me gelukkig omdat ik geen burgelijk leven heb, niet omdat ik mensen met een burgelijk leven kan uitlachen.
Huisje boompje beestje, je blijdschap halen uit het inruilen van je golf voor een espace. Van in de tuin zitten terwijl je vriend bloemetjes plant, 3x per jaar nog eens in de kroeg komen, alleen de vrienden overhouden die zelf ook koters hebben. Dat is burgelijk en daar wordt een mens niet echt gelukkig van. Heeft niks met subjectief of kortzichtig te maken.quote:Op maandag 28 maart 2011 17:22 schreef Dubbr het volgende:
[..]
Jij snapt er echt de ballen van. Dat is toch allemaal subjectief.
En WTF is burgerlijk? Dat je je leven goed voor elkaar hebt, huisje boompje beestje? Wat is daar in godsnaam minder aan dan dat niet hebben. Ieder z'n eigen invulling van zijn leven, toch? Lekker kortzichtig ben je.
quote:Op maandag 28 maart 2011 17:27 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Huisje boompje beestje, je blijdschap halen uit het inruilen van je golf voor een espace. Van in de tuin zitten terwijl je vriend bloemetjes plant, 3x per jaar nog eens in de kroeg komen, alleen de vrienden overhouden die zelf ook koters hebben. Dat is burgelijk en daar wordt een mens niet echt gelukkig van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 28 maart 2011 17:52 schreef Dubbr het volgende:
[..]
Laat me raden, 2.4 kids, een hond en een stationwagen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of dat als wens. En vergeet Almere niet. Ver weg van de plekken waar Het Leven is.quote:Op maandag 28 maart 2011 18:09 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Laat me raden, 2.4 kids, een hond en een stationwagen?
Plus geen uitzicht op enkele vorm van verbetering, vermoed ik.quote:Op maandag 28 maart 2011 18:09 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Laat me raden, 2.4 kids, een hond en een stationwagen?
-_- Ik probeerde alleen een beetje inlevingsvermogen te tonen. Zelf haat ik ook het burgerlijke leventje. Ik kan me ergens, heel ver weg, alleen voorstellen dat iemand het wel leuk kan vinden.quote:Op maandag 28 maart 2011 18:11 schreef Weissman het volgende:
[..]
Plus geen uitzicht op enkele vorm van verbetering, vermoed ik.
Nu we toch als kortzichtig zijn bestempeld maakt het niet uit wat we zeggen; want wij zijn de onwetenden
Ik ben serieus. Ik heb al vele vrienden zien wegzakken in het burgelijke leventje, en hoe hard je ook roept dat zij het nu op een andere manier leuk hebben, het maakt niet uit. Ik zie de praktijk. Ik hoor van de jongens dat ze het stappen en de vrijheid wel missen. Ik hoor van de meiden dat zo'n kind wel erg veel aandacht vraagt. Naast natuurlijk alle positieve dingen. Ja, het burgelijke heeft een pluskant. Maar er is zelf officieel onderzoek gedaan naar of je gelukkiger wordt van kids en daaruit blijkt dat dat niet zo is.quote:Op maandag 28 maart 2011 18:17 schreef Dubbr het volgende:
[..]
-_- Ik probeerde alleen een beetje inlevingsvermogen te tonen. Zelf haat ik ook het burgerlijke leventje. Ik kan me ergens, heel ver weg, alleen voorstellen dat iemand het wel leuk kan vinden.
En dit moet een serieus deel van FOK! voorstellenStelletje mongolen.
Dit dus.quote:Op maandag 28 maart 2011 18:21 schreef stbabylon het volgende:
Ik ben serieus. Ik heb al vele vrienden zien wegzakken in het burgelijke leventje, en hoe hard je ook roept dat zij het nu op een andere manier leuk hebben, het maakt niet uit. Ik zie de praktijk. Ik hoor van de jongens dat ze het stappen en de vrijheid wel missen. Ik hoor van de meiden dat zo'n kind wel erg veel aandacht vraagt. Naast natuurlijk alle positieve dingen. Ja, het burgelijke heeft een pluskant. Maar er is zelf officieel onderzoek gedaan naar of je gelukkiger wordt van kids en daaruit blijkt dat dat niet zo is.
Met oordoppen in wel jahquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |