Hoe kan je hem nou een viezerik vinden? Sorry, maar ik voel me hierin erg aangesproken. Het is alleen jouw bekrompen kijk op de wereld vermoed ik waarom je zo reageert, want je hebt er duidelijk geen ervaring mee.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:36 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik vind hem geen pedofiel maar eigenlijk een viezerik.Hij zou degene met gezond verstand moeten zijn en geen toenadering moeten zoeken met haar. Deze relatie heeft toch geen lang leven, komt alleen maar gedoe van (ouders e.d.) en het is eigenlijk 'not done' omdat zij nog een meisje is en hij zou volwassen moeten zijn. Als zij nou 26 was geweest en hij 35 dan had de zaak heel anders gelegen.
Ik ben eigenlijk niet meer verliefd geweest sinds de kleuterschool dus nee ik kan er niet over meepraten. En ik zeg ook niet dat TS en haar vriend meteen moeten stoppen in tegendeel zelfs als ze elkaar leuk vinden moeten ze het zeker proberen. Alleen je loopt hoogstwaarschijnlijk tegen meer problemen op dan met iemand van je eigen leeftijd. Maar wat jij al zegt met iemand van je eigen leeftijd zal je ook geen garantie geven dat het goed gaat.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:41 schreef Gnoesje het volgende:
[..]
Heb je zelf meegemaakt hoe het is om verliefd te worden op iemand die veel jonger is dan jij? Een vriend van me had ook z'n praatje klaar toen ik 'm vier jaar geleden vertelde dat ik een vriendin had van 9 jaar jonger. "Dat moet je niet doen, dat gaat mis, blablablabla". Hij had alleen nog maar kinderachtige meisjes meegemaakt en ging er automatisch vanuit dat mijn vriendin zo'n kinderachterig 17 jarig meisje zou zijn. Maar toen mijn vriendin mee ging naar een feestje, en hij de kans kreeg om met haar te praten en haar beter te leren kennen, toen kwam hij netjes zijn excuses aanbieden, want hij vond mijn vriendin een fantastische meid, helemaal niet jong in gedrag, zelfs niet in uiterlijk, ze leek eerder begin 20.
Je kan niet puur kijken naar leeftijd, je moet kijken naar de situatie. Want er zijn jongens/meisjes met vrijwel geen leeftijdsverschil, maar die toch echt niet op één lijn zitten, die niet bij elkaar passen. Een klein leeftijdsverschil is geen garantie voor een goede relatie, net zo min als een grote leeftijdsverschil een garantie is voor problemen. Het gaat erom hoe je er samen mee om gaat. Uiteindelijk gaat het echt om de klik. Je merkt vanzelf of je wel of niet bij elkaar past. Mijn vriendin en ik zijn er, na 3 jaar samenwonen, van overtuigd dat we goed bij elkaar passen. En gelukkig staan onze vrienden en familie volledig achter onze relatie.
Nogmaals: je moet niet alles laten afhangen van leeftijd, uiteindelijk is dat maar een getalletje.
En ja, ook ik snap dat een jongen van 20 met zijn handen van een meisje van 11 moet afblijven..
Je moet anderen mensen hun mening ook accepteren. Sommigen mensen denken er zo over.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:47 schreef Gnoesje het volgende:
[..]
Hoe kan je hem nou een viezerik vinden? Sorry, maar ik voel me hierin erg aangesproken. Het is alleen jouw bekrompen kijk op de wereld vermoed ik waarom je zo reageert, want je hebt er duidelijk geen ervaring mee.
Zowel mijn familie als de familie van mijn vriendin hebben altijd achter onze relatie gestaan. Waarom? Omdat ze inzien dat het oprecht is. Dat er veel respect is van mij naar mijn vriendin en andersom. Hoe kan jij op afstand oordelen dat het niet goed is.. hoe kan jij op afstand beoordelen dat onze relatie niet had mogen plaatsvinden, puur en alleen om het feit dat ik 9 jaar ouder ben?
Maar eigenlijk.. waar maak ik me druk om. Ik ken jou niet, jij kent mij niet... laten we dat vooral zo houden.
Misschien kap je dan wel iets af wat iets heel moois had kunnen worden. En dat puur alleen om leeftijd? Voor de rest moet ik je wel respecteren in je keuze natuurlijk. Let's agree to disagree!quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:48 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk niet meer verliefd geweest sinds de kleuterschool dus nee ik kan er niet over meepraten. En ik zeg ook niet dat TS en haar vriend meteen moeten stoppen in tegendeel zelfs als ze elkaar leuk vinden moeten ze het zeker proberen. Alleen je loopt hoogstwaarschijnlijk tegen meer problemen op dan met iemand van je eigen leeftijd. Maar wat jij al zegt met iemand van je eigen leeftijd zal je ook geen garantie geven dat het goed gaat.
Het enige wat ik zeg (en dat is puur mijn emotionele mening) is dat als ik een meisje leuk als 26 jarigen vind en ik kom er naderhand achter dat ze 17 is. Ik er meteen onder welke ongestadigheid dan ook het zou afkappen. Omdat ik naar mijn mening de verstandigste moet zijn in de situatie en niet puur met mijn hart moet denken.
heb je gelijk inquote:Op woensdag 23 februari 2011 14:49 schreef heloef het volgende:
[..]
Je moet anderen mensen hun mening ook accepteren. Sommigen mensen denken er zo over.
Ja dan zou ik iets moois kunnen afkappen dat risico neem ik dan gewoon want ik blijf trouw aan mijn principes. Ik zou op deze leeftijd al geen relatie meer nemen met een 13 jarige.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:54 schreef Gnoesje het volgende:
[..]
Misschien kap je dan wel iets af wat iets heel moois had kunnen worden. En dat puur alleen om leeftijd? Voor de rest moet ik je wel respecteren in je keuze natuurlijk. Let's agree to disagree!![]()
Kijk, even volledig eerlijk en transparant: Ja, er zijn een aantal "complicaties" die om de hoek (kunnen) komen kijken als je leeftijdsverschil zo groot is. Ik ben bijvoorbeeld al wat jaren full time aan het werk terwijl mijn vriendin nog bezig is met haar studie rechten. Dat heeft als gevolg dat ik kan opdraaien voor de meeste kosten, want haar studiebeurs en dat beetje geld wat ze verdient met haar bijbaantje, dat is nog niet genoeg voor de helft van de huur, laat staan voor gas/water/electra/internet/tv/etc...
Maar dat neem ik voor lief. Dan nog maar even wat langer wachten voor we twee salarissen per maand kunnen bijschrijven in plaats van 1 salaris en wat zakgeld.
Maar geloof me.. dat is voor mij geen reden om het uit te maken, ik zou wel gek zijn. We hebben het heel erg goed samen, en houden van elkaar. Er zijn genoeg andere zaken om je druk om te maken denk ik dan.
Gelukkig houden jouw principes je warm en gelukkig.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:04 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja dan zou ik iets moois kunnen afkappen dat risico neem ik dan gewoon want ik blijf trouw aan mijn principes. Ik zou op deze leeftijd al geen relatie meer nemen met een 13 jarige.
Ik snap deze reactie niet echt, ik heb al eerder aangegeven dat ik mensen in een relatie met een groot leeftijdsverschil helemaal geen viezeriken en ze dat vooral moeten doen. En ik zie dan ook geen probleem in de relatie die jij hebt met dat 19 jarige meisje. Accepteer mijn mening dan ook in dit standpunt.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:07 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Gelukkig houden jouw principes je warm en gelukkig.
Je weet helemaal niet hoe die jongen in elkaar zit. Misschien is ie ook al single vanaf ze geboorte, weet jij veel.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:04 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja dan zou ik iets moois kunnen afkappen dat risico neem ik dan gewoon want ik blijf trouw aan mijn principes. Ik zou op deze leeftijd al geen relatie meer nemen met een 13 jarige.
Ja dat zou kunnen. Maar hij en TS moeten het vooral doen.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:14 schreef Equites het volgende:
[..]
Je weet helemaal niet hoe die jongen in elkaar zit. Misschien is ie ook al single vanaf ze geboorte, weet jij veel.
quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:14 schreef Equites het volgende:
[..]
Je weet helemaal niet hoe die jongen in elkaar zit. Misschien is ie ook al single vanaf ze geboorte, weet jij veel.
True, verschil maakt de mens. Het kan inderdaad zijn dat die jongen een relatie groentje is en hiermee dan toch op een gelijk niveau ligt als de dame. Daar is in dit geval helemaal niks mis mee.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:14 schreef Equites het volgende:
[..]
Je weet helemaal niet hoe die jongen in elkaar zit. Misschien is ie ook al single vanaf ze geboorte, weet jij veel.
Denk niet dat ie dat hun relatie makkelijker zou maken dan als ie wel ervaring had met relaties.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:16 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
[..]
True, verschil maakt de mens. Het kan inderdaad zijn dat die jongen een relatie groentje is en hiermee dan toch op een gelijk niveau ligt als de dame. Daar is in dit geval helemaal niks mis mee.
Als ik vader was zou ik er ook er ook niet aan moeten denken. Al zou ik na verloop van tijd het wel kunnen accepteren.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:21 schreef Schieganger het volgende:
Een 26 jarige die met 19/20 jarigen omgaat is best wel heel erg eng eigenlijk
Dat weten wij niet.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:21 schreef heloef het volgende:
[..]
Denk niet dat ie dat hun relatie makkelijker zou maken dan als ie wel ervaring had met relaties.
Daarom staat er ook "ik denk" en niet "ik weet".quote:
Wederom een inhoudelijke kwaliteitspost.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:31 schreef Panzermaus het volgende:
Gezien je foto en je blog zou ik je in je strakke gleuf doen, je lijkt me een interessant meisje. Voor de rest topic niet gelezen.
ik ben blijkbaar zo interessant dat je dit topic niet eens leest.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:31 schreef Panzermaus het volgende:
Gezien je foto en je blog zou ik je in je strakke gleuf doen, je lijkt me een interessant meisje. Voor de rest topic niet gelezen.
Ik vind een volwassen man van een jaar of 26 die advances maakt bij een jong meisje van 16/17 jaar een viezerik idd. Sowieso moet die man zijn verstand gebruiken en het laten voor wat het is. De kans dat zo'n relatie een lange tijd meegaat zie ik niet gebeuren. Ik kan me zeer goed voorstellen dat ouders dit niet zien zitten. Er zijn natuurlijk uitzonderingen maar de kans is groot nadat zo'n meisje goed is uitgewoond door zo'n vent de relatie niet werkt en ze aan de kant wordt geschoven.quote:Op woensdag 23 februari 2011 14:47 schreef Gnoesje het volgende:
[..]
Hoe kan je hem nou een viezerik vinden? Sorry, maar ik voel me hierin erg aangesproken. Het is alleen jouw bekrompen kijk op de wereld vermoed ik waarom je zo reageert, want je hebt er duidelijk geen ervaring mee.
Zowel mijn familie als de familie van mijn vriendin hebben altijd achter onze relatie gestaan. Waarom? Omdat ze inzien dat het oprecht is. Dat er veel respect is van mij naar mijn vriendin en andersom. Hoe kan jij op afstand oordelen dat het niet goed is.. hoe kan jij op afstand beoordelen dat onze relatie niet had mogen plaatsvinden, puur en alleen om het feit dat ik 9 jaar ouder ben?
Maar eigenlijk.. waar maak ik me druk om. Ik ken jou niet, jij kent mij niet... laten we dat vooral zo houden.
Jij inderdaad, je topic niet. Het feit dat een 26-jarige man zich aangetrokken voelt tot een 17-jarig gleufdier is begrijpelijk en alleen maar gezond. Een relatie proberen op te bouwen is dat niet, al is het alleen maar door wat je omgeving, inclusief je ouders, normaal vindt. Het is in onze samenleving gewoon niet gangbaar dat er zulke relaties worden opgebouwd. Ik zeg niet dat je puur moet doen wat deze kleresamenleving je voorschrijft, maar als je er goed nuchter over na gaat denken moet je wel kunnen begrijpen waarom dit niet gaat werken en ik ben ook blij dat je dat inziet.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:36 schreef younailedit het volgende:
[..]
ik ben blijkbaar zo interessant dat je dit topic niet eens leest.
Goede reactie wel.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:42 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Jij inderdaad, je topic niet. Het feit dat een 26-jarige man zich aangetrokken voelt tot een 17-jarig gleufdier is begrijpelijk en alleen maar gezond. Een relatie proberen op te bouwen is dat niet, al is het alleen maar door wat je omgeving, inclusief je ouders, normaal vindt. Het is in onze samenleving gewoon niet gangbaar dat er zulke relaties worden opgebouwd. Ik zeg niet dat je puur moet doen wat deze kleresamenleving je voorschrijft, maar als je er goed nuchter over na gaat denken moet je wel kunnen begrijpen waarom dit niet gaat werken en ik ben ook blij dat je dat inziet.
Leeftijdsverschil moet kunnen en wordt van steeds ondergeschikter belang naarmate jullie ouder worden, maar een 17-jarige chick en een 26-jarige man... hoe gaat hij dat uberhaupt zelf uitleggen aan zijn omgeving? Lijkt me vrijwel onmogelijk om hier een goed verhaal van te maken.
Nu is het zaak om hem dit ook duidelijk te maken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |