Er zijn grenzen aan wat je ergens voor over kan hebben hèquote:Op zondag 27 februari 2011 10:02 schreef Hyperdude het volgende:
https://www.politieacademie.nl/Pages/Welkom.aspx
![]()
Dat is vaak DKDB of speciaal vervoer van DV&O. Ze hebben een uitgebreide training gehad en zijn fysiek en chauffeurtechnisch zeer competent, maar puntje bij paaltje zijn het nog steeds beveiligers.quote:Op zondag 27 februari 2011 11:02 schreef k_man het volgende:
Hmm, ik denk dat de jongens die voorbijkomen razen in dikke BMW's met flitsers, best stoer werk hebben. Alleen zijn dat niet de banen die je kunt bemachtigen als starter.
LOLquote:Op zondag 27 februari 2011 11:10 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat is vaak DKDB of speciaal vervoer van DV&O. Ze hebben een uitgebreide training gehad en zijn fysiek en chauffeurtechnisch zeer competent, maar puntje bij paaltje zijn het nog steeds beveiligers.Niks mis mee overigens, maar niet echt mijn werk.
Gefeliciteerd!quote:Op maandag 28 februari 2011 09:01 schreef TommyGun het volgende:
Sinds vrijdag in het bezit van een E46 318, en moet zeggen; het rijdt heerlijk.
Ik heb wel een issue... zodra de motor goed warm is (bijvoorbeeld na een stuk snelweg + stuk file rijden) begint deze te fluiten. Wanneer je gas geeft is het gefluit weg, maar zodra je gas terug neemt of de motor stationair laat lopen dan komt het weer terug (en hard ook). Het lijkt me niet dat dit iets met de koeling te maken heeft, aangezien de temperatuurmeter netjes in het midden blijft staan.
Iemand enig idee? V-snaar of iets dergelijks?
Thanks.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:22 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
Dat gefluit: ergens een lekke vacuumslang? Is het echt gefluit, of gepiep?
Als 'ie dan ook nog eens lastig stationair loopt zou ik in ieder geval even de slangen controleren (je hebt daar geloof ik ook spuitbussen voor om te kijken waar het eventueel vandaan komt).quote:Op maandag 28 februari 2011 09:25 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Thanks.
Ja lastig te zeggen... het klinkt als een lange fluit, maar dusdanig hard dat een constante piep ook goed mogelijk is. De toonaard verandert echter wel naarmate je met het gaspedaal speelt. Overigens bedenk ik me net dat ik zaterdag ook wat problemen had met stationair draaien toen 'ie koud was; neigde steeds naar afslaan. Maar dat is een minuut later ook weer weg en treedt verder niet meer op (wanneer warm).
Wellicht toch iets met vacuüm, valse lucht aantrekken of zo?
Een scheurtje/gaatje in een vacuumslang kan altijd gebeuren, hoeft niet een gigantisch euvel te zijn (als dat het is). Bij mijn auto is de radio/radio-module waarschijnlijk stuk, kost me ~¤250 euro. So be it, met dit soort kleine dingen houd je rekening als je een 2ehands auto koopt (ik iig wel).quote:Op maandag 28 februari 2011 09:47 schreef Bowny het volgende:
Lekkere auto heb je gekocht dan.....![]()
Bij mij komt er echt never nooit niet meer een '99 318i voor de deur. Auto heeft me nooit in de steek gelaten, maar d'r zitten zoveel irriteerpunten aan die auto. Het lijkt wel of '99 echt een doemjaar voor de E46 was.
Mwoah verder is 'ie absoluut niet in slechte staat hoor. Problemen met techniek hou je altijd, vroeg of laat steekt er altijd wel iets de kop op. Ik hoop alleen dat het gewoon iets simpels is al een slang of riem, maar gezien het feit dat 'ie compressie genoeg heeft en zo maak ik me niet zo'n zorgen.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:47 schreef Bowny het volgende:
Lekkere auto heb je gekocht dan.....![]()
Bij mij komt er echt never nooit niet meer een '99 318i voor de deur. Auto heeft me nooit in de steek gelaten, maar d'r zitten zoveel irriteerpunten aan die auto. Het lijkt wel of '99 echt een doemjaar voor de E46 was.
Ik zal inderdaad eens m'n monteur bellen vanavond. Temp. sensor lijkt me niet, want dan zou 'ie (de naald) toch niet bewegen?quote:Op maandag 28 februari 2011 09:48 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Als 'ie dan ook nog eens lastig stationair loopt zou ik in ieder geval even de slangen controleren (je hebt daar geloof ik ook spuitbussen voor om te kijken waar het eventueel vandaan komt).
Of eventueel een temp.sensor?
Dat sowieso. Ik hou wat geld opzij om de auto helemaal naar mijn smaak te maken maar ook wat voor onvoorzien onderhoud. Daarnaast heb ik nog een maand garantie en de verkoper deed alles behalve moeilijk wat betreft eventuele mankementen betreffende motor/bak dus ik kan ook nog even teruggaan.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:48 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Een scheurtje/gaatje in een vacuumslang kan altijd gebeuren, hoeft niet een gigantisch euvel te zijn (als dat het is). Bij mijn auto is de radio/radio-module waarschijnlijk stuk, kost me ~¤250 euro. So be it, met dit soort kleine dingen houd je rekening als je een 2ehands auto koopt (ik iig wel).
Het zijn vaak ook maar kleine dingen hoor, maar iedere keer 100 hier en 100 daar tikt aardig aan. Het is gelukkig wel zo dat 9 van de 10 problemen terug te vinden zijn op 't internet, dus typische E46 kwaaltjes, waardoor je vaak zelf al een diagnose kunt stellen.quote:Op maandag 28 februari 2011 09:49 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Mwoah verder is 'ie absoluut niet in slechte staat hoor. Problemen met techniek hou je altijd, vroeg of laat steekt er altijd wel iets de kop op. Ik hoop alleen dat het gewoon iets simpels is al een slang of riem, maar gezien het feit dat 'ie compressie genoeg heeft en zo maak ik me niet zo'n zorgen.
Uiteraard, maar je moet er wat voor over hebben hè... Wil je dat onderhoud niet dan koop je of een gloednieuwe Bimmer (te duurquote:Op maandag 28 februari 2011 10:00 schreef Bowny het volgende:
[..]
Het zijn vaak ook maar kleine dingen hoor, maar iedere keer 100 hier en 100 daar tikt aardig aan. Het is gelukkig wel zo dat 9 van de 10 problemen terug te vinden zijn op 't internet, dus typische E46 kwaaltjes, waardoor je vaak zelf al een diagnose kunt stellen.
Oh je zit ook al op GoTquote:Op maandag 28 februari 2011 10:11 schreef YoshiBignose het volgende:
Oh een M43nou ja dat gefluit lijkt me eerder te maken hebben met de koeling dan. Dus een waterpomp of visco lijkt me niet zo raar aangezien je zegt dat het pas gebeurt als de motor echt warm wordt.
je hebt ook een belastingsvrije 7 serie tochquote:Op maandag 28 februari 2011 10:03 schreef TommyGun het volgende:
een belastingvrij gebakje (te klein)
Vacuumpomp weet ik niet zeker, die zit op mijn 318ci in ieder geval wel (N42) maar M43 volgens mij idd niet.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:07 schreef TommyGun het volgende:
Ik ga zo meteen even naar de monteur. Compressiepomp vindt hij vreemd, naar zijn weten zit op dit model geen vacuümpomp maar wat betreft het stationair lopen verdenkt hij ook de stappenmotor en mogelijk de bijhorende slang c.q. rubber bij de luchtinlaat.
Persoonlijk heb ik liever half-leder, en het is de oude motor (+ oud stuur!).quote:Op maandag 28 februari 2011 20:49 schreef Mikkie het volgende:
Ik moest meteen aan jou denken Haarbal
http://www.bmwportal.nl/b(...)te-staat-t17345.html
Oké dan, advies van de monteur: laten repareren onder garantie bij de verkopend handelaar. De motor krijgt valse lucht, vermoedelijk doordat er iets niet in orde is met de aansturing van de stationaire omloopklep of de klep zelf. Warm draait de motor teveel toeren: bijna 1500 rpm, en koud te weinig: 1000 rpm.quote:Op maandag 28 februari 2011 20:23 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Vacuumpomp weet ik niet zeker, die zit op mijn 318ci in ieder geval wel (N42) maar M43 volgens mij idd niet.
130.000 gereden maar en 8000 euro. Hmmm...quote:Op maandag 28 februari 2011 21:10 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Persoonlijk heb ik liever half-leder, en het is de oude motor (+ oud stuur!).
Verder wel leuk ding, maar ik vermeed eigenlijk de oudere motoren.
Ze sturen zeker wel fijn inderdaad, maar dat gevoel heb ik bij een hoop BMW's. Één van de dingen die mij zo trekt aan het merkquote:Op vrijdag 4 maart 2011 08:04 schreef DoimuN het volgende:
Mocht gister even een rondje in een 1-serie rijden, normaal ben ik nooit gecharmeerd van de einzer maar dit was een 130i. Ik verwachte er niet teveel van, ik dacht dat het weer zo'n standaard leasebak was met een stomme diesel erin.
Maar gelijk bij het instappen merkte ik al dat het interieur wat sportiever was, waarschijnlijk alleen sportstoelen lol. Maar goede lendensteun en lekker zo'n uitschuifbaar gedeelte voor in je knieholten. Super. Nadat ik de stoel uit de '10 over 9' stand had gehaald kon ik mijn reis beginnen.
Meteen bij het startte gromde hij een beetje, hierdoor was echt echt blijverrast! Meteen viel mijn blik op de toerentellen en ik zag dat het niet zomaar een stomme diesel was maar een benzine auto, erg fijn.
Optrekken deed hij echt lekker snel, snel zat om er echt goed plezier aan te beleven. Ik vond hem wel een beetje uitnodigen tot asociaal weggedrag, maar dit heb je natuurlijk zelf in de hand. Lekker strak in de bochten zoals je van bmw gewend bent en ook omdat hij lekker strak afgeveerd was.
Ik wel snellere auto's gereden maar daar weetje van dat ze hard gaan maar bij deze was het totaal onverwacht en daarom extra leuk! Ik heb hier met middag je spelen veel meer plezier aan beleeft dan met verschillende sportauto's, hij is ook zo lekker onopvallend. Enige probleem is dat ik de einzer niet zo mooi vind, beetje doorgezakt. Maar wie weet is dit wel het begin van iets mooi en rij ik ook een einzer wanneer ik een auto aanschaf.
Bij mij zowel koud als warm 600/700quote:Op maandag 28 februari 2011 23:01 schreef YoshiBignose het volgende:
Hmmm? Tja als je garantie hebt.... Mijne loopt warm 600 rpm stationairen koud 1200.
[..]
130.000 gereden maar en 8000 euro. Hmmm...
quote:
ik rij nu in een 1.6 4cilinder... weetje hoe gaarquote:Op vrijdag 4 maart 2011 10:32 schreef YoshiBignose het volgende:
Nou en, ik heb een 4 in lijn dus dan is het stoerder
quote:Op vrijdag 4 maart 2011 17:24 schreef YoshiBignose het volgende:
Suzuki Alto 0.8 dat is gaar. Een BMW is nooit gaar mafkees!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |