Tot nu toe is het het enige wat nog een beetje verhaal geeft. Laura is daar wel voor nodig dus die kan er nog niet uit. En wat gebeurd als deze verhaallijn stopt wat gaat Laura dan doen... kruipt ze weer terug naar Alex die dan inmiddels dik is met Joanna. Er zit echt nog wel verhaal in en dan hoeft de persoon op zich niet eens zo sprankelend te zijn. Ik zie overigens niet in waarom die twee eruit zouden gaan ze zijn op dit moment bij de populairste in het huis.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:36 schreef Enyma het volgende:
[..]
Ik vind het helemaal geen spannende verhaallijn! Ik wil weten wat gaydo's echte geheim is..>Die fake romance boeit me niks en die wordt nog deze of volgende week geraden en dan gaan Laura en Gaydo allebei exit..
Ik gok dat Laura en Guido behoorlijk favoriet zijn. We zullen zien.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:39 schreef Enyma het volgende:
[..]
Ik weet dat je niet exit gaat bij het raden van je geheim. Maar je bent niks meer waard voor de andere spelers en daarom zie ik die 2 dan wel genomineerd staan en eruit gestemd door het publiek
Er zijn altijd meer genomineerd waar uit gekozen kan worden en het publiek stoort zich niet aan het wel of niet geheim hebben en ik neem aan als dit gekozen wordt dat ze beiden hun eigen geheim terug krijgen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:39 schreef Enyma het volgende:
[..]
Ik weet dat je niet exit gaat bij het raden van je geheim. Maar je bent niks meer waard voor de andere spelers en daarom zie ik die 2 dan wel genomineerd staan en eruit gestemd door het publiek
Waar baseer je dat op?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:41 schreef marky het volgende:
[..]
Ik zie overigens niet in waarom die twee eruit zouden gaan ze zijn op dit moment bij de populairste in het huis.
Wel met blote tieten zonnen, maar normaal douchen ho maarquote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:35 schreef catwaezle het volgende:
Iemand zegt dat lang niet alle meiden topless zonnen.
Joanna: "Dat vind ik zo armoedig. Sta je te douchen met van die witte koplampen"
Ik denk dat haar verblijf in het huis met tientallen camera's even een uitzondering is. Dat ze daar ook echt niet topless gaat zonnen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:44 schreef superkokje het volgende:
[..]
Wel met blote tieten zonnen, maar normaal douchen ho maar
Nouquote:
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaquote:
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:46 schreef catwaezle het volgende:
Joanna: "Mannen moeten sporten"
Philip: "Vrouwen moeten schoonmaken"
Joanna knikt.
Echtquote:Op dinsdag 22 februari 2011 12:47 schreef Roguee het volgende:
Joanna stemt er mee in dat 'vrouwen moeten schoonmaken'Wat een dozige doos, en dat met pas 24 jaar. Ze klinkt als een verstokte huisvrouw.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |