Ik ook, ik ging hier net een tweede keer schaamteloos lachen in mn eentje, toen ik besefte wat voor bizarre entourage dit is. In New York ook bij de VN zagen ze hem staand in een limo door de straten van New York zwaaien naar de mensen.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:42 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik moet toch altijd wel lachen om die clown acties van ghadaffi, hij nam ook altijd een enorme tent mee als hij ergens in het buitenland verbleef.
Het is gewoon een barrel waar hij in zat.quote:
Ik wou spreken op het groene plein, maar het regende.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:42 schreef Ryan3 het volgende:
Volledige text van Kolonel Gadaffi volgens BBC:
Full text of Col Gaddafi's 20-second speech, according to BBC Monitoring: "I am satisfied, because I was speaking in front of the youth in the Green Square tonight, but the rain came praise to God it bears well. I want to clarify for them that I am in Tripoli not in Venezuela. Do not believe these channels they are dogs. Goodbye."
Dat doen ze wel vaker om sympathiek bij het volk te kweken. Ahmadinejad met een Peueot 504tje op campagne gaan, dat soort nonsense.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Iig leek het een oud wagentje, wat eigenlijk vreemd is.
Het schijnt dat ze er niet erg veel van regen houden, hoorde ik eerder een keer op de radio...quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:47 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ik wou spreken op het groene plein, maar het regende.![]()
Die is daar dus echt niet. Iemand een idee of het onlangs uberhaupt heeft geregend daar?
Kun je Ollie posten?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:48 schreef Staal het volgende:
Het regende wel en iemand schreef in dit topic dat het helemaal niet regende in Libie.
Zat ook al te kijken wat voor voertuig dat is. Dacht eerst aan een aangepast Defender/Santana/Massif.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:42 schreef Lagrinta het volgende:
Ieman zou moete weten in wat voor auto Gaddafi zat en of die auto's überhaupt in Lbïe geleverd zijn (geïmporteerd kan altij natuurlijk. Het deed me toch wat denken aan een pick up die je met name in Cuba en Zuid-Amerika ziet.
?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:52 schreef yavanna het volgende:
BBC News 24 saying Gaddafi might turn up on Libyan state television to make a speech. Possibly without an umbrella...ella... ella... (sorry)
Dat ligt er aan aan wie je het vraagt.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:36 schreef HiZ het volgende:
Dan kun je wel zeggen dat er ook onder christenen fanatici zijn, maar het punt is dat hun fanatisme geen sociale acceptatie/bewondering krijgt.
Ga jij even terugzoeken in dit topic? Het regende niet volgens die user. En dan dat oude barrel.quote:
Ja, klopt een oud wagentje, ik zag niet of het wel of nie regende...quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:54 schreef Staal het volgende:
[..]
Ga jij even terugzoeken in dit topic? Het regende niet volgens die user. En dan dat oude barrel.
Ollie is zo lief, hoe kunnen ze nou zeggen dat honden haram zijn...quote:Als ik het doe gooi ik van nijd de laptop uit het raam vanwege die kloteverbinding. En als ik een echt leuk hondje wil zien dan kijk ik wel naast me.
Niet meer in Nederland. Inderdaad. Is ook aardig wat tijd overheen gegaan hoor.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:36 schreef HiZ het volgende:
[..]
Tja, dit is dus hét bewijs dat je het niet snapt. De positie van fundamentalistische christenen in Europa is niet te vergelijken met de positie van fundamentalistische moslims.
Een poging om je te laten begrijpen wat het verschil is;
De gewone Nederlander (Jan Modaal) vindt iemand die uit religieuze overwegingen niet wil werken geen beter mens met een levenswijze die men eigenlijk zou moeten nastreven.
De gemiddelde moslim in de Arabische wereld vind iemand die alles opzij zet om 5 keer per dag te midden een betere mens wiens gedrag navolging zou moeten krijgen.
Dan kun je wel zeggen dat er ook onder christenen fanatici zijn, maar het punt is dat hun fanatisme geen sociale acceptatie/bewondering krijgt.
Regen, tranen, rouw?quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:55 schreef Lagrinta het volgende:
Serieus, er klopt toch niks van. Waarom een paraplu in de hand houden als je juist in die auto zit. Hmm, ga maar op bed en zie het morgen wel.
Een Iraakse minister van Informatie?quote:
Hoezo? We mogen nog steeds geen boodschappen doen op zondag.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:57 schreef Staal het volgende:
[..]
Niet meer in Nederland. Inderdaad. Is ook aardig wat tijd overheen gegaan hoor.
Nou ik hoor steeds meer berichten (bijv. in Breda) dat het gemeenteraden lukt om de winkels open te houden op zondag.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hoezo? We mogen nog steeds geen boodschappen doen op zondag.
Het zijn niet alleen christenen die graag een rustdag willen op zondag hoor.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hoezo? We mogen nog steeds geen boodschappen doen op zondag.
Ik doe het morgen zelf wel. Het is raar, het zou niet regenen en die oude auto i.p.v. een gepantserde wagen. Daar moeten meer beelden van komen dan.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 01:56 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, klopt een oud wagentje, ik zag niet of het wel of nie regende...
[..]
Ollie is zo lief, hoe kunnen ze nou zeggen dat honden haram zijn...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |