Wat vooral storend is, is dat die commercials qua volume vele malen harder is dan de stream, dus je schrikt je elke keer de tyfus als zo'n commercial voorbij komt...quote:Op maandag 21 februari 2011 11:50 schreef Darklight het volgende:
Vanmiddag doen die gratis streams het wel weer, of je kijkt op de net5 site, echt storend is die reclame niet
Nope.quote:Op maandag 21 februari 2011 11:51 schreef Copycat het volgende:
Is er trouwens al duidelijkheid over streampakketten?
Ze hebben toch bij DGK ook eerst enige maanden de streams gratis uitgezonden. Pas toen het programma door de mond op mond reclame en de beelden en caps populair genoeg was vond men het tijd worden om er wat voor te rekenen.quote:Op maandag 21 februari 2011 11:47 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
ja, 1000 extra streamers of je sponsor pissed dat je niets tegen diefstal van je streams doet, ik snap niet dat de meeste van jullie dat niet begrijpen.
Ik vind de reclame wel storend. Als je wil schakelen naar een andere camera verlies je een halve minuut. In die tijd kan veel gebeuren. Daarbij staat het geluid van de reclames flink wat decibellen hoger waardoor je je telkens kapot schrikt.quote:Op maandag 21 februari 2011 11:50 schreef Darklight het volgende:
Vanmiddag doen die gratis streams het wel weer, of je kijkt op de net5 site, echt storend is die reclame niet
nee, ik begrijp je punt wel, maar als maker ben je ook aan overeenkomsten gebonden, wat denk je dat de adverteerders die on stream adverteren van gratis streams vinden?quote:Op maandag 21 februari 2011 11:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je moet credits opbouwen en dat hebben ze bij lange na nog niet gedaan. Die betaalde streams zijn daarnaast ook niet echt een enorme bron van inkomsten. Je jaagt je potentiële klanten, die het gebodene misschien wel meer gaan waarderen door er meer en makkelijk mee in aanraking te komen, zodat ze er in de toekomst geld voor overhebben, weg door ze nu zo te dwarsbomen.
Het is gewoon dom om nu die gratis mogelijkheden weg te nemen.
toen ze naar RTL gingen moest je pas betalenquote:Op maandag 21 februari 2011 11:51 schreef pullup het volgende:
[..]
Ze hebben toch bij DGK ook eerst enige maanden de streams gratis uitgezonden. Pas toen het programma door de mond op mond reclame en de beelden en caps populair genoeg was vond men het tijd worden om er wat voor te rekenen.
Dat lijkt me de logische gang van zaken, ik wil ook best wel wat betalen hoor maar ben juist een van de weinigen die dat voor dat bedrag eventueel zou overwegen.
Dom. Zo werken ze illegaal streamen enkel zelf in de hand. Ik blijf erbij: ze snappen het niet.quote:
ja maar DGK had een bedenker en maker die bereid was om te investeren, wie zegt dat die mogelijkheden er bij SBS ook zijn?quote:Op maandag 21 februari 2011 11:51 schreef pullup het volgende:
[..]
Ze hebben toch bij DGK ook eerst enige maanden de streams gratis uitgezonden. Pas toen het programma door de mond op mond reclame en de beelden en caps populair genoeg was vond men het tijd worden om er wat voor te rekenen.
Dat lijkt me de logische gang van zaken, ik wil ook best wel wat betalen hoor maar ben juist een van de weinigen die dat voor dat bedrag eventueel zou overwegen.
Uhm .. je hebt die advertenties niet als je betaald streamt. Dus die vlieger gaat alleen voor de gratis stream op. En ik denk ook dat sponsores meer gebaat zijn bij meer streamers ipv een handjevol betalende streamers ... die je reclame niet zien.quote:Op maandag 21 februari 2011 11:52 schreef ditisHuub het volgende:
nee, ik begrijp je punt wel, maar als maker ben je ook aan overeenkomsten gebonden, wat denk je dat de adverteerders die on stream adverteren van gratis streams vinden?
Ik vind sowieso het geluid van de streams zelf te zacht, maar idd die reclame knalt eruit. Toen ik vorige week nog geen reclame vrije streams had, was ik na 15 keer Chocomel reclame het echt meer dan zat.quote:Op maandag 21 februari 2011 11:51 schreef robmmad16 het volgende:
[..]
Wat vooral storend is, is dat die commercials qua volume vele malen harder is dan de stream, dus je schrikt je elke keer de tyfus als zo'n commercial voorbij komt...
er zijn toch mensen die op de site adverteren, je komt niet via die portal binnen, ze houden er gewoon niet van, ze zien het als diefstal, en dat is het ook. Los of je mensen nou wegjaagt of niet, ze laten gewoon hun product niet stelen...quote:Op maandag 21 februari 2011 11:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Uhm .. je hebt die advertenties niet als je betaald streamt. Dus die vlieger gaat alleen voor de gratis stream op. En ik denk ook dat sponsores meer gebaat zijn bij meer streamers ipv een handjevol betalende streamers ... die je reclame niet zien.
Soms moet je diefstal even oogluikend toelaten om je merk smoel te laten krijgen. Een investering die je -mits je product goed is- later dubbel en dwars kunt terugverdienen.quote:Op maandag 21 februari 2011 11:56 schreef ditisHuub het volgende:
er zijn toch mensen die op de site adverteren, je komt niet via die portal binnen, ze houden er gewoon niet van, ze zien het als diefstal, en dat is het ook. Los of je mensen nou wegjaagt of niet, ze laten gewoon hun product niet stelen...
Vraag is of het injecteren van reclameboodschappen in streams positief werkt voor de merkbeleving van die producten. Ik zie die onderbrekingen als storend en koppel die emotie aan de merken die met een hoge frequentie langskomen. Het is pure anti-reclame voor die producten op die manier. Gebruik dan reclames die zonder geluid over je beeld heen komen in de onderkant van het beeld, zoals de promo's voor programma's waar ze vooral bij de SBS groep wel raad mee weten. Dat is minder indringend en storend dan met keihard volume dwars door hetgene heen knallen wat je WEL wil zien met iets waar je vooral NIET op zit te wachten!quote:Op maandag 21 februari 2011 11:56 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
er zijn toch mensen die op de site adverteren, je komt niet via die portal binnen, ze houden er gewoon niet van, ze zien het als diefstal, en dat is het ook. Los of je mensen nou wegjaagt of niet, ze laten gewoon hun product niet stelen...
ik heb linkedin, het gaat hier niet over mijquote:Op maandag 21 februari 2011 12:01 schreef logicc123 het volgende:
@HUUB
wat voor werk doe je nu eigenlijk?
gewoon benieuwd
tja, daar is over nagedacht en mensen hebben daarover een besluit genomen, daar was ik niet bijquote:Op maandag 21 februari 2011 12:01 schreef robmmad16 het volgende:
[..]
Vraag is of het injecteren van reclameboodschappen in streams positief werkt voor de merkbeleving van die producten. Ik zie die onderbrekingen als storend en koppel die emotie aan de merken die met een hoge frequentie langskomen. Het is pure anti-reclame voor die producten op die manier. Gebruik dan reclames die zonder geluid over je beeld heen komen in de onderkant van het beeld, zoals de promo's voor programma's waar ze vooral bij de SBS groep wel raad mee weten. Dat is minder indringend en storend dan met keihard volume dwars door hetgene heen knallen wat je WEL wil zien met iets waar je vooral NIET op zit te wachten!
Je hebt toch vast wel promotie gemaakt inmiddels...quote:Op maandag 21 februari 2011 12:04 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
ik heb linkedin, het gaat hier niet over mijal heb ik gehoord dat ik koffie rondbreng bij Talpa
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |