quote:Op zondag 20 februari 2011 23:21 schreef markvanrinsum het volgende:
MENSEN GEWOON ONDER JE EIGEN NAAM POSTEN DAT DOE IK OOK
Notte Peter, Sweet dreamsquote:Op zondag 20 februari 2011 23:21 schreef PeterNB het volgende:
Houden jullie het een beetje gezellig hier?
Ik ben namelijk naar mijn nest over Guido dromen!
en hoe zag dat er dan uit????quote:Op zondag 20 februari 2011 23:21 schreef Darklight het volgende:
Idereen schijnt Sofia al eerder te hebben gekend, Servio heeft ooit met haar samengewerkt
Ik ookquote:Op zondag 20 februari 2011 23:21 schreef markvanrinsum het volgende:
MENSEN GEWOON ONDER JE EIGEN NAAM POSTEN DAT DOE IK OOK
Zo is het net een sanatorium.quote:Op zondag 20 februari 2011 23:19 schreef versabommie het volgende:
[..]
ontopic: Waarom mogen ze 90% van de tijd zoals nu weer op bed liggen?
Ik ook, geweigerd haar een euro te geven voor een slaapplek....quote:Op zondag 20 februari 2011 23:21 schreef Darklight het volgende:
Idereen schijnt Sofia al eerder te hebben gekend, Servio heeft ooit met haar samengewerkt
Nou dat moet dan wel een nachtmerrie wordenquote:Op zondag 20 februari 2011 23:21 schreef PeterNB het volgende:
Houden jullie het een beetje gezellig hier?
Ik ben namelijk naar mijn nest over Guido dromen!
JAHAAAA MARK VAN RINSUM!!!!!!!quote:Op zondag 20 februari 2011 23:21 schreef markvanrinsum het volgende:
MENSEN GEWOON ONDER JE EIGEN NAAM POSTEN DAT DOE IK OOK
waar is ze eigenlijk? bedoel, die kan zich toch niet makkelijk verstoppenquote:Op zondag 20 februari 2011 23:25 schreef chufi het volgende:
Denk dat Sharon alleen aan de wijn zit ......
Hij kan zo in one flew over a cuckoos nestquote:
quote:Op zondag 20 februari 2011 23:26 schreef Boobman het volgende:
[..]
waar is ze eigenlijk? bedoel, die kan zich toch niet makkelijk verstoppen
In een stil hoekje met haar kroontjequote:Op zondag 20 februari 2011 23:26 schreef Boobman het volgende:
[..]
waar is ze eigenlijk? bedoel, die kan zich toch niet makkelijk verstoppen
Goed gezien, viel mij ook gelijk op.quote:Op zondag 20 februari 2011 23:25 schreef MissJ.24 het volgende:
aafke vertelt over Ibiza, dan wil Joanne het woord, dat krijgt ze niet want het is aafke's verhaal en meteen die pruilbek.......ogen naar beneden. Joanne Joanne....egoistisch meisje.
Dat Aafke ook niet snapt dat de wereld om Joanna draait!quote:Op zondag 20 februari 2011 23:25 schreef MissJ.24 het volgende:
aafke vertelt over Ibiza, dan wil Joanne het woord, dat krijgt ze niet want het is aafke's verhaal en meteen die pruilbek.......ogen naar beneden. Joanne Joanne....egoistisch meisje.
DIE gaat naar huis...YEAH!!!quote:Op zondag 20 februari 2011 23:26 schreef chufi het volgende:
[..]
In een stil hoekje met haar kroontje
Ik ken jou nietquote:Op zondag 20 februari 2011 23:25 schreef waxmask het volgende:
[..]
COOOOSSSSIEEEE OUWE TREKKERT.........
Inderdaad. Of The Shining. Nog even en hij loopt met een bijl door dat huisquote:Op zondag 20 februari 2011 23:26 schreef Coos het volgende:
[..]
Hij kan zo in one flew over a cuckoos nest
Kloon? Clown? Ik ken jou ook niet, maar COOOSSIEEE bekt zo lekker.....quote:Op zondag 20 februari 2011 23:28 schreef Coos het volgende:
[..]
Ik ken jou niet![]()
van wie ben jij een kloon dan??
nou dat weet ik zo net nog nietquote:Op zondag 20 februari 2011 23:29 schreef md89 het volgende:
Informatie van internet van Jurien..sureHij moest die dingen opschrijven toen hij nog in het huis zat.
Dus datquote:Op zondag 20 februari 2011 23:30 schreef versabommie het volgende:
Huh? Dat auto update werkt raar.. zag net een post van LS en ineens POEF! Weg...
Weet nu nog niet of hij ging over die stem van Aafke nu op de streams
Neeeeee zo is Cynthia helemaaaaal nietquote:Op zondag 20 februari 2011 23:31 schreef Ceetje.. het volgende:
neeeeeee, cynthia gaat d'r echt niet over liegen, dat weten we
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |