Zeker een gaaf huis. En die badkamer valt wel te verbouwen.quote:Op woensdag 9 maart 2011 20:16 schreef Gwywen het volgende:
Leuk huis, jammer dat de badkamer mislukt is.
[ link | afbeelding ]
Weinig mis met de rest van 't huis overigens. Ik zou daar best kunnen wennen.
Slaapkamer met openslaande tuindeuren
Wasmachine, wasdroger, vaatwasser, kooktoestel, boiler, heel keukenblok en volgens mij links een geiser in een keuken van 2x5 ofzo?quote:Op woensdag 9 maart 2011 02:29 schreef Hiddendoe het volgende:
[ afbeelding ]
Maar dat kastje of wat het dan ook is boven het aanrecht zou ik graag willen hebben.![]()
http://www.funda.nl/koop/(...)pad-32/fotos/#foto-9
een wasmachine is meestal 90 diep, zal dus eerder 3,5 bij 5 zijn. Is toch heel normaal? Hier hebben we ook geen grote keuken (wonen in binnenstad). Al hebben we de wasmachine e.d. op zolder, maar als je wat ouder bent is dat ook niet fijn.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:26 schreef tomaat52 het volgende:
Wasmachine, wasdroger, vaatwasser, kooktoestel, boiler, heel keukenblok en volgens mij links een geiser in een keuken van 2x5 ofzo?Best knap.
Nu ken ik deze wijk in Zwolle en die is zeer gewild. De vraagprijs is daar heel normaal. Deze huizen zijn nooit voor 155.000 euro te koop geweest. Woonkamer is groot, zit grote keuken in en mooie grote tuin, in een wijk waar weinig auto's rijden, veel speeltuinen en scholen voor kinderen en op loopafstand van het centrum.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 13:21 schreef Zwolsboy het volgende:
Lees die wetenswaardigheden eensalsof het zo bijzonder is dat huis.
Dit waren ooit huurhuisjes een jaartje of 3 terug aan de keuken kan je het nog zien 3 kastjes ze hebben een nieuw aanrecht erop en een paar kastjes extra
Verder leuk huisje matige buurt en beetje heel erg hoog in prijsals je voor zon 155.000 zon huis van de woningbouw kunt kopen
![]()
Die keuken is dus echt geen 5 meter lang, eerder 3 als je naar het aantal keukenkastjes+fornuis kijkt (5*60cm)quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:41 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
een wasmachine is meestal 90 diep, zal dus eerder 3,5 bij 5 zijn. Is toch heel normaal? Hier hebben we ook geen grote keuken (wonen in binnenstad). Al hebben we de wasmachine e.d. op zolder, maar als je wat ouder bent is dat ook niet fijn.
Verrekquote:Op woensdag 9 maart 2011 22:46 schreef Miendientje het volgende:
Het werkt toch wel zo'n groothoeklens![]()
Euhm dit zijn voormalige huurwoningen hoor piep klein achtertuintje groot noem ik 25 meter diep zoals in berkum / westenholte.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:45 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
Nu ken ik deze wijk in Zwolle en die is zeer gewild. De vraagprijs is daar heel normaal. Deze huizen zijn nooit voor 155.000 euro te koop geweest. Woonkamer is groot, zit grote keuken in en mooie grote tuin, in een wijk waar weinig auto's rijden, veel speeltuinen en scholen voor kinderen en op loopafstand van het centrum.
Een heel hippe wijk, wil iedereen met kleine kinderen graag wonen.
Edit: zie nu pas dat dit ook allemaal in de advertentie staat. Je reactie raakt echt kant nog wal. Je hebt geen idee waar jonge gezinnen naar op zoek zijn.
Kom maar eens met linken naar huizen voor 155.000 euro in een kindvriendelijke wijk bij het centrum in Zwolle... geloof er niks van dat die er zijn.
veel goedkope huizen zijn ouder hé maar kwam zelfs een huis tegen uit 79 met gaskachelsquote:Op woensdag 9 maart 2011 20:35 schreef Zwolsboy het volgende:
[..]
Hoe oud ben jij dan welniet'
Alle huizen na 1965 hebben CV.
niemand een idee?quote:Op woensdag 9 maart 2011 17:12 schreef T42 het volgende:
[..]
dat sm huis heeft nog wat rare dingen? lijkt wel een onderdeel van een windmolen???
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Molen laten draaien en dan met je ballen op dat touw gaan zitten.quote:
mis alleen de wieken op een herenhuisquote:Op woensdag 9 maart 2011 23:41 schreef tomaat52 het volgende:
[..]
Molen laten draaien en dan met je ballen op dat touw gaan zitten.
Dan weet ik het ook niet meer.quote:
Hijsinstallatie.quote:
Sorry, zie dit nu pasquote:Op woensdag 9 maart 2011 06:35 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Even o.t. voor Hiddendoe:
http://kopen.marktplaats.(...)=kruidenkastje&qsf=0
tnx mooi orgineel dusquote:Op donderdag 10 maart 2011 07:45 schreef jpajs het volgende:
[..]
Het is een hijsrad, een oud takel (hijskraan) systeem waarmee bouwmaterialen naar boven werden getakeld.
Werd ook wel in pakhuizen gebruikt.
Link?quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:48 schreef Gwywen het volgende:
Ik ben niet helemaal gecharmeerd van deze kleurencombinatie
[ link | afbeelding ]
Maar dit vind ik dan weer wel schattig! Het smalste geveltje staat te koop!
[ link | afbeelding ]
Het pand links ervan zit trouwens bij de koop inbegrepen
Het lijkt erop alsof men in de badkamer met moderne(re) tegels heeft geprobeerd de stijl van de haard in de keuken te herhalen:quote:Op woensdag 9 maart 2011 20:16 schreef Gwywen het volgende:
Leuk huis, jammer dat de badkamer mislukt is.
[ link | afbeelding ]
Weinig mis met de rest van 't huis overigens. Ik zou daar best kunnen wennen.
Slaapkamer met openslaande tuindeuren
Een wasmachine is, net als een vaatwasser, droger en de meeste koelkasten gewoon 60 breed, die keuken is dus waarschijnlijk 3 meter diep (5 units van 60), en dat lijkt aardig overeen te komen met de naastgelegen eetkamer.quote:Op woensdag 9 maart 2011 22:41 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
een wasmachine is meestal 90 diep, zal dus eerder 3,5 bij 5 zijn. Is toch heel normaal? Hier hebben we ook geen grote keuken (wonen in binnenstad). Al hebben we de wasmachine e.d. op zolder, maar als je wat ouder bent is dat ook niet fijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |