Ik ben geen maagd meer. Dit is de tweede keer dat ik iemand ontmoet. Bij de vorige die ik ontmoette meteen seksuele handelingen verricht onder invloed van zware alcohol.quote:
Yep.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:19 schreef Chuen het volgende:
Nou ja, dat komt op hetzelfde neer.
Weet zij dat je nauwelijks ervaring hebt dan?
Dan hoef je jezelf toch geen druk op te leggen?quote:
In het vorige topic gaf je al aan dat je veel alleen bent, geen passies hebt en je niet weet wat je wil met je studie. Blijkbaar zijn dat dingen die je anders wil.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:48 schreef benzin het volgende:
[..]
Omdat ik niet het gevoel heb dat ik dat echt in de hand heb. Ben al een jaar of 7 aan het rommelen en mijn leven wordt er niet echt beter op.
En ik weet gewoon niet goed wat ik wil en hoe ik dat zou moeten bereiken.
quote:*knip*
edit: wil niet zeggen dat aan A werken niet werkt. want :
en je ontmoet direct meer vrouwen ervan, en de B gaat er ook op vooruit
*knip*
zoals ik al zei. aan A werken, dan gaat B er ook op voorruit. dus er is een verband ja. maar er zitten meer aspecten in B dan compleet gelijk zijn aan aquote:
quote:ik weet niet welke 'knoppen' ik moet drukken bij vrouwen. bij mannen is het gemakkelijk en logisch
quote:vooral een gebrek aan omgang met vrouwen
al dit bovenstaande, je hebt er zelf ook al een beetje over nagedacht zo te lezen. geloof me lees/kijk dat lijstje aan spul wat ik hierboven post. ik had niet eerder op je gereageerd wat ik hier nu wel quote(er is nog meer trouwens wat ik nu ook had kunnen quoten)omdat het allemaal 100% duidelijk wordt als je die boeken leest. ik had/heb eigenlijk niet veel zin om die puaboeken hier te gaan zitten herschrijven om dit soort dingen van je te beantwoorden of toe te lichten.quote:vrouwen doen anders, ze doen kil tegen me
Vrouwne zijn mn specialiteitquote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:36 schreef Techno het volgende:
[..]
Als je lekker genoeg bent maakt kleding geen drol uit. Zelfs een vuilniszak voldoet dan gewoon. Maar goed, beter houd je het bij jouw "vecht"topics. Dat is al sneu genoeg. Want van vrouwen heb je nog minder verstand.
Ja we hoeven ook niet perse naar Breda hoorquote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:56 schreef mylifeisgrey het volgende:
[..]
oke dan, dan kan ik me een beetje voorstellen waar je heen gaat.
en eigenlijk vroeg ik het ook, om te kijken of ik ook misschien even langs zou komen(eerst vragen aan jou uiteraard, ben geen stalker)
zou me wel handig lijken ookal gaan we naar dezelfde tent, vanwege eerder besproken redenen of we iets aan elkaar kunnen zien. en om narigheid van de uitstraling krijgen van alleen in een hoekje staan te voorkomen
-ook mocht het ver komen(2 meisjes om je heen), is een wingman handig
-ook andere wingman redenen voor social proof(even elkaar op de schouder kloppen oid, of introduceren en goede tekst)
maargoed dat zijn allemaal beetje vergaande ideeen. ik heb gekeken hoever breda van me af is nu, dat is meer dan 200 km. ik vind het vooral wegens logistieke redenen net te ver gaan
en ik heb geen echte cowboy hoed. misschien wel iets wat nog voor nederlandse maatstaven als cowboyhoed kan doorgaan, maar dat risico wil ik niet
en liegen dat je 20 bent ! haha, dan ben je zogenaamd jonger dan ik. ik ben 23
ik heb altijd het gevoel dat leeftijdsverschil best een groot obstakel kan zijn, dus misschien handig bij sommige meisjes.
bij de oudere vrouwen kan je misschien gewoon je echte leeftijd zeggen, en dan gewoon erop spelen dat je er voor je leeftijd nog heel goed uit ziet
Er zijn meestal een paar redenen waarom dit gebeurt:quote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:20 schreef richard_prf het volgende:
Ik heb een beetje geluk dat die zweedse niet naar uiterlijk kijkt maar toch echt vrijwel alleen naar het innerlijk of ze moet liegen. Dus als je je afvraagt hoe het mogelijk is dat lelijke gasten mooie chicks krijgen dan is de kans groot dat die meiden niet op uiterlijk letten maar op andere signalen.
Dat kan ik in elk geval afschrijvenquote:Op zaterdag 19 februari 2011 06:42 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Er zijn meestal een paar redenen waarom dit gebeurt:
- Ze is eigenlijk heel onzeker en zoekt iemand waarvan ze denkt dat hij haar toch niet zou verlaten. Hele slechte situatie waarin zij waarschijnlijk vreemd zal gaan (ik heb het idee dat deze situatie zich bij mij heeft voorgedaan).
- Ze wil iets anders, zoals financiele zekerheid. Ook niet goed, maar kun je vaak wel inschatten door te kijken naar hoe ze nu leeft.
- Ze heeft een hele negatieve ervaring gehad (ex die vreemdgegaan is of zelfs misbruik), waardoor ze in ieder geval tijdelijk iets anders zoekt waarbij ze zich veilig voelt. Kan goed gaan, maar je loopt het risico dat ze daarvan terugkomt.
- Ze is het zat dat andere mannen haar alleen maar voor de seks willen, dus zoekt ze iemand die haar wel bijzonder zal vinden als persoon. Deze situatie kan goed gaan, als het een serieuze dame betreft.
- Ze heeft een andere smaak en valt op mannen die normaal gesproken niet als aantrekkelijk worden bevonden. Dit kan allerlei oorzaken hebben (je lijkt op haar overleden vader, je bent schattig op de 1 of andere manier, etc), maar is van alle beschreven situaties de meest positieve. In dit geval valt ze tenminste nog echt op iets van jou.
Ja ik ben gefrustreerd
Is het al in je opgekomen dat ze Richard misschien wel oprecht een leuke kerel vind?quote:Op zaterdag 19 februari 2011 06:42 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Er zijn meestal een paar redenen waarom dit gebeurt:
- Ze is eigenlijk heel onzeker en zoekt iemand waarvan ze denkt dat hij haar toch niet zou verlaten. Hele slechte situatie waarin zij waarschijnlijk vreemd zal gaan (ik heb het idee dat deze situatie zich bij mij heeft voorgedaan).
- Ze wil iets anders, zoals financiele zekerheid. Ook niet goed, maar kun je vaak wel inschatten door te kijken naar hoe ze nu leeft.
- Ze heeft een hele negatieve ervaring gehad (ex die vreemdgegaan is of zelfs misbruik), waardoor ze in ieder geval tijdelijk iets anders zoekt waarbij ze zich veilig voelt. Kan goed gaan, maar je loopt het risico dat ze daarvan terugkomt.
- Ze is het zat dat andere mannen haar alleen maar voor de seks willen, dus zoekt ze iemand die haar wel bijzonder zal vinden als persoon. Deze situatie kan goed gaan, als het een serieuze dame betreft.
- Ze heeft een andere smaak en valt op mannen die normaal gesproken niet als aantrekkelijk worden bevonden. Dit kan allerlei oorzaken hebben (je lijkt op haar overleden vader, je bent schattig op de 1 of andere manier, etc), maar is van alle beschreven situaties de meest positieve. In dit geval valt ze tenminste nog echt op iets van jou.
Ja ik ben gefrustreerd
quote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:12 schreef mylifeisgrey het volgende:
je kan ook zeggen dat A is de manier waarop je BENT
B is de manier waarop je voor vrouwen LIJKT
1) Dat kan best. Ik reageer meer op zijn opmerking dat er genoeg mooie vrouwen met lelijke mannen rondlopen. Daar geef ik mijn analyse over.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 08:56 schreef Chuen het volgende:
1) Is het al in je opgekomen dat ze Richard misschien wel oprecht een leuke kerel vind?
2) Het risico dat het misgaat loop je altijd. Leven is risico's nemen. Daarom is het zaak niet na te denken over alles wat er mis kan gaan en gewoon van het moment te genieten.
Ik ben niet veel anders. Lijkt me menselijk.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:15 schreef LostInSpace het volgende:
Ja ach, ik heb teveel cpu cycles over zeg maar. Ik denk altijd na over van alles en nog wat. Ik kan niet eens rustig op de wc zitten.
Haha, ik moet daar soms wel mee oppassen. Zeker als ik aan iets complex aan het werken ben, kan ik wel even van de aardbol verdwijnen zeg maar.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:24 schreef Chuen het volgende:
Ik ben niet veel anders. Lijkt me menselijk.![]()
Niks mis mee zolang je niet vergeet om ook van het leven te genieten.
De weg van van het genieten is genieten van de weg.
Dan heb je duidelijk je passie gevonden. Das alleen maar mooi.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:28 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Haha, ik moet daar soms wel mee oppassen. Zeker als ik aan iets complex aan het werken ben, kan ik wel even van de aardbol verdwijnen zeg maar.
Ja ik heb op zich wel leuk werkquote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:30 schreef Chuen het volgende:
[..]
Dan heb je duidelijk je passie gevonden. Das alleen maar mooi.
Als je buiten je werk dezelfde instelling hebt komt het wel goed.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:36 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Ja ik heb op zich wel leuk werk
Helemaal cool zijn opdrachten waar je dingen moet uitvoeren waar je zelf totaal geen verstand van hebt (en je collega's ook niet). Dan kan ik mij helemaal uitleven in het uitzoeken van alles en het toch voor elkaar te krijgen voor mijn werkgever.
Dit dusquote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:04 schreef Chuen het volgende:
[..]
![]()
Ben je er na al die jaren nou nog niet achter dat je onmogelijk kunt verbergen wie je BENT?
Iemand zonder persoonlijkheid, ambities, doelen, idealen, principes, interesses, enz. is over het algemeen snel door zijn gespreksstof heen.
Pleur nou eens op met die PuA onzin.
Van al die mensen die dat soort boeken aanraden heb ik werkelijk waar nog nooit een succesverhaal gelezen.
Als er hier iemand is die zich zou moeten onthouden van het geven van advies ben jij het wel.
Je kunt beter eens een keer luisteren.
Mijn ervaring, is ten eerste.quote:[Maar als je deze periode nou helemaal niets leert? Dan moet je het in de volwassen wereld leren waar alles veel serieuzer is, vrouwen kritischer en fouten sneller worden afgestraft.
Is het dan nog mogelijk om het gewoon te leren zoals iedereen die het wel op de middelbare school heeft gedaan. Ik heb het in mijn tienerjaren op een korte scharrel na helemaal gemist.
En dankjequote:Op zaterdag 19 februari 2011 08:56 schreef Chuen het volgende:
Richard mankeert vrij weinig. Hij ziet er goed verzorgt uit, is zelfstandig, heeft een baan, een opleiding, vrienden, zorgt goed voor zichzelf, hij sport, maakt verre reizen en hij is blijkbaar prima in staat om leuke gesprekken te voeren. (Als je dat vergelijkt met mylifeisgrey en benzin hebben zij nog een lange weg te gaan.)
Ja, dat wil ik inderdaad anders. Maar hoe wil ik het dan? Ik weet dat ik niet blij ben met hoe mijn leven nu loopt, maar ik weet ook niet wat ik dan wel zou willen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 23:26 schreef kipknots het volgende:
In het vorige topic gaf je al aan dat je veel alleen bent, geen passies hebt en je niet weet wat je wil met je studie. Blijkbaar zijn dat dingen die je anders wil.
Ik zou me vooral richten op het zoeken naar nieuwe hobbies en een beslissing nemen wat betreft je studie. Als je bijna klaar bent kan je je het beste er even doorheen bijten en hard aan de slag gaan om het af te ronden.
En qua hobbies zijn er vast wel dingen die je leuk lijken om te doen, maar nog nooit geprobeerd hebt. Ook kan je bij iedere vereniging wel eens langs om te kijken hoe het is, dus maak daar gebruik van en probeer veel nieuwe dingen uit. Als je eenmaal wat sociale hobbies hebt, ontmoet je op die manier ook weer mensen.
The game heb ik zelfs als fysiek boek hier staan. Mystery Method en Double your Dating heb ik voor een deel gelezen. Magic Bullets van Savoy heb ik wel een keer integraal gelezen. En verder heb ik van veel dingen wat flarden meegekregen. Toen ik nog op de middelbare school zat geloofde ik er wel in. Maar ik geloof niet meer dat iemand zoals ik ermee opschiet. Je hebt er echt helemaal niets aan.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 00:12 schreef mylifeisgrey het volgende:
@benzin heb je al pua dingen gelezen of op ze minst bekeken zoals:
the game - neil strauss .
mystery method
double your dating (eerder in de thread gepost)
pua dingen moet je niet in flarden op internet lezen. mystery method staat opzich alle basiskennis(vind ik dan) in die je nodig hebt.
the game daar krijg je aanmoediging van om te lezen dat het werkt.
double your dating vind ik zelf iets minder technisch opgezet.
edit:@benzin ik heb net je posts opnieuw gelezen(had ik al eens gelezen) in deze topicreeks.
ik denk dat bovenstaande pua boeken lezen heel erg is wat je nodig hebt.
Dit is terugkijkend naar mijzelf. Juist de attitude die ervoor zorgt dat het zo lastig is.quote:Ik zou veel meer hebben aan een meisjes dat slim genoeg zou zijn om te beseffen dat ik eigenlijk heel leuk kan zijnMaar de lijken niet te vinden. Daar zou de wereld wat aan hebben.
Told you so.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 16:19 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Mja zo moeilijk is het eigenlijk niet als je gewoon zelfverzekerd over komt en je niet autistisch gedraagt. Ik kwam gewoon altijd extreem zwak over omdat ik volgzaam was, geen eigen mening had, gesloten houding, niets te vertellen, zielie/wanhopige/negatieve blik in ogen, krom lopen en dit allemaal omdat ik me kansloos voelde vanwege mijn uiterlijk.
Verder heb ik natuurlijk geluk dat ik een stuk jonger lijk en dat ik een tweede kans lijk te krijgen van God
Hmm...wij hebben jou nog nooit zien lachen.quote:Ze vond verder dat ik een hele leuk lach had en mooie ogen en schatte me op 19 a 20 jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |