Jamaar het was maar een grapje natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:35 schreef Disana het volgende:
[..]
Iemand die een valse bommelding pleegt is niet fout, maar de overheid die ons voor echte bommen wil hoeden wel?
Zo zout heb ik het nog nooit gegeten
precies. en ze deed gymnasium, dan vraag je er gewoon om om straf te krijgen. de kuthoerquote:Op donderdag 17 februari 2011 08:22 schreef Bot13 het volgende:
Ik snap het nog als het een grap zou zijn met alleen "Nou ik plaats wel een bom op die kloteschool van me!"..
Maar als je bomaanslag + #dwdd + allemaal andere keywords + telegraaf, nrc er bij zet, dan ben je gewoon doelbewust zoveel mogelijk media-aandacht aan het kweken. Die mag van mij een paar weekjes #schoffelen.
http://twitter.com/#!/ElsaSophie10quote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:20 schreef raistlin6 het volgende:
Dit mag vast niet.
ElsaSophie10 Elsa-Sophie
by Bass_Cake
Ik ga mijn lerares maandag vermoorden om 8:30 @montessoricollega arnhem
Zien hoe leuk hij het grapje vind als hij net met het vliegtuig wil vertrekken en iemand oefent zijn recht op vrijheid van meningsuiting uit op zijn vliegtuigquote:Op vrijdag 18 februari 2011 16:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Jamaar het was maar een grapje natuurlijk.
Jezus, wat een niveau. Ik begin steeds meer te geloven in het in Idiocracy geschetste toekomst beeldquote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:20 schreef raistlin6 het volgende:
Dit mag vast niet.
ElsaSophie10 Elsa-Sophie
by Bass_Cake
Ik ga mijn lerares maandag vermoorden om 8:30 @montessoricollega arnhem
En ook echt daarna toegeven dat ze het deed om in dwdd te komen.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:28 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Jezus, wat een niveau. Ik begin steeds meer te geloven in het in Idiocracy geschetste toekomst beeld
Je zou toch verwachten dat met meer welvaart en langere opleidingen de bevolking ook wijzer wordt. Het tegendeel lijkt echter waarquote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:28 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Jezus, wat een niveau. Ik begin steeds meer te geloven in het in Idiocracy geschetste toekomst beeld
triest, maar o so truequote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:35 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Je zou toch verwachten dat met meer welvaart en langere opleidingen de bevolking ook wijzer wordt. Het tegendeel lijkt echter waar
Als een minderjarig meisje een bommelding maakt op haar school valt dat niet onder een bommelding maar een grap. Als je dit niet snap ben je zelf juist de bange inwoner waar onze staat gebruik van maakt.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 15:35 schreef Disana het volgende:
[..]
Iemand die een valse bommelding pleegt is niet fout, maar de overheid die ons voor echte bommen wil hoeden wel?
Zo zout heb ik het nog nooit gegeten
En dan zijn er mensen die je voor gek verklaren als je justitie, politie, overheid en media corrupt en/of ongeschikt/onbeschaamd vind...quote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:51 schreef Leandra het volgende:
De politie weet niet wat een hashtag is en HP de Tijd vindt het feit dat ze haar BH uit moest doen zo essentieel dat dat in de url van het bericht wordt meegegeven
Je mag van het om en de aivd ook verwachten dat ze dit allang al hadden kunnen uitgummen als terroristische dreiging en kunnen degraderen tot een rotgeintje. Ze komt niet uit de kaukasus, ze is geen weduwe, geen moslima, motief ontbreekt. Ze is hooguit wat kritisch.. nou fucking en!quote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:24 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Zien hoe leuk hij het grapje vind als hij net met het vliegtuig wil vertrekken en iemand oefent zijn recht op vrijheid van meningsuiting uit op zijn vliegtuig
Laten we eerlijk zijn, je mag van een gymnasium leerlinge toch wel enige hersens verwachten, of tegenwoordig ook al niet meer?
Hee, de reactie is ook zwaar overtrokken. Maar aan de andere kant verwacht ik wat meer niveau van iemand die gymnasium doet.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 18:50 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je mag van het om en de aivd ook verwachten dat ze dit allang al hadden kunnen uitgummen als terroristische dreiging en kunnen degraderen tot een rotgeintje. Ze komt niet uit de kaukasus, ze is geen weduwe, geen moslima, motief ontbreekt. Ze is hooguit wat kritisch.. nou fucking en!
Flikker haar gelijk maar lekker in de cel om een geinbomtweet. Wie is er nou gezakt? Klein beetje algemene kennis mag je wel verwachten van de overheid, toch?
Ik ken politici die dommer en extremer zijn en best een hoop stemmen trekken. Balkenende, Teeven, Wilders.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:28 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Hee, de reactie is ook zwaar overtrokken. Maar aan de andere kant verwacht ik wat meer niveau van iemand die gymnasium doet.
Ik had wel eens willen weten wat er was gebeurd als dit bericht 'voor de grap' was geplaatst door een 17-jarige Marokkaan in plaats van een naïef gymgansje uit Blaricum. Ik heb zo'n vermoeden dat die eerste niet 's avonds breed lachend bij DWDD zou zitten om alsnog zijn examen bij zijn middelbare school veilig te stellen.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:41 schreef Maatregel het volgende:
Meisje dom grapje. Meisje flinke tik op de neus.
Stop een flinke prent in haar broekzak die afschrikkend werkt voor de volgende grappenmaker. Klaar.
quote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:52 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Ik had wel eens willen weten wat er was gebeurd als dit bericht 'voor de grap' was geplaatst door een 17-jarige Marokkaan in plaats van een naïef gymgansje uit Blaricum. Ik heb zo'n vermoeden dat die eerste niet 's avonds breed lachend bij DWDD zou zitten om alsnog zijn examen bij zijn middelbare school veilig te stellen.
Sja, zo werkt de huidige wereld. Telkens erover lopen klagen heeft geen zin. Feit is dat alle moslim allochtonen het aangerekend worden als er 1 iets uitvreet. Feit is ook dat veel moslim jeugd ook genoeg over zich afgeroepen heeft.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:52 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Ik had wel eens willen weten wat er was gebeurd als dit bericht 'voor de grap' was geplaatst door een 17-jarige Marokkaan in plaats van een naïef gymgansje uit Blaricum. Ik heb zo'n vermoeden dat die eerste niet 's avonds breed lachend bij DWDD zou zitten om alsnog zijn examen bij zijn middelbare school veilig te stellen.
Die Idiocracy opmerking maakte ik niet voor nietsquote:Op zaterdag 19 februari 2011 11:48 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik ken politici die dommer en extremer zijn en best een hoop stemmen trekken. Balkenende, Teeven, Wilders.
Ik klaag niet, ik stel slechts de vraag.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:14 schreef Maatregel het volgende:
[..]
Sja, zo werkt de huidige wereld. Telkens erover lopen klagen heeft geen zin. Feit is dat alle moslim allochtonen het aangerekend worden als er 1 iets uitvreet. Feit is ook dat veel moslim jeugd ook genoeg over zich afgeroepen heeft.
Maar feit is ook dat als je iets rechts bent, je gelijk naar de hoek geschoven wordt van de racisten en Nazi's.
Lood om oud ijzer.
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/336904quote:SOEST - Charlotte Bouwman uit Soest zit weer in de schoolbanken. Het 17-jarige meisje zat de afgelopen drie weken thuis, nadat ze via Twitter had aangekondigd een bom te plaatsen op haar school in Amersfoort.
Politie en Justitie namen de melding zeer serieus en namen het meisje mee. Het Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium schorstte de leerling. Maandag was ze weer welkom.
De schooldag was prima en zonder bomgrappen, twitterde Charlotte.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |