Om eerlijk te zijn zuigt Canada best hard. Het klopt misschien wel met al dat mooie natuur, ware het niet dat je fokking een heel continent moet afreizen om daarvan te kunnen genieten/ Verder: telefonie zuigt (hard), internet zuigt, het OV zuigt (treinen zijn ongelofelijk duur), educatie is enorm duur, cultuurhistorie is ver te zoeken hier (hoogstens een paar honderd jaar oud), binnenlandse vluchten zijn enorm duur (geen ryanair of easyjet-like maatschappijen) de mensen hier hebben nooit gehoord van bescheidenheid en zijn nog patriotischer en trotser dan de amerikanen (inferioriteitscomplex tov van de VS misschien), het is teringkoud hier; -25 is hier een doordeweekse temperatuur.quote:Op donderdag 17 februari 2011 00:32 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Je hebt het anders wel goed getroffen... Canada.
waar de fuck heb je het overquote:Op donderdag 17 februari 2011 00:46 schreef zatata het volgende:
[..]
ik heb niks met het MO te maken, jij komt daar vandaan ipv helpen die zooi daar op te ruimen ga jij verstoppen over de hele wereld omdat je een collaborateur bent.
Egoïst ikke ikke ikke en de rest kan stikken, oh ja Wilders haat jou en haat jou volk. Ga vooral lekker door met NL ophemelen.quote:Op donderdag 17 februari 2011 00:52 schreef RodeNek het volgende:
[..]
waar de fuck heb je het over. Ik denk pas aan anderen als ik mijn leven eerst op orde heb ja, en daar ben ik nu bezig.
Zatata wil gewoon weer is lekker met olijfolie ingesmeerd wordenquote:Op donderdag 17 februari 2011 00:54 schreef zatata het volgende:
[..]
Egoïst ikke ikke ikke en de rest kan stikken, oh ja Wilders haat jou en haat jou volk. Ga vooral lekker door met NL ophemelen.
Ah.... wij /zij denkenquote:Op donderdag 17 februari 2011 00:38 schreef zatata het volgende:
[..]
laat jij je maar lekker discrimineren joh prutser, jij dacht ik als Palastijn neem het even op voor de NL-ers en je wordt meteen door iemand als antisemiet uitgemaakt, lekker voor je joh lompe collaborateur. Ga maar lekker door met kontje likken.
Uiteindelijk gaat je eigen huid voor, niet die van een ander.quote:Op donderdag 17 februari 2011 00:54 schreef zatata het volgende:
[..]
Egoïst ikke ikke ikke en de rest kan stikken, oh ja Wilders haat jou en haat jou volk. Ga vooral lekker door met NL ophemelen.
Wat boeit Wilders mij nou, dat jij blijft happen is jouw probleem. Ik besteed gewoon geen aandacht aan die peroxide teringtroll.quote:Op donderdag 17 februari 2011 00:54 schreef zatata het volgende:
[..]
Egoïst ikke ikke ikke en de rest kan stikken, oh ja Wilders haat jou en haat jou volk. Ga vooral lekker door met NL ophemelen.
saai verhaaltjequote:Op donderdag 17 februari 2011 01:15 schreef RodeNek het volgende:
[..]
Wat boeit Wilders mij nou, dat jij blijft happen is jouw probleem. Ik besteed gewoon geen aandacht aan die peroxide teringtroll.
Maar wat wil jij nou dat ik doe? Mijn studie en carrière opzij schuiven voor een supermarktbaantje en dan voor de rest van mijn leven de helft van mijn c1000 salaris inleveren aan goede doelen (waar geen hond wat van merkt) zoals jij dat zou doen?
En dan ga jij mij een egoïst noemen? Man de meesten mensen die jij kent en doneren aan goede doelen zijn allemaal fucking egoïsten die dat doen zodat ze zichzelf als heilig kunnen bestempelen. Intussen zijn hun donaties geen fucking cent waard.
Hulpverleners, Artsen zonder Grenzen of Nobelprijswinnaars, dat zijn mensen die ECHT een verschil hebben gemaakt in de wereld, dat zijn de echte helpers en zij hebben vrijwel allemaal eerst geïnvesteerd in hun eigen leven (aka hoogopgeleid) voordat ze anderen helpen.
Moet jij niet dozen inpakken ofzo? Of een verhuiswagen regelen?quote:
Als je nou niet opflikkert, dan trommel ik mijn leger wijkmarokkaantjes op, want die heb ik. Dat is 1 van de voordelen die ik heb met mijn achtergrond.quote:
rot zelf op joh stomme Palestijn.quote:Op donderdag 17 februari 2011 01:21 schreef RodeNek het volgende:
[..]
Als je nou niet opflikkert, dan trommel ik mijn leger wijkmarokkaantjes op, want die heb ik. Dat is 1 van de voordelen die ik heb met mijn achtergrond.
Ja.quote:Op donderdag 17 februari 2011 01:26 schreef tjoptjop het volgende:
Ben ik de enige die de recalcitrantie van TS schattig vindt, erg aandoenlijk
Alles heeft zijn voordelen en zijn nadelen. Ik denk dat het in Canada stukken chiller is dan in Nederland. Je hebt er bijvoorbeeld ook geen kk buitenlanders (om maar even in TS zijn straatje en taalgebruik te blijven).quote:Op donderdag 17 februari 2011 00:50 schreef RodeNek het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn zuigt Canada best hard. Het klopt misschien wel met al dat mooie natuur, ware het niet dat je fokking een heel continent moet afreizen om daarvan te kunnen genieten/ Verder: telefonie zuigt (hard), internet zuigt, het OV zuigt (treinen zijn ongelofelijk duur), educatie is enorm duur, cultuurhistorie is ver te zoeken hier (hoogstens een paar honderd jaar oud), binnenlandse vluchten zijn enorm duur (geen ryanair of easyjet-like maatschappijen) de mensen hier hebben nooit gehoord van bescheidenheid en zijn nog patriotischer en trotser dan de amerikanen (inferioriteitscomplex tov van de VS misschien), het is teringkoud hier; -25 is hier een doordeweekse temperatuur.
ik verschoon wel mijn onderbroek.quote:Op woensdag 16 februari 2011 19:54 schreef zatata het volgende:
jullie hebben kleine piemeltjes
jullie kunnen niet neuken
jullie zijn altijd bleek
jullie hebben altijd puisten
jullie stinken naar zweet
jullie verschonen nooit jullie onderbroek
jullie zijn slap
jullie zijn mietjes
jullie vrouwen zijn passieloos
jullie lopen altijd te klagen
jullie hebben geen humor
jullie hebben geen cultuur
jullie hebben geen culinaire keuken
elk land in de wereld heeft cultuur en passie behalve Nederland, zelfs Belgen hebben meer cultuur.
kortom het enige waar jullie goed in zijn is andere haten en zeiken over van alles en nog wat.
Spanjequote:Op woensdag 16 februari 2011 19:56 schreef zatata het volgende:
[..]
ik ga ook weg, ik ga lekker emigreren naar Spanje
Ja, want aan die factoren kun je afspiegelen dat een land het beste is?quote:Op donderdag 17 februari 2011 01:42 schreef dr_Pieters het volgende:
Tering, wat is TS gefrustreerd omdat Nederland nou eenmaal een van de beste landen in de wereld is...
http://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_landen_naar_BBP_per_capita
http://nl.wikipedia.org/wiki/Corruptie-index
http://nl.wikipedia.org/wiki/Index_van_de_menselijke_ontwikkeling
http://weblogs.nrc.nl/wer(...)-zeker-voor-vrouwen/
http://nl.wikipedia.org/wiki/Verslaggevers_Zonder_Grenzen
http://nl.wikipedia.org/wiki/FIFA-wereldranglijst
Ik gok dat TS niet uit Scandinavie komt, dus heeft hij geen recht van spreken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |