je moet ondertussen toch wel weten dat sarcasme niet zo goed overkomt op Fok zonder hulpmiddelenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 00:49 schreef Puntenslijpsel het volgende:
ik was sarcastisch. ik erger me aan bijna alles
Je kunt er tegenaan blijven schoppen, maar je kunt ook een loopje nemen met de problemen...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 00:49 schreef Puntenslijpsel het volgende:
ik was sarcastisch. ik erger me aan bijna alles
Moet ik al geld overmaken?quote:Op maandag 14 februari 2011 15:55 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ben aan de mini all-stars bezig, het is een beetje priegelen maar volgens mij worden ze heel leuk
Ik ben in ieder geval zeer benieuwd.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:25 schreef LadyBlack het volgende:
Mogge
Ze zijn nog niet af hoor MMtis even uitproberen soms wat het patroon nou precies bedoelt. Maar nr 1 is bijna af
Dan nog de details erop, en dan zou nr 2 iets sneller moeten gaan
Voortgangspic?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:58 schreef LadyBlack het volgende:
Als ze leuk lukken en ik vind het achteraf geen kutwerkje om te maken, dan maak ik er zelf sowieso nog wel een paar denk ikze zijn zo cute
quote:Ik zit nog even aan mn cappuccino, straks mag ik me melden bij de bloedbank; kijken of ik geschikt ben voor plasmadonatie. Bloed mag niet ivm te laag hb, nu is het afwachten of dat hb weer opgeklommen is. Ben benieuwd!
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:05 schreef Etcetera het volgende:
Meneer Etcie lust ook wel whisk(e)y. Het is zeker handiger om eerst te informeren wat hij lekker vindt voor ik hier om cadeau-tips kom vragen
Ik ben ook wel benieuwd.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:58 schreef LadyBlack het volgende:
Als ze leuk lukken en ik vind het achteraf geen kutwerkje om te maken, dan maak ik er zelf sowieso nog wel een paar denk ikze zijn zo cute
Het valt ook te betwijfelen of je dat ook wel moet doen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:46 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb 'm nog niet over jullie verteld
O jee, hoe vertel je zoiets?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:46 schreef Etcetera het volgende:
Ik heb 'm nog niet over jullie verteld
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:47 schreef iamredleader het volgende:
[..]
O jee, hoe vertel je zoiets?
"schat, ik zit op het Internet in een praatgroep, en zij kennen jou nu al als meneer Etcie. En ze willen je graag ontmoeten. Nee hoor, ze zijn niet eng"
Om bij een whisky-meet aanwezig te zijn is het handig dat hij weet dat jullie er zijn.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:47 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Het valt ook te betwijfelen of je dat ook wel moet doen.
Tenzij hij bij een volgende whisky-meet aanwezig wil zijn, dan moet je wel...
'Ik zit al 7 jaar van m'n leven op een forum, het is erg leuk, heb die mensen nog nooit ontmoet, zin om mee te gaan?'quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:47 schreef iamredleader het volgende:
[..]
O jee, hoe vertel je zoiets?
"schat, ik zit op het Internet in een praatgroep, en zij kennen jou nu al als meneer Etcie. En ze willen je graag ontmoeten. Nee hoor, ze zijn niet eng"
De SC is toch ook best therapeutischquote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:49 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
praatgroep? Klinkt therapeutisch...
Alsof ik hier voor de lol kom...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:49 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
praatgroep? Klinkt therapeutisch...
Het hele liedje is een Madonna ripoff.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:13 schreef LadyBlack het volgende:
Oeh, het einde van 'Born this way' van Lady Gaga is wel héél erg een kopie van Madonna's 'Vogue' he
Dat gesproken stukje bedoel ik.
Oeh, dat hoeft niet hoor, ik paint wel even wat ik tot nu toe heb gehaakt.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:24 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ga het patroon van Wyccie maar gewoon zelf proberenik zie het niet echt voor me namelijk.
Is het zo erg met je gesteld.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Alsof ik hier voor de lol kom...
Inderdaad... ik wil al de Madonnaversie mee gaan zingen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:21 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Het hele liedje is een Madonna ripoff.
Bij de AH hebben ze die ook volgens mij. Of hobbyzaak.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:41 schreef Etcetera het volgende:
Waar zou ik posterophangplakkers kunnen kopenBruna ofzo? Wil m'n kaartje ophangen maar er geen gat van een punaise inprikken
Ja, dat klopt. Dus dat bedoelen ze met back seam.....quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:30 schreef LadyBlack het volgende:
Oh! Nee misschien toch wel!
Wyccie, klopt het dat je die cuff (enkel-omslag?) als een recht lapje hebt gehaakt? Volgens mij bedoelen ze dat je die aan de achterkant aan elkaar moet hechten.
quote:
Nee je moet toch de foundation row vastnaaien aan de laatste rij?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:47 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ja, dat klopt. Dus dat bedoelen ze met back seam.....
Nu ik ook het begin van de Foot lees is dat een stuk duidelijker.![]()
[..]
[ afbeelding ]
Bij de stippellijn moet de cuff later omgevouwen worden. Dus de bovenkant en onderkant aan elkaar vast, maar ik twijfel welke kant ik het moet omvouwen, dus RS of WS voor.
Dat bedoel ik met de onderkant. Hehe, ik zeg het inderdaad wat vreemd omdat ik het over het omvouwen bij de stippellijn heb.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:49 schreef LadyBlack het volgende:
Nee je moet toch de foundation row vastnaaien aan de laatste rij?
En de rest is 'Express Yourself'....quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:13 schreef LadyBlack het volgende:
Oeh, het einde van 'Born this way' van Lady Gaga is wel héél erg een kopie van Madonna's 'Vogue' he
Dat gesproken stukje bedoel ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |