Waar denk je dat ik dat idee vandaan hebquote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:19 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Alleen in de bergen, met een hond.
Net Mark Wahlberg in Shooter.
Uit je neus gepeuterd? Hoe kon ik dat nou weten jonguh!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:20 schreef Michhas het volgende:
[..]
Waar denk je dat ik dat idee vandaan heb
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:18 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Dat zou je nooit volhouden, man.
Waarom zou ik dat niet volhouden?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:22 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Uit je neus gepeuterd? Hoe kon ik dat nou weten jonguh!
Maar inderdaad, dat hou jij niet vol.
Omdat je met mensen bent opgegroeid.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:23 schreef Michhas het volgende:
[..]
[..]
Waarom zou ik dat niet volhouden?
Dat is "mis" gegaan vanaf de industriele revolutie. Waar jij het eigenlijk over hebt is de modernisering van de samenleving, die al vanaf de industriele revolutie begonnen is. Niet alleen op technologisch vlak moderniseert de samenleving, maar ook op vlakken als cultuur, bestaande uit veranderende normen en waarden van burgers, kunst en, het paradepaardje van Nederland, het streven naar een zo hoog mogelijke welvaart voor burgers. In de hedendaagse maatschappij is steeds meer mogelijk en willen mensen ook steeds meer. Hoe het vroeger was, was inderdaad een prima leefstijl voor de mensen toen, als je het in het perspectief van onze maatschappij nu plaatst is het niet meer rendabel.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:04 schreef kutkabouter het volgende:
Weet je, ik zat me laatst te bedenken over hoe "verknipt" het leven wel niet is geworden, in vergelijking met vroeger. Volgens mij was het toen allemaal zo veel makkelijker. Je leerde een ambt, je oefent het uit en zo verzorg je je gezin, moeders de vrouw houdt zich bezig met het huishouden, en je kinderen leren op hun beurt ook een ambt zodat ze jou later kunnen verzorgen.
Waar is dat mis gegaan? Dat was toch een prima levensstijl dunkt me? En nou moet ineens iedereen studeren en een diploma halen. Er moet ontzettend veel geld naar zorg, omdat er niet meer voor de ouders gezorgd wordt. Het slaat allemaal nergens meer op, het is compleet doorgeslagen, wtf.
[/serious mode]
Jawel, met jullie spelen, ik zit nog steeds in de party of nietquote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:48 schreef KneusTeun het volgende:
Pier heb jij niks beters te doen dan lappen tekst typen?
Ohjaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:49 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Jawel, met jullie spelen, ik zit nog steeds in de party of niet
Ik ben er zo vandoor, ik ga nog even wat nuttigs doen vandaag...quote:
Bier drinken?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:50 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik ben er zo vandoor, ik ga nog even wat nuttigs doen vandaag...
Vanavond is het weer tuesday boozeday ja! Nee ff college volgen...quote:
quote:
Wie gaat er nou weer met Egypte spelen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:45 schreef Fsmxi het volgende:
Het middenoosten is onderhand van mij in M2:Total WarEgypte heeft territoriale drangen richten Afrika met de intentie daar Europa binnen te dringen, om zo vanuit haar huidige positie in Griekenland het HRE te rapen en dan gewoon de map veroveren.
Geachte, Turkijke is niet meerquote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:53 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Wie gaat er nou weer met Egypte spelen.Turkije.
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:14 schreef PierreTT het volgende:
Rossdale heb je al goede ideeen opgedaan voor het fabuleuze Rossdale & Pierre - topic?
Hoe kon je.quote:
Bij mij niet. Toko pas geblokkeerd en verder geen cent te makken.quote:Op woensdag 16 februari 2011 01:49 schreef PierreTT het volgende:
Tuesday boozeday was weer een klapper!
Meer werken is the key and the secretquote:Op woensdag 16 februari 2011 01:52 schreef kutkabouter het volgende:
[..]
Bij mij niet. Toko pas geblokkeerd en verder geen cent te makken.
erst BSA halen.quote:Op woensdag 16 februari 2011 02:01 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Meer werken is the key and the secret
quote:Op woensdag 16 februari 2011 08:00 schreef KoningStoma het volgende:
Toen wel ja. Maar dan weer 1600 wakker worden
Je valt zo door het level heenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?
Wtf is this shit? Lagt de pan uit, werkt toch voor geen meter? Hitmarkers van hier tot tokioquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘
Okay, maar je ziet wel het verschil toch in beweging? Of ligt dat aan 3rd person en 1st person? Of je had gewoon al een stiekeme aimbot aan.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |