quote:Op dinsdag 15 februari 2011 14:10 schreef eQuaL het volgende:
Ik had vanochtend deze in mijn hoofd
Kan Alphaverb hier geen dikke remix van maken?![]()
LOLquote:
Mja heb je ook wel gelijk in, kan alleen maar slechter worden natuurlijkquote:Op dinsdag 15 februari 2011 14:52 schreef 16meter het volgende:
Laat ze maar lekker van de trance klassiekers afblijven. In ere houden zulke pareltjes.
Da's nog altijd 4 jaar als je naar Hardbass wiltquote:Op dinsdag 15 februari 2011 01:03 schreef bartje01 het volgende:
Hmm. Kheb van me broer gehoord dat HardBass dit jaar nog zieker was dan vorig jaar.
Filmpjes zien er nice uit.
Ik moet nog 3.1 jaar wachten todat ik eindelijk kan gaan... 0_0
Dat!quote:
Ik stond echt vlak bij jullie in de buurtquote:Op maandag 14 februari 2011 22:35 schreef Sc0tTy het volgende:
Fok!ers losch @ Josz & Wesh
En hier nog een x tijdens Crypsis
Een mooie kick-tutorial zou ik wel op prijs stellenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:26 schreef Baronpilsener het volgende:
Muzikaal helemaal leeg atm... Iemand ideeën/leuke vocaltjes uit filmpjes ofzo? Misschien een fok! track maken waar iedereen zijn ideeën in kan brengen?
Ooeeh ik zat daar enkele weken geleden nog over te grappen met T-Force, waren een film ofzoiets aant kijken met supergrappige vocals voor een nummer!! Maar natuurlijk heb ik geen flauw idee meer wat dat was..quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:26 schreef Baronpilsener het volgende:
Muzikaal helemaal leeg atm... Iemand ideeën/leuke vocaltjes uit filmpjes ofzo? Misschien een fok! track maken waar iedereen zijn ideeën in kan brengen?
@ 1:24quote:Op dinsdag 15 februari 2011 18:29 schreef Beach het volgende:
Hoe heet dat liedje ook alweer met die rooie van youtube(copcabber ofzo), met Ginger people do have souls.
Was laatst begonnen aan Boardwalk Empire. In één van de eerste scene's werd een gedichtje opgedragen wat misschien bruikbaar is?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:26 schreef Baronpilsener het volgende:
Muzikaal helemaal leeg atm... Iemand ideeën/leuke vocaltjes uit filmpjes ofzo? Misschien een fok! track maken waar iedereen zijn ideeën in kan brengen?
bedankt!quote:
Chille mix! Triangle of Life is zó lekker he!quote:Op dinsdag 15 februari 2011 11:49 schreef Sethje het volgende:
Noisecult @ Fear FM Twisted special, natuurlijk te vinden op de bekende portalllll
1. Bazzleggerz - Twisted Bootleg
2. Showtek - Fast Life
3. D-Block & S-te-Fan - Shallow Planet
4. Low-E vs Alter Egosz - Vendetta
5. Bass Modulators vs Zentiments - In The Game
6. Zentiments - Twisted Vision
7. Alphaverb & Intractable One - Triangle Of Life
8. Frontliner & B-Front - Godz Powerrr!
9. Alphaverb ft. Bass Modulators - Give It Up Again
10. Ran-D vs. Adaro - My Name Is Hardstyle
11. B-Front - Neophobia
12. DJ Adaro - Hit you with that Bang Shit
13. Digital Punk & B-Front - Awake
14. Ran-D & Adaro - Struggle For Existence
15. B-Front - Inner Creativity
16. B-Front & Frontliner - Magic
17. Alphaverb & Intractable One - Never Enough
Check even de tweede Fusion Labs dan! Zany legt aardig lang uit.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:54 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Een mooie kick-tutorial zou ik wel op prijs stellen
T-shirt wat ik gister binnen heb gekregen was een test. Kijken of 't mooi gedrukt was, of de grote goed was etc... Zoals ik 't binnen heb gekregen ziet er prima uit, Beide logo's worden nog wel vergroot en worden volgens mij verschillende ontwerpen gemaakt voor verschillende (kleuren) shirts... Maar binnenkort moet alles wel rond zijnquote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:44 schreef Beach het volgende:
Eindelijk tijd om de set van team yellow te luisteren; want za ging ik toen juist slapen![]()
En MI, kunnen we ze al echt bestellen?
Da's toch alleen het 'tok' geluid? Ik zou de 'staart' (zoals ie het zelf noemt), waardoor de kick dus veel voller klinkt, ook wel eens goed willen zien. Maar ik ben bang dat ze het op dit soort tutorials gaan houden. Ze laten zien hoe ze het doen, maar gaan natuurlijk niet alles voor 100% vrijgeven..quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:48 schreef ElDani het volgende:
[..]
Check even de tweede Fusion Labs dan! Zany legt aardig lang uit.
Als t meezit ben ik daar wel weer bijquote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:53 schreef haakon het volgende:
26feb weer een leuke party in Zak!
http://partyflock.nl/party/190441:Fusion_of_Sound_Tour.html
Typisch Fusion, inderdaad. Zou ook zomaar een Donkey Rollers track kunnen zijn.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:21 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Hij is redelijk te doen, maar ik heb het gevoel dat Fusion hun sounds recyclen. Vooral vanaf 1:50. Tis meer een 13 in dozijn track ala Zany....
Zie je die vent ook die aan kwam zetten met een hele bult drinken op 0.50? Was echt het verkeerde moment om langs te komen. Gelukkig had hij dat zelf ook door en bleef hij even staan. In de mini-break hoor je ons ook schreeuwen: 'snel rennen'. Schitterend moment.quote:
Je hebt stiekem best veel gefilmd of niet? Ik zag je iig veel met camera in de weer. Of waren dat veel foto's?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:04 schreef Sc0tTy het volgende:
Heb nog wel meer filmpjes, zal ze wel online knallen
Vind hem ook niet denderend en dat heb ik helemaal niet gauw bij Zany. Dat is productietechnisch al een aantal jaar mijn held.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 20:21 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Hij is redelijk te doen, maar ik heb het gevoel dat Fusion hun sounds recyclen. Vooral vanaf 1:50. Tis meer een 13 in dozijn track ala Zany....
Je bedoelt qua drugsgebruik?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:48 schreef Koepert het volgende:
Nu t zo over foto's gaat, ik zat net ff de HardBass foto's door te neuzen, prachtig om te zien dat sommige echt als een stelletje bange herten in de koplampen van een auto staan te kijken
kleine uitleg...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:05 schreef Levitas het volgende:
[..]
Overigens heb ik vanavond ook even wat tijd aan Logic besteed. Het is tot nu toe nog 1 laag, maar tot zover klinkt het een stuk beter dan mijn vorige kick. Nu nog zorgen dat de kick nog wat voller klinkt en eventueel van toonhoogte kan veranderen (pitchen?). Dus ga ik me nu nog even in verdiepen (Tips zijn welkom, eventueel via PM om dit topic niet te kapen)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overigens Ei met Ui hier binnen... deeltjesversneller was toch verantwoordelijk voor 't verzinnen van die titel?![]()
Waarschijnlijk deels.. dat en de combi donkere omgeving + dikke flits.quote:
Ja ik zit ook te dubben nu hahaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:38 schreef -Menn0- het volgende:
Goed geschreven!![]()
Maar ik vind een 7,5 wel wat laag eigenlijk
8,5 had ik ook in gedachtenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:39 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ja ik zit ook te dubben nu haha
ik ga hem opschalen
Zoals eronder gezegd, pakkend geschreven. Erg goed verslagquote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:33 schreef Sethje het volgende:
http://frontpage.fok.nl/review/429947/1/1/50/danceparty-hard-bass-2011.html
Daarvoor moet je bij de bekende site zijn LSDBquote:Op dinsdag 15 februari 2011 23:19 schreef stoeltafel het volgende:
Is het laatste uurtje van Hardbass nog ergens te horen? Vond het echt super!
Ik was er nietquote:Op dinsdag 15 februari 2011 23:32 schreef Krulliewullie het volgende:
Ik heb de foto's van Hard Bass even ge-pm't! Neem aan dat in het mailtje van Rike laatst iedereen staat?![]()
De foto hakken en zagen is trouwens erg de moeite waardmag ook wel na minstens 2 uur fotosjoppen![]()
Ik heb niks gehadquote:Op dinsdag 15 februari 2011 23:32 schreef Krulliewullie het volgende:
Ik heb de foto's van Hard Bass even ge-pm't! Neem aan dat in het mailtje van Rike laatst iedereen staat?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |