Yeey, volgens mij was ik er als een van de eersten bij, oftewel binnen enkele minuutjes binnengehaaldquote:Op maandag 14 februari 2011 08:06 schreef Mind.Illusion het volgende:
En zoals altijd op de maandag... De nieuwe Wake you from your boredom voor de liefhebbers staat weer op m'n site![]()
01. Kodex Weekend
02. Joshua Hiroshy Endovene
03. The Pitcher Serenity
04. The Hose I Survived (Different Edit)
05. T.A.T.A.N.K.A. Project Floor Massacre
06. Blutonium Boy Make It Loud (Headhunterz Remix)
07. Bass Modulators & Zentiments The Strongest
08. Zero Vision Style Droppin
09. Hyperdrive Oldskool Rule
10. Waverider Be As One
11. Kat meets Gerardo Rochini Allright (Zatox Remix)
12. G-Town Madness & The Viper Here It Comes (D-Block & S-Te-Fan Remix)
13. Activator & Francesco Zeta Fear & Dark
14. DJ Thera Test 2.0 (Crypsis Remix)
15. Crypsis The Demand
16. Headhunterz The Saifam Mashup
Enjoy!
Jah ik probeer hem altijd 's ochtends vroeg online te zetten, zodat nog niet iedereen wakker is en/ of onderweg naar school/werk zodat het wat meer gespreid gedownload wordt. Als ik hem 's middags of in de avond online zet, dan wordt 't al gauw een drama omdat ie dan heel vaak binnen paar minuten gedownload wordt. Probeer er wel rekening mee te houdenquote:Op maandag 14 februari 2011 08:16 schreef Krulliewullie het volgende:
[..]
Yeey, volgens mij was ik er als een van de eersten bij, oftewel binnen enkele minuutjes binnengehaaldEn t klinkt gooooodd
Wel apart dat veel mensen dit zeggen, wat had je dan verwacht bij de Wild Motherfuckers?quote:Op zondag 13 februari 2011 23:53 schreef Sc0tTy het volgende:
Wild Motherfuckers hebben mij gewoon teleur gesteld. Alleen het HB anthem was vet, de rest:![]()
Gansta mag van mij onderhand wel in de vuilnisbak, tering wat word ik moe van die track.
standaard-uitrusting voor mijquote:Op maandag 14 februari 2011 06:57 schreef Baronpilsener het volgende:
Hebben jullie er al eens aan gedacht gewoon een dopje mee te smokkelen naar binnen?..
Nicequote:Op maandag 14 februari 2011 09:08 schreef ReMcOrE het volgende:
en hoe draaide Ruthless eigenlijk als opwarm-DJ?
Wtf?quote:Op zondag 13 februari 2011 16:17 schreef T_Killer het volgende:
[..]
- Die maat van em-dee-em-aa die als 2 druppels water op Haakon lijkt
Ik was helemaal niet op HardBass?quote:Op zondag 13 februari 2011 23:53 schreef Sc0tTy het volgende:
HardBass wad gewoon heerlijk HARD!
Plus Punten:
Dude die zwaar van de kaart stond te spacen![]()
Het is _ALTIJD_ linksvoor hoe kom je in hemelsnaam op rechts voor :p ( Had je je nummer niet aan Rip gegeven dan ? )quote:Op maandag 14 februari 2011 07:17 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Was trouwens tijdens het begin van Green vooraan, maar heb niemand kunnen spotten...
het was toch rechtsvoor?
Ja daar dacht ik achteraf ook aan. Zelf heb ik geen water gedronken, niet echt nodig aangezien ik geen middeltjes gebruikquote:Op maandag 14 februari 2011 06:57 schreef Baronpilsener het volgende:
Hebben jullie er al eens aan gedacht gewoon een dopje mee te smokkelen naar binnen?..
Mjah ik had totaal geen verwachtingen van WMF aangezien ik nooit tracks van hun had gehoord, maar omdat Tat & Zat altijd juweeltjes maken ( zie Hard Bass anthemquote:Op maandag 14 februari 2011 08:32 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Wel apart dat veel mensen dit zeggen, wat had je dan verwacht bij de Wild Motherfuckers?
Het is sowieso niet mijn muziek, maar ze voldeden eigenlijk precies aan mijn verwachting... allle WMF nummers aangevuld met Tat & Zat...
Dat B2S ze beter hadden kunnen wisselen met Crypsis okee, maar daar kunnen ze zelf niets aan doen...
Nee was toevallig daar in die buurt. Maar wist het gewoon niet meer zeker.... En smsen ging daar weer voor geen meter. Jaren daarvoor nooit problemen, maar volgens mij hebben ze een mast in Arnhem weggehaald ofzo. Sinds Qlimax is het gewoon KAK.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:35 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Het is _ALTIJD_ linksvoor hoe kom je in hemelsnaam op rechts voor :p ( Had je je nummer niet aan Rip gegeven dan ? )
Inderdaad, moest sommige smsjes gewoon 4 versturen. Ik heb een meet met een maat van me maar opgegeven want duurde echt heel lang voor dat we wat hadden gecommuniceerd.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:41 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Nee was toevallig daar in die buurt. Maar wist het gewoon niet meer zeker.... En smsen ging daar weer voor geen meter. Jaren daarvoor nooit problemen, maar volgens mij hebben ze een mast in Arnhem weggehaald ofzo. Sinds Qlimax is het gewoon KAK.
quote:Op maandag 14 februari 2011 11:09 schreef haakon het volgende:
en Sander Remco, raad eens welke plaat van B-Front er op 1gabba staat
say wutquote:Op maandag 14 februari 2011 07:17 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Was trouwens tijdens het begin van Green vooraan, maar heb niemand kunnen spotten...
het was toch rechtsvoor?
quote:Op maandag 14 februari 2011 11:46 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]![]()
en ik gok iets met Musical A.......
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 14 februari 2011 12:48 schreef Tha_Bartman het volgende:
Eindelijk weer een goede A-lusion
True, maar ik kon er echt niet meer van maken hoe hard ik het ook probeerdequote:Op maandag 14 februari 2011 12:55 schreef Koepert het volgende:
Nu wil ik niet lullig doen bart (en je kondigt het idd netjes aan) maar nu hebben we een paar "nieuwen" shit gegeven omdat ze alleen linkjes dumpten zonder info, en nu doe je daar zelf vrolijk aan mee..
Dat gevoel ken ik nog wel ja, beetje slepen met kleurtjes en balkjesquote:Op maandag 14 februari 2011 13:39 schreef Mind.Illusion het volgende:
Ben aan't produceren, maar heb eerder het idee dat ik in paint bezig ben
Ben allemaal sounds aan het pannen.... nog niet echt heel vaak eerder gedaan... maar vrij precies schijtwerkjequote:Op maandag 14 februari 2011 13:39 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Dat gevoel ken ik nog wel ja, beetje slepen met kleurtjes en balkjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |