Oh maar het is ook een automaat. Hij is doorzichtig, aan de achterkant zit een 'half rondje' dat zeg maar rond kan draaien. Ik kan em opwinden door ermee te bewegen. Als ik 'm neerleg gaat ie tussen de 24 en 48 uur mee, en dan staat ie stil. Ik hoor geen 'spin' nee.quote:Op maandag 21 maart 2011 21:15 schreef useraccount het volgende:
Dat is wel apart voor een quartz - niet onmogelijk, maar apart. Doet mij vermoeden dat het een automaat is, en geen quartz. Hoor je een 'spin' als je het horloge schudt of beweegt?
'Smooth sweep' - high beat movement - running second. Meerdere beats per seconde, dus. Waarschijnlijk 6. (28.800 per uur).
[..]
Ik hou van druk. Ik vind een Breitling echt geweldig. Niet vanwege het merk, maar gewoon hoe die dingen er uit zien, en dan bedoel ik zo'n Breitling for Bentley.quote:Op maandag 21 maart 2011 21:20 schreef TheSilencer het volgende:
Horloge van CoolGuy (vorige pagina) is een geskeletteerde automaat inderdaad. Verder clean van design, maar toch wat druk door het zichtbare (vrijwel zeker van Miyota afkomstige) uurwerk. Ik vind hem aanmerkelijk mooier dan de 'Officine', maar met 46 (!) mm doorsnede wel erg groot. Kost echter maar zo'n 175 euro, qua prijs dus een stuk 'eerlijker' dan een slecht ontworpen quartzhorloge...
Met datum?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 16:06 schreef useraccount het volgende:
De perfecte dag om TheSilencer eens even lekker te pesten.![]()
[ afbeelding ]
Ah, Breitling style dan toch... Fanatiek, ja, maar niet speciaal híer, vooral op iets meer 'dedicated' forums...quote:Op dinsdag 22 maart 2011 20:46 schreef Stratotanker het volgende:
Neehoor, is gewoon aftermarket.
Ben even eea op de kiek aan het zetten. Misschien meer, aardig fanatiekeling hier.
Speedy Pro is listprijs 2800 EURO toch? Volgens mij in het grijze circuit (mét garantie) ook wel voor -/-25% te vinden. Laat je niet gek maken dus....quote:Op woensdag 23 maart 2011 08:36 schreef Reintji het volgende:
Verleidelijk, juwelier in de buurt verliest zijn Omega dealership door het veranderen van eigenaar. 25% korting op alle modellen. Straks maar even kijken naar een Speedmaster Prof.
Een duur horloge zegt niet altijd alles over een polsklok. Ik vind hem er ook vet uitzien, net als jij hou ik van skeleton watches en glimmend staal.quote:Op donderdag 10 maart 2011 15:41 schreef CoolGuy het volgende:
Het is de KC3925, hier wat plaatjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
achterkant:
[ afbeelding ]
Ik heb geen idee van de kwaliteit. Het horloge kostte $171,- na btw en 10% korting. Het zal qua kwaliteit niet vergelijkbaar zijn met de horloges die hier gepost worden, maar het ging me ook puur om de looks van het klokje wat ik wel mooi vind. Hij is aan de voor en achterkant doorzichtig, dus je kunt het uurwerk zien, en daar hou ik wel van.
Is zeker mooi, ook een van de mooiere series imo. De minimaal kleuren die erin zitten geven weer een leuk accent ipv veel staal en zwart. Mooi ding, denk alleen niet dat ik een paar honderd euro ergens heb slingeren. :pquote:Op dinsdag 22 maart 2011 14:44 schreef gerardvanbezij het volgende:
Heb nog een mooi tag Heuer horloge te koop,
TAG HEUER INDY 500
[ afbeelding ]
Winkelprijs rond de 1100,00 euro.
Doe hem voor een goede prijs weg, is nieuw met 2 jaar garantie.
Leuke casual klok, dus niet voor onder een pak!quote:Op maandag 28 maart 2011 14:30 schreef tjawatdan het volgende:
Mening over dit horloge graag!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik wil hem graag kopen alleen denk ik dat je dit alleen onder een pak kan dragen?
Of gaat deze prima door met gewoon vrijetijdskleding? En is dit horloge niet voor oude mannen rond de leeftijd 30/40 aangezien het een klassiek horloge is..
Ben zelf rond de 20, moet kunnen toch?
Dat is nou wel iets speciaals, whether you like it or notquote:Op maandag 28 maart 2011 17:18 schreef pindaplukker het volgende:
Dit horloge van PyroLume staat toch wel op nr1 van mijn verlanglijstje!!
[ afbeelding ]
Ik zelf vind hem fugly, maar smaken verschillen eenmaalquote:Op maandag 28 maart 2011 14:30 schreef tjawatdan het volgende:
Mening over dit horloge graag!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik wil hem graag kopen alleen denk ik dat je dit alleen onder een pak kan dragen?
Of gaat deze prima door met gewoon vrijetijdskleding? En is dit horloge niet voor oude mannen rond de leeftijd 30/40 aangezien het een klassiek horloge is..
Ben zelf rond de 20, moet kunnen toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |