Ik heb daar wel een paar keer ingevallen. Prachtige wijk om te bezorgen, allemaal trappetjes en veel te kleine brievenbusjes.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Daar woonde ik vlakbij(Rivierenbuurt). Miss heb je wel post bezorgd bij mij
.
De Sammy's!!!!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:44 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ze hebben wel een goeie friettent (Sammy's). En een goeie Chinees waar je lekker veel krijgt
.
Ik ben regelmatig speciaal voor die Chinees naar Vinkhuizen gefietst.
Bij ons was de brievenbus gewoon beneden. Geen traplopen hoor. Tenzij je pakketjes bezorgde. Sorry dat je zes trapjes op moest als je naar ons moestquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:44 schreef Balisto het volgende:
[..]
Ik heb daar wel een paar keer ingevallen. Prachtige wijk om te bezorgen, allemaal trappetjes en veel te kleine brievenbusjes.
Sammy'squote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:47 schreef Blobje het volgende:
[..]
De Sammy's!!!!Het heet tegenwoordig anders. Het Vinkennest ofzo. De Chinees is ook prima.
Zeg dat tegen mij pakketbezorgerquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:50 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Bij ons was de brievenbus gewoon beneden. Geen traplopen hoor. Tenzij je pakketjes bezorgde. Sorry dat je zes trapjes op moest als je naar ons moest.
Dan heb ik wel een idee waar je hebt gewoond.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:50 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Bij ons was de brievenbus gewoon beneden. Geen traplopen hoor. Tenzij je pakketjes bezorgde. Sorry dat je zes trapjes op moest als je naar ons moest.
Ik rende in principe altijd naar beneden als ik een pakketje verwachtte, maar meestal kwamen ze uit zichzelf al bovenquote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:55 schreef GotC het volgende:
[..]
Zeg dat tegen mij pakketbezorgerAltijd 2 opties bij die vent:
1) Wil je even naar beneden komen, ik heb 453 pakketjes te bezorgen in dit gebouw!
2) Niet aanbellen oid, wel een briefje in de brievenbus beneden dat hij is geweest en dat t pakket bij t postkantoor ligt
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:57 schreef Viking84 het volgende:
Mijn huisgenoot is gebeld door een onbekend nr, maar kon niet opnemen, want hij zat middenin een workshop. Dat zal de TNT wel geweest zijn dus.
Juist, daar viel het altijd wel mee, brievenbussen beneden en van normaal formaat.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:58 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik rende in principe altijd naar beneden als ik een pakketje verwachtte, maar meestal kwamen ze uit zichzelf al boven.
@ Balisto: Rivierenhof.
Dan zal je zo wel een mailtje krijgen.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:57 schreef Viking84 het volgende:
Mijn huisgenoot is gebeld door een onbekend nr, maar kon niet opnemen, want hij zat middenin een workshop. Dat zal de TNT wel geweest zijn dus.
Kut zeg. Jammer! Ik heb ook flink zitten slijmen aan de telefoon. "Waarom wil je graag bij TNT werken?" Lekker sportief bezig zijn en in de buitenlucht aan het werk past erg goed bij me, omdat.... blablabla. Ze twijfelde ook of ik wel lang zou blijven en toen kwam ze met die 3 maanden eis, maar goed.... ik lulde maar gewoon mee en toen mocht ik dus wel langs komen.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 13:41 schreef Viking84 het volgende:
Nou, TNT gaat het niet worden. Eerst een hoop gezeur dat ze mij toch per se zelf aan de lijn wilden hebben (wat snap je niet aan 'dat kan niet') en vervolgens vonden ze het risico te groot dat ik snel weer weg ben en ze willen iemand die voor langere tijd beschikbaar is.
En er kwamen vragen als: "Waarom wil je graag bij TNT werken?". OMDAT IK GELD NODIG HEB, DUH.
Nou goed, nu ben ik dus wel pissig en paniekerig, want dit leek echt een goeie optie, ook al betaalt het bar slecht (8,10 bruto) en ik zou max 20 uur krijgen.
Maar goeie les voor de volgende keer: ook al moet je strontscheppen, altijd zeggen dat dat je droombaan is.
Nu ben ik ook een beetje aan het rondkijken in de zorg. Ik heb geen specifiek diploma, maar ik heb eerder wel als voedingsasisstent gewerkt en als activiteitenbegeleider (in de zomervakanties), dus miss kan ik daar nog iets mee doen?
Succes daarmee! Hopelijk wordt het wat.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 15:15 schreef Viking84 het volgende:
Nou ja, mijn huisgenoot was dus een beetje overdonderd. We dachten echt: ze bellen om een afspraak te maken en intussen kregen we allemaal vragen op ons afgevuurd waar we niet op gerekend hadden.
Volgende plan is om te kijken of ik wat uurtjes kan maken als huiswerkbegeleider en/of bijlesdocent bij een huiswerkinstituut. Heb een onderwijsbevoegdheid, dus dat zou in theorie goed moeten kunnen komen.
http://www.jurofoon.nl/nieuws/weblog.asp?id=2755quote:Op zondag 13 februari 2011 18:58 schreef weasel85 het volgende:
Ik heb een vraag waar ik zelf geen duidelijke antwoord op heb. Ik hoop dat jullie deze voor mij kunnen beantwoorden.
Ik ben voor de komende 6 maanden op zoek naar werk. In september ga ik naar school.
Als ik via een uitzendbureau wil solliciteren naar een baan en het bedrijf neemt (alleen) vaste mensen aan.
Het bedrijf zal natuurlijk gaan vragen of ik nog school plannen heb. Mag ik in dit geval om aan werk te komen achterwege houden dat ik naar school wil gaan en dit ergens in juli aan het bedrijf vertel dat ik naar school wil gaan?
Misschien is de vraag krom gesteld, wist even niet hoe ik het anders moest formuleren.
Alvast bedankt!
Opleidingsniveau, welke richting... Tuurlijk: open sollicitaties. En als je zoekt moet je je richten op 'flexibel' '32 uur vrij in te delen' en al die andere lokroepen.quote:Op zondag 13 februari 2011 19:52 schreef LadyS het volgende:
Het ziet er naar uit dat mijn contract niet verlengd gaat worden (ben, i.v.m. kinderen, niet zo flexibel als ik zou moeten zijn voor deze functie), dus ik ben ook op zoek. Maar het allerliefst zou ik voornamelijk onder schooltijd gaan werken. Uiteraard heb ik veel gezocht op internet, maar het lijkt érg lastig om een functie met dergelijke werktijden te vinden.
Eigenlijk wil ik hier dus vragen of mensen nog een tip hebben voor me. Waar te zoeken? Hoe te zoeken? Open sollicitaties versturen wellicht?
Ik heb alleen HAVO afgerondquote:Op zondag 13 februari 2011 22:08 schreef Renesite het volgende:
[..]
Opleidingsniveau, welke richting... Tuurlijk: open sollicitaties. En als je zoekt moet je je richten op 'flexibel' '32 uur vrij in te delen' en al die andere lokroepen.
Hoi,quote:Op zondag 13 februari 2011 19:52 schreef LadyS het volgende:
Het ziet er naar uit dat mijn contract niet verlengd gaat worden (ben, i.v.m. kinderen, niet zo flexibel als ik zou moeten zijn voor deze functie), dus ik ben ook op zoek. Maar het allerliefst zou ik voornamelijk onder schooltijd gaan werken. Uiteraard heb ik veel gezocht op internet, maar het lijkt érg lastig om een functie met dergelijke werktijden te vinden.
Eigenlijk wil ik hier dus vragen of mensen nog een tip hebben voor me. Waar te zoeken? Hoe te zoeken? Open sollicitaties versturen wellicht?
Huishoudelijke hulp? Vaak vanaf 9 tot 12, en van 13-16.quote:Op maandag 14 februari 2011 09:37 schreef LadyS het volgende:
MIjn kinderen hebbben een continuerooster, dus ze zijn tussen de middag altijd op school. Tussen de middag wordt de overblijf (als de leraren aan het lunchen zijn) dus op vrijwillige basis geregeld door de ouders, dus daar is ook niet veel te verdienen
TNT heb ik ook al aan gedacht, n.a.v. de posts hier in het topic. Maar ik vrees dat ik dan teveel naar beneden ga qua loon (verdien nu iets van 13 euro per uur). Iets naar beneden vind ik niet erg, maar teveel is ook niet haalbaar, denk ik...
Succes, ik kreeg net weer een afwijzing.quote:Op maandag 14 februari 2011 11:52 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben ook weer druk brieven aan het schrijven. Eén afwijzing op een open sollicitatie binnen, omdat mijn profiel niet voldoende op hun criteria aansloot (lees: te weinig werkervaring), zonet gereageerd op een vacature die alleen op de site vh bedrijf zelf staat (klein bedrijfje) en dus verwacht ik weinig concurrentie en ook een andere startersfunctie blijkt na informeren nog open te staan, dus daar schrijf ik op dit moment een brief naartoe
.
Als ik morgen aangenomen wordt bij de TNT verdien ik bijna de helft minder per uur.quote:Op maandag 14 februari 2011 09:37 schreef LadyS het volgende:
TNT heb ik ook al aan gedacht, n.a.v. de posts hier in het topic. Maar ik vrees dat ik dan teveel naar beneden ga qua loon (verdien nu iets van 13 euro per uur). Iets naar beneden vind ik niet erg, maar teveel is ook niet haalbaar, denk ik...
Nou dat is ook een beetje overdrevenquote:Op maandag 14 februari 2011 12:07 schreef Blobje het volgende:
[..]
Als ik morgen aangenomen wordt bij de TNT verdien ik bijna de helft minder per uur.Hoezo is dat niet haalbaar? Te duur huis en vaste lasten?
Als je niks hebt straks en al maanden solliciteert en niks vindt dan stel je je eisen vanzelf bij naar beneden.
Dat is waar. Ik mis alleen nog de papa in het verhaal?quote:Op maandag 14 februari 2011 12:10 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou dat is ook een beetje overdreven. En zij heeft ook nog een kind hè, dat maakt het wel anders. Ik heb nog een huisgenoot die verdient en die ons allebei kan onderhouden in het meest dramatische geval, dus ik kan ook zeer slecht betaalde baantjes accepteren. Alles wat binnenkomt is iets.
Wat zoek je dan? En je woont in Groningen, niet echt een regio waar heel veel werk is ofzoquote:Op maandag 14 februari 2011 12:27 schreef Blobje het volgende:
[..]
Dat is waar. Ik mis alleen nog de papa in het verhaal?
Mijn vriendin werkt bijna full-time, dus hier komt ook wel geld binnen, maar leuk is anders. Eerst paar maanden naar opleidings en werkniveau gesolliciteerd. 1 gesprek en vele afwijzingen verder ga je dan toch automatisch naar "lager" werk kijken. Hoe langer het duurt hoe moeilijker het wordt om straks weer iets op niveau te vinden omdat je er zo lang uit bent geweest. Dan nemen ze je nog minder snel aan, ook al ben je in de tussentijd dan post gaan bezorgen of callcenter werk gaan doen.
Ik vraag me wel eens af hoe dit soort 'bij'baantjes op je cv je kansen op een 'serieuze' baan beïnvloeden. Aan de ene kant kun je denken dat dingen zoals TNT, callcenter, afwasser, schoonmaker vrij waardeloos of misschien schadelijk zijn voor je cv, aan de andere kant laat het wel zien dat je niet te beroerd bent om te werken en ook de minder leuke dingen aan te pakken.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:27 schreef Blobje het volgende:
Hoe langer het duurt hoe moeilijker het wordt om straks weer iets op niveau te vinden omdat je er zo lang uit bent geweest. Dan nemen ze je nog minder snel aan, ook al ben je in de tussentijd dan post gaan bezorgen of callcenter werk gaan doen.
Klopt. Ik ben ook niet echt een carrière mens wat dat betreft. Hiervoor werkte ik 3 jaar als sportconsulent, personal coach en voedingsconsulent. Ik zoek iets op Sport, Gezondheid en Management gebied, maar daar is zelfs in het Westen weinig vraag naar. Ik sta bij een stuk of 10 bedrijven opgeslagen in de portefeuille, dus wie weet komt daar ooit nog wat uit.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:50 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Wat zoek je dan? En je woont in Groningen, niet echt een regio waar heel veel werk is ofzo. Ik ben blij dat ik naar de Randstad verhuisd ben. Ik heb hier meer opties, al kom ik dus ook dingen tegen in Nijmegen
.
Ik hoor daar ook wel tegenstrijdige berichten over. Je bent in ieder geval bezig, dus ze kunnen zien dat je niet te beroerd bent om te werken. Aan de andere kant zullen ze eerder iemand aannemen die nog helemaal in het vakgebied zit, dan iemand die er al een hele tijd uit is geweest en werkte als schoonmaker, callcenter etc. Helemaal in deze tijd waarin er genoeg hoogopgeleiden zijn zonder baan en de werkgever dus keuze genoeg hebben.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:57 schreef Balisto het volgende:
[..]
Ik vraag me wel eens af hoe dit soort 'bij'baantjes op je cv je kansen op een 'serieuze' baan beïnvloeden. Aan de ene kant kun je denken dat dingen zoals TNT, callcenter, afwasser, schoonmaker vrij waardeloos of misschien schadelijk zijn voor je cv, aan de andere kant laat het wel zien dat je niet te beroerd bent om te werken en ook de minder leuke dingen aan te pakken.
Er helemaal uit zijn geweest vs een ander baantje onder je niveau nemen maakt dan ook geen verschil, volgens jou theoriequote:Op maandag 14 februari 2011 13:00 schreef Blobje het volgende:
[..]
Ik hoor daar ook wel tegenstrijdige berichten over. Je bent in ieder geval bezig, dus ze kunnen zien dat je niet te beroerd bent om te werken. Aan de andere kant zullen ze eerder iemand aannemen die nog helemaal in het vakgebied zit, dan iemand die er al een hele tijd uit is geweest en werkte als schoonmaker, callcenter etc. Helemaal in deze tijd waarin er genoeg hoogopgeleiden zijn zonder baan en de werkgever dus keuze genoeg hebben.
Tenzij je een C.V. hebt om U tegen te zeggen zal een bedrijf eerder iemand aannemen die net 2 weken zonder baan zit in hun vakgebied, dan iemand die al 6 maanden schoonmaakt, maar vervolgens ongeveer dezelfde C.V. kan laten zien. Die is er gewoon al te lang uitgeweest en ze hebben keuze genoeg. Dus hoe langer we "werkloos" blijven hoe moeilijker het wordt. Niet om jullie allemaal de put in te praten, maar zo werkt het wel.quote:Op maandag 14 februari 2011 13:22 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Er helemaal uit zijn geweest vs een ander baantje onder je niveau nemen maakt dan ook geen verschil, volgens jou theorie. Waar je wel mee moet oppassen is dat je niet te lang in een ander baantje blijft hangen en het is in de praktijk nog wel eens lastig om redelijk betaalde baantjes te vinden die je ook snel weer kunt opzeggen (zo zie je alweer bij TNT
).
Klopt, maar zo is de markt in Nederland. Pech voor een heleboel mensen.quote:Op maandag 14 februari 2011 14:22 schreef Viking84 het volgende:
We hebben echter ook weinig mogelijkheden om er wat aan te doen. Alsof we er zelf voor kiezen werkloos te worden. Ik heb misschien wel weer het geluk dat ik nu in een andere branche solliciteer dan waar ik werkte voor ik werkloos werd.
Zo, drie brieven weg en eigenlijk ben ik er nu wel flauw van voor vandaag. Even kijken waar ik nog op moet reageren.
Is je laten omscholen geen optie? (moet je eerst wel goed bedenken wat je wilt gaan doen).quote:Op maandag 14 februari 2011 15:05 schreef Blobje het volgende:
[..]
Klopt, maar zo is de markt in Nederland. Pech voor een heleboel mensen.Ik heb net even gebeld naar alle sollicitaties die ik nog had lopen of daar al wat over bekend was over de verdere vervolgprocedure. Ben dus nergens door naar de volgende ronde.
Op 1 vacature waren 370!!! reacties. Zo kom je ook nooit aan een baan.
Morgen dus maar gewoon contract bij TNT tekenen als ze me willen hebben.
Dat is ook nog een optie inderdaad. Heb nu zowel een HBO als een MBO diploma in 2 vakgebieden, dus ben al wel vrij breed opgeleid. Waar wil jij je in laten omscholen dan? Volgens mij kunnen we beter naar een echte "vakschool". Naar die mensen is altijd wel vraag. (techniek, zorg etc.)quote:Op maandag 14 februari 2011 15:13 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Is je laten omscholen geen optie? (moet je eerst wel goed bedenken wat je wilt gaan doen).
Dan kun je stage lopen (levert niet veel minder op dan werken bij TNT) en doe je relevante werkervaring op. Als mijn sollicitaties ook nergens op uit lopen ga ik dat ook doen, denk ik.
Ja, naar dilemma. Echter: als je nu nee zegt weet je niet wanneer er een nieuw aanbod komt en als je werk onder je niveau accepteert, holt je vakkennis ook achteruit. Ik zou het gewoon doen dus. Je mag allang blij zijn met zo'n goed aanbodquote:Op maandag 14 februari 2011 16:22 schreef twiFight het volgende:
Ik ben net gebeld en kreeg een baan aangeboden voor 40 uur per week. Ik moet nog wel solliciteren, maar ik voldoe aan alle eisen en ze hebben volgens mij meer mensen nodig dan die gesolliciteerd hebben. Het is business-to-business helpdeskwerk, basically. Niet waarvoor ik gestudeerd heb, maar ik moet wegens omstandigheden wel. Gelukkig zitten er wel voordelen aan, zoals gratis OV, werken bij een internationaal bedrijf en werken met klanten. Die laatste twee zouden me later weer kunnen helpen. Ik wil eigenlijk wel beter passend werk, maar heb nu ademruimte om me eerst even op andere zaken te richten. Ik hoop alleen wel dat ik niet te lang blijf hangen bij dit bedrijf, want dan gaan de kennis van mijn vakgebied té erg achteruit. Ik ben echter wel een verschrikkelijk loyaal persoon en hou er niet van om na 6 maand al naar een ander bedrijf te verkassen :\
Ik heb nog wel een mooie voorbeeldbriefquote:Op maandag 14 februari 2011 16:26 schreef Viking84 het volgende:
Voor geïnteresseerden: TOPdesk in Delft zoekt ook nog steeds support specialisten.
Jammer dat het niks is gewordenquote:Op maandag 14 februari 2011 16:43 schreef inXs het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een mooie voorbeeldbriefIk heb ook nog wat traineeships gezien hier in de buurt die me wel interessant lijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |