Hij zocht op: Heldquote:Op donderdag 10 februari 2011 13:21 schreef yavanna het volgende:
Het schijnt een goede 'cartoon' zijn, maar wat staat er?![]()
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 10 februari 2011 13:42 schreef rakotto het volgende:
[..]
Hij zocht op: Held
En daaronder staat dan een suggestie: Bedoelt u Wael Ghonim?
quote:Op donderdag 10 februari 2011 13:42 schreef rakotto het volgende:
[..]
Hij zocht op: Held
En daaronder staat dan een suggestie: Bedoelt u Wael Ghonim?
Zei hij toen dan?quote:Op donderdag 10 februari 2011 13:49 schreef De_Hertog het volgende:
In nrc.next vanochtend ook een artikeltje over 'het nieuwe nieuws-volgen' via twitter, met aandacht voor de geruchten en dergelijke. Ook 'wij' komen er in voor, met reacties van oa HyperViper op het moment dat de kamelenaanval begon.
Haha, thnx.quote:Op donderdag 10 februari 2011 13:42 schreef rakotto het volgende:
[..]
Hij zocht op: Held
En daaronder staat dan een suggestie: Bedoelt u Wael Ghonim?
Linkje?quote:Op donderdag 10 februari 2011 13:49 schreef De_Hertog het volgende:
In nrc.next vanochtend ook een artikeltje over 'het nieuwe nieuws-volgen' via twitter, met aandacht voor de geruchten en dergelijke. Ook 'wij' komen er in voor, met reacties van oa HyperViper op het moment dat de kamelenaanval begon.
Uit het artikel:quote:
Posts komen hiervandaan, alleen de smileys zijn niet overgenomen, voor de rest klopt het.quote:Intussen werd 'kamelen' het buzzwoord op internet. Bijvoorbeeld p[ Fok.nl, een van de vele platforms waar je samen televisie kunt kijken.
HyperViper om 14:00: Kamelen, zwaarden.. WTF IS DIT? ALADIN?
Tuig om 14:02: Ohw jezus, ik ben dit al dagen aan het volgen.. Maar tgaat nu écht fout.
Cameraman vertrappeld door paard/kameel hoor ik net.
HyperViper om 14:05: Fucking grand theft camel, hoe kan dit nou, dit is té bizar.
Geruchten zat, teveel eigenlijk.quote:Op donderdag 10 februari 2011 13:29 schreef Dekatria het volgende:
Topc 150
Nog nieuwe dingen onder de zon? Ik lees alweer dat er meer geruchten zijn over wat er vrijdag op stapel staat...?
WTF????quote:Fok.nl, een van de vele platforms waar je samen televisie kunt kijken
www.bruna.nlquote:
Vet, kan iemand scannen/pic maken en hier posten?quote:Op donderdag 10 februari 2011 13:49 schreef De_Hertog het volgende:
In nrc.next vanochtend ook een artikeltje over 'het nieuwe nieuws-volgen' via twitter, met aandacht voor de geruchten en dergelijke. Ook 'wij' komen er in voor, met reacties van oa HyperViper op het moment dat de kamelenaanval begon.
Het staat er wat ongelukkig, maar dat is precies wat we doen: tv (Al Jazeera, CNN, andere streams) kijken en daar samen over discussiëren.quote:
Dat zullen ze, hopelijk, wel bedoelen, het staat er echter wel erg grappig.quote:
quote:Op donderdag 10 februari 2011 14:00 schreef RvLaak het volgende:
"Fok.nl, een van de vele platforms waar je samen televisie kunt kijken"
WTF????
Ja das wel een goede beschrijving, maar het is ook nog wel wat meer als dat naar mijn mening.quote:Op donderdag 10 februari 2011 14:01 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Het staat er wat ongelukkig, maar dat is precies wat we doen: tv (Al Jazeera, CNN, andere streams) kijken en daar samen over discussiëren.
Laten we het hopen. Sowieso nog een hoop werk voor de PR afdeling van FOK!quote:Op donderdag 10 februari 2011 14:02 schreef yavanna het volgende:
[..]
Dat zullen ze, hopelijk, wel bedoelen, het staat er echter wel erg grappig.
Klopt, maar de rest van Fok is voor het artikel weinig relevant natuurlijkquote:Op donderdag 10 februari 2011 14:03 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
[..]
Ja das wel een goede beschrijving, maar het is ook nog wel wat meer als dat naar mijn mening.
Maak ff een foto dan?quote:Op donderdag 10 februari 2011 14:06 schreef De_Hertog het volgende:
Die mooiste opmerking in dat artikel ging trouwens niet over Fok maar over de algemene manier van nieuws volgen: 'Je drukt op F5 om de revolutie te verversen.' Zo gaat het inderdaad wel geregeld.
Dat dekt de lading ook niet: we volgen hier ook het weer, vrouw zoekt Ayman, 'het plein staat misschien vol maar de brug is nog leeg', natuur in Litouwen, de laatste mode op het gebied van hoofddeksels en 'maak uw eigen dorp binnen twee weken'.quote:Op donderdag 10 februari 2011 14:05 schreef Dance99Vv het volgende:
Samen het nieuws volgen zou een betere uitspraak zijn
quote:Crowd turns nasty on us after pro-mubarak man tells them we R american agents wanting to invade their bedrooms. #egypt #jan25
Gaat nu niet, geen camera/webspace bij de hand. Zal vanavond even kijken als niemand anders die krant heeft. Anders staat het straks of morgen ook online, volgens mij zetten ze alle artikelen een dag later online.quote:
"THIS IS MORE INFORMING THEN FOX NEWS "quote:
Dat zijn wel meer dingen... De Telegraaf is zelfs informatiever dan Fox Newsquote:Op donderdag 10 februari 2011 14:16 schreef Dekatria het volgende:
[..]
"THIS IS MORE INFORMING THEN FOX NEWS "
Dat was toch al tijden duidelijk? Hoge generaals danken hun positie aan Mubarak, die willen ze niet verliezen. En een gedeelte van het leger komt uit het gewone volk door de dienstplicht, die zullen niet zo snel op hun eigen ouders schieten.quote:Op donderdag 10 februari 2011 14:20 schreef yavanna het volgende:
andersoncooper Based on info. the military is divided Pro and Anti Mubarak so there is a high risk,they might go againist eachother #Egypt
Ook hogerop zou er nu onenigheid zijn ontstaan, oa. tussen Suleiman en een top generaal wiens naam ik vergeten ben.quote:Op donderdag 10 februari 2011 14:21 schreef MTL het volgende:
[..]
Dat was toch al tijden duidelijk? Hoge generaals danken hun positie aan Mubarak, die willen ze niet verliezen. En een gedeelte van het leger komt uit het gewone volk door de dienstplicht, die zullen niet zo snel op hun eigen ouders schieten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |