Haha, ok dan is dat duidelijk.quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Oh, dan was het mijn eigen dirty mind
Yup, de pers kan onmogelijk overal zitten. Daarom mooi dat er internet/mobiele phones enz zijn en men zo toch deze gebeurtenissen kan vastleggen o.a.als bewijs.quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:27 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
AJE melden wel vanochtend dat zoiezo in heel egypte , maar 20 % internet heeft .........
maar goed, er is indd, beeldmateriaal naar buiten gekomen , ik denk dat het heel veel scheeld dat de paar verslaggevers die er zijn , in de buurt van Tahrir zitten ......
maar gisteraaf meteen tweets op het moment dat het gebeurde ...
Sad but true (Hmm metallica nummerquote:Op woensdag 9 februari 2011 16:32 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Vergeet niet, heel af en toe kun je er met andere mensen ook eens over praten.... Je moet alleen wel erg lang zoeken tot je iemand hebt die het ook interesseert!
quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:28 schreef yavanna het volgende:
[..]
Beelden van de gewonden van het protest vannacht in El K. Niet fraai.
Mubarak en consorten zullen wellicht ook helemaal niet blij zijn hiermee, doet de bevolking nog meer anti zijn.
*grin* leuk he, huisdieren en hun haren, vooral met zwarte kledingHond vast met een spring look?
*
In dergelijke landen wordt je vaak doodgegooid met internetcafé's op iedere straathoek. Vraag is alleen of die natuurlijk open zijn nuquote:Op woensdag 9 februari 2011 16:27 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
AJE melden wel vanochtend dat zoiezo in heel egypte , maar 20 % internet heeft .........
Dat betekent dat er meer komen... Maw; ipv 500, 505quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:48 schreef yavanna het volgende:
Egyptocracy Egyptocracy
EgyptianTV is broadcasting protesters' opinions from #Tahrir. Also announcing that protester numbers are increasing. #Egypt #Jan25
ipv van 500 nu nog 5 mensen op het plein.![]()
Das juist meer dus nu 1000 i.p.v. 500quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:48 schreef yavanna het volgende:
Egyptocracy Egyptocracy
EgyptianTV is broadcasting protesters' opinions from #Tahrir. Also announcing that protester numbers are increasing. #Egypt #Jan25
ipv van 500 nu nog 5 mensen op het plein.![]()
quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Dat betekent dat er meer komen... Maw; ipv 500, 505
even thee zetten danquote:Op woensdag 9 februari 2011 16:49 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
[..]
Das juist meer dus nu 1000 i.p.v. 500
Klopt, daarom willen ze ook die hele kliek weg en het systeem veranderen. Nou is dat al zo goed als ingewilligd, maar nu moet Moebi nog weg.quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:50 schreef yavanna het volgende:
Zaid Zulficar politieke analist, cairo op Press.tv : Suleiman en de zoon v. Mubarak leiden al 5 jaar het land. Mubarak doet al jaren weinig tot niets meer. Mubarak weg veranderd niets.
Ondertussen is mijn engels nog slechter dan dat van geboren nederlanders.quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:49 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Dat betekent dat er meer komen... Maw; ipv 500, 505
Het is een beetje een vicieuze cirkel.. des te langer Mubarak vasthoudt aan z'n troon, des te meer staan er van dit soort dingen te gebeuren.quote:Op woensdag 9 februari 2011 16:46 schreef yavanna het volgende:
Wat ook naar is aan El-Kharga, het kan worden uitgelegd als dat de politiemensen vreesden voor hun leven ivm de woendende anti's die gebouwen in brand (wouden) zetten/bestormen enz en daarom niet anders konden dan schieten.
Tevens kan het een grotere volkswoede op gang brengen waarbij de anti's (eerder) geweld zullen gebruiken.
Maargoed, hopenlijk is het geen 'sign' van het regime wat b.v. op AJE gezegd wordt en dat emsnen elders hetzelfde te wachteb staat.
Ook op AJE dat het zo goed is dat men geen meter van het plein af heeft gegeven a.h. leger door o.a. onder de tanks te gaan liggen omdat men anders in kleinere groepen gedreven zouden zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |