Oh ja, dat snap ik, maar ik zou dit topic er dan ook niet mee mergen sws.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 13:57 schreef simmu het volgende:
het is ook meer in de richting van het topic over couveusekindjes in zn algemeenheid. juist dat idee "och, dat kind ligt daar in die couveuse in het ziekenhuis toch goed. die heeft geen bezoek nodig dus niet zeiken" is storend (en incorrect). als dan in het nieuwe topic nog 30 zulke reacties komen is het vrij storend in het topic imho
ik zeg maar 1 dingquote:Op zaterdag 19 februari 2011 21:32 schreef Ssserpente het volgende:
Er was toch ergens een 'en toen waren er twee... of drie... of vier'-topic? Ik zou het leuk vinden als Huup en Claudia daarin zouden posten hoe ze, vooral op praktisch gebied, een tweede ervaren.
Ja, ik twijfel idd...
Hmm dat vind ik dan weer jammer. Dan is het net of je er alleen mag posten als je kind ziek is. Ik heb met Leander ook vaak dat ik niet goed weet waar ik moet posten. Qau veel dingen is het een dreumes, maar met veel dingen hangt ie ook nog qau ontwikkeling in de babytijd. Maar ziek is ie niet. Vaak post ik maar niks over zijn achterstand omdat ik niet weet waar ik dat moet posten.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 20:58 schreef simmu het volgende:
iets met "ziek geboren kindjes" in de titel wellicht? dat dekt de lading en is duidelijk. maar dan heb je weer de complicatie dat mensen niet begrijpen dat het voor de echte kleintjes is
ik was ook niet zo gelukkig met die titel (ravi is tenslotte ook helemaal niet ziekquote:Op woensdag 23 februari 2011 11:24 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Hmm dat vind ik dan weer jammer. Dan is het net of je er alleen mag posten als je kind ziek is. Ik heb met Leander ook vaak dat ik niet goed weet waar ik moet posten. Qau veel dingen is het een dreumes, maar met veel dingen hangt ie ook nog qau ontwikkeling in de babytijd. Maar ziek is ie niet. Vaak post ik maar niks over zijn achterstand omdat ik niet weet waar ik dat moet posten.
Nou Leander bv is gewoon optijd geboren, normaal op gewicht maar wel met een lichte hersenbeschadiging. Maar ik zou het wel fijn vinden als ik daar mijn verhaal kwijt kan als we weer een controle of "probleem" met hem hebben.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:32 schreef Lois het volgende:
Wat is er mis met "pre/dysmature kindjes" ?
Ja misschien wel.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:35 schreef Keshet het volgende:
Lois, helemaal niks, behalve dat er ook vanuit andere hoeken behoefte is aan een topic waarin gepost kan worden, bv als je kindje in het ziekenhuis terecht komt, als er achterstanden geconstateerd worden, etc. etc.
Willen we niet gewoon teveel in 1 topic?
weinig, behalve dat het ook bedoeld is voor kindjes die bv rs hebben, zodat men tips kan krijgen mbt wat wel en niet mag in het ziekenhuis. om maar ff snel iets te noemenquote:Op woensdag 23 februari 2011 11:32 schreef Lois het volgende:
Wat is er mis met "pre/dysmature kindjes" ?
We gaan hier wel heel breed in zitten dan, mss willen we idd gewoon teveel in 1 topic.quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:36 schreef simmu het volgende:
[..]
weinig, behalve dat het ook bedoeld is voor kindjes die bv rs hebben, zodat men tips kan krijgen mbt wat wel en niet mag in het ziekenhuis. om maar ff snel iets te noemen
Ik denk dat we toch el redelijk overeen komen. De kleine van Keshet loopt ook niet tegelijk op met der leeftijd genoten. Zelfde als was Leander niet doet, Nu zal idd over te vroeg geboren mijn verhaal niet helpen. Maar tis wel fijn dat zij bv begrijpt hoe het is dat je kind maar steeds "achterloopt"!quote:Op woensdag 23 februari 2011 11:41 schreef debuurvrouw het volgende:
ik zat even te denken over een titel (anders dan gemiddeld oid) maar bedacht me toen dat als je het topic te breed maakt je alsnog niks aan elkaar hebt.
De "problematiek" waar Keshet tegenaan loopt is anders dan die van Menicole. al lijkt het nu hetzelfde. uiteindelijk denk ik dat zulke verhalen elkaar niet helpen. dus wellicht is het beter een pre-dysmaturen topic te maken en een andere ontwikkelingsachterstanden topic.
Maar waar bemoei ik me mee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |