oh! Dat deed ik vanochtend ook! Tot 10 uur kunnen slapen is luxe, maar wel elke keer even kijken of het jongetje naast me nog ademde. Voor het geval dat hij net dat ene kind is dat totaal verkeerd reageert op AB.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:29 schreef Claudia_x het volgende:
Over hysterisch ouderschap gesproken: ik controleer nog steeds bij elk slaapje regelmatig of Ivan het nog doet. Nu met Lena erbij is dat nog vreselijker, want die ligt soms zo stil dat het eng is.Gister zei ik wat achteloos tegen mijn lief: "Kijk jij even of Lena nog ademt?" Die vindt dat soort opmerkingen verschrikkelijk.
BE.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:31 schreef Ssserpente het volgende:
Wie had het hier over hysterisch ouderschap?
Ja, ik ook, niet alleen omdat ik anders Lena niet kan bewonderen maar ook omdat er net een hele drukke werkperiode aan zit te komen. En ik heb elk flintertje energie nodig.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:32 schreef Claudia_x het volgende:
Ik hoop niet dat jij nu de klos bent, oeke. Ik reken erop dat jullie allebei volgende week topfit zijn!![]()
Wij zeggen dat ook wel eens tegen elkaar als we bij de kinderen gaan kijken 's avonds: 'doet ie 't nog'? Zogenaamd met een knipoog, maar toch ben ik elke keer weer blij als ze even diep zuchten of bewegen als ik hun kamer binnen kom.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:29 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is eigenlijk helemaal niet leuk, maar je vergelijking is zo treffend dat ik er erg om moet lachen!
Over hysterisch ouderschap gesproken: ik controleer nog steeds bij elk slaapje regelmatig of Ivan het nog doet. Nu met Lena erbij is dat nog vreselijker, want die ligt soms zo stil dat het eng is.Gister zei ik wat achteloos tegen mijn lief: "Kijk jij even of Lena nog ademt?" Die vindt dat soort opmerkingen verschrikkelijk.
Dat zeg ik ook altijd! Of ''zou hij nog wel leven? Kijk jij eens even''quote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:29 schreef Claudia_x het volgende:
"Kijk jij even of Lena nog ademt?" Die vindt dat soort opmerkingen verschrikkelijk.
Als er eentje hier is (ze zijn al meer dan twee jaar uit huis) ga ik iedere 's nachts ff buurten. Of ze het nog doenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 14:53 schreef Baby_Girl het volgende:
Dan ben ik wel heel erg, mijn oudste is 14 en ik check nog steeds![]()
Hoei, nou, als papa de klos is kun jij wel even gaan liggen alvast, toch?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 20:07 schreef oeke het volgende:
Ik hoop het wel. Hij wil in elk geval Niet naar bed.![]()
En alleen maar bij zijn papa zitten.
Hoe is het met Stef zijn billen?
Nooit gedacht dat ik dat nog eens zou vragen!
Dat is wel eng. En voor de rest zou ik maar gewoon (spreekwoordelijk) je ogen dichthouden. Mijn neefje was ook zo'n brokkenpiloot en dat ging (bijna) altijd goed. 1x klom hij op de trap in de huiskamer en sprong er dan af. Toen hebben ze een keer moeten lijmen bij de EHBO. toen ze thuis kwamen, klom hij op de trap en sprong er weer vanaf.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 21:51 schreef mefke79 het volgende:
Karin, niet troosten gaat me te ver, maar hij heeft soms zo enorm goed door dat het eigenlijk niet mag. Hij klom gisteren bij de vk dus op zo'n stoeltje als op de foto. Dus wij een keer of drie dat dat niet mocht en de vierde keer viel ie er vanaf. Je kon gewoon zien dat het zeer deed, maar mooi dat ie niet ging huilen. Hij kroop even weg achter de stoel en wreef flink over zijn hoofd, zei auw en ging weer verder.
Van het ergste heb ik trouwens geen foto: hij heeft zo'n vormenstoof op wielen. Daar kan je op rijden, maar daar kan je ook op staan.
Specs: ergens rond de 85cm en kilo's ergens tussen de 10,2 en 10,5 waarschijnlijk.
Wij hebben een paar strategieën daarvoor:quote:Op dinsdag 8 februari 2011 21:37 schreef mefke79 het volgende:
mijn jongetje luistert dus ab-so-luut niet. Getuige deze foto:
[ afbeelding ]
en hij heeft energie voor 10, dus ik moet er de hele dag achteraan. Geen ramp, maar wel erg vermoeiend met een buikje. De score van gisteren: 1 keer bij de vk van een stoel duiken, twee keer thuis van zijn stoel (zie foto) duiken en 1 keer van de bank af duiken. Resultaat: 2 blauwe plekken.
Asy, hij loopt! Wat gaaf om te zien.
Oeke, ik hoop dat de extra energie van Ko betekent dat ie vanavond ook doodmoe neervalt.
Dit is trouwens Davinia die te lui is om zelf in te loggenquote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:33 schreef mefke79 het volgende:
Physics, dat is hier nu ook de strategie ja. Ben begonnen met het stoeltje ondersteboven leggen, maar hij heeft nu door hoe hij het ding weer recht zet. Dus nu zetten we het weg ja....vermoeiend. Hij heeft het van mijn zusje, die was ook zo.
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:40 schreef innepin het volgende:
Oh en mijn meiske is vandaag precies anderhalfIk vind het zo groot klinken
volgens mij is ze ook best wel groot... qua kleding zit ze in maat 86/92quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:46 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Yeah Willow weer goedgekeurd....! Irritant al die vragen, dat zijn van die vragen waar je het liefst eerst thuis even over nadenkt voor een politiek correct antwoord.
En anderhalf....tussen anderhalf en 2...de leukste leeftijd vind ik!
Ze beginnen te kletsen, zijn lekker ondernemend....heerlijk!
En Tess alweer 20 maanden! Ko ook toch?
ik vind Tess er ook altijd al zo groot uitzien!
86 van broeken idd en 86/92 qua shirts/pyjamas/rompers... al moet ik zeggen dat de rompers aardig aan de krappe kant worden.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:51 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Lars zit ook in 86/92!
86 van broeken en 92 van shirts. Meeste dan, sommige 86 shirts passen ook nog.
Ik denk dat hij ook evenveel weegt.
Maar Tess is ook al zo lekker wijs, dik kletsen ja, geweldig!
Ik heb ook ff gemist wat de reden wasquote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:38 schreef Vicky het volgende:
oei wat klote Sorbo!! Hopelijk toch nog een goede nachtrust voor jullie!
ff gemist wat de reden was...
ja uhh ik was shoppuhquote:Op woensdag 9 februari 2011 09:01 schreef Sorbootje het volgende:
Moet ik hier nou écht weer in mezelf gaan zitten praten?!![]()
Trouwens, heb de filmpjes nog niet kunnen bekijken. Ik hoop dat vanavond even te doen!
ja dat wel maar shoppen met een jengelende dreumes is minder...quote:
niet altijd maar vanmorgen was ze het zat.. ze heeft zich bijna opgehangen aan d'r gordels in de kinderwagen omdat ze helemaal naar beneden ging hangen.. raar kind.quote:Op woensdag 9 februari 2011 13:25 schreef Sorbootje het volgende:
Heeft Tess dat ook dat ze alleen ín de winkels jengelt?
ja erg he... kleine miss dramaqueen.quote:Op woensdag 9 februari 2011 13:28 schreef Sorbootje het volgende:
Beetje overdreven ook van d'r. Suïcidaal worden van een rondje shoppen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |