Ik heb 3 leuke, maar geeneen spijker.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:04 schreef Keshet het volgende:
Heeft iemand toevallig nog een kleinvallend tuinbroekje van spijkerstof in maatje 68 of 74?
Maar verder ben ik niet veeleisend hoor.
Heb je hem toevallig al gevonden?quote:Op woensdag 16 februari 2011 21:11 schreef Jore het volgende:
Ja, ik. Ocean. Maar ik moet wel even zoeken
quote:Op woensdag 16 februari 2011 09:19 schreef miss_sly het volgende:
bla, je enveloppe is binnen, dank je! Ik heb meteen een nieuwe favoriet: het roze/witte tuniekje staat haar zooo leukik zal kijken of ik straks een leuke foto kan maken en plaatsen.
Wij hebben 'm gebruikt vanaf dat Linde 2 jaar en 2 maanden was. Toen werd Esmee geboren. Ik vond het handig dat het zitje uit elkaar kan. Dan kan je er zonder zitje ook bv een zware tas boodschappen opzetten en als je 'm niet gebruikt haal je 'm uit elkaar en past ie onderin de wagen. Zo namen we 'm dan bv met koninginnedag mee voor de zekerheid. Kindjes mogen erop tot ze 18 kilo wegen.quote:Op zondag 20 februari 2011 11:27 schreef mefke79 het volgende:
Stiemie, tot welke leeftijd is dit handig? Of zou driekus met zijn dan 21 maanden wel kunnen staan ipv zitten op zo'n ding? De kinderwagencheck hoef ik niet te doen, want ik heb juist die wagen.
Ik heb er 2 van Blue Seven in de aanbieding.quote:Op zondag 20 februari 2011 14:46 schreef ymme het volgende:
Shirts (liefst met korte mouwen) in maat 92 gezocht
Maat 86 past nog wel, maar niet heel lang meer.
Leuk, ik wacht afquote:Op zondag 20 februari 2011 14:54 schreef dolphinqueen het volgende:
[..]
Ik heb er 2 van Blue Seven in de aanbieding.
Ik zal morgen even in de kast kijken oke?
In lichtblauw en eentje in oranje, dus echte lente/zomer kleurtjes.
Het zijn trouwens wel 2 dezelfdequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |