quote:Op woensdag 16 februari 2011 21:11 schreef Jore het volgende:
Ja, ik. Ocean. Maar ik moet wel even zoeken
Beiden top!quote:Op woensdag 16 februari 2011 21:16 schreef RockabeIIa het volgende:
Asyn, wel een rode
Weet niet of je het een jongenskleur vindt. Ik vond em geweldig!
Is dat die nog van M? Ik vond hem ook geweldig staan, zowel bij de jouwe als bij de mijne.quote:Op woensdag 16 februari 2011 21:16 schreef RockabeIIa het volgende:
Asyn, wel een rode
Weet niet of je het een jongenskleur vindt. Ik vond em geweldig!
Ze zijn erquote:Op maandag 14 februari 2011 13:16 schreef twentemeisje het volgende:
Orea, ik stik zelf ook in de kleine maatjes, en ik moet ook helemaal niet naar je kastopruimingsfoto's kijken... maar in deze rompertjes met pijpje zie ik ons meisje deze zomer helemaal voor me. Lekker op een zomerse dag in de kinderwagen en dan een paar mollige beentjes die eronderuit steken!En van rompertjes kan je er toch nooit genoeg hebben? Toch?
Kortom: hebben!Heb je ze nog?
Ik pm je mijn adresgegevens in dat geval, als jij me je rekeninggegevens stuurt.
Storchenwiege Johannesquote:
Ik heb 3 leuke, maar geeneen spijker.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 21:04 schreef Keshet het volgende:
Heeft iemand toevallig nog een kleinvallend tuinbroekje van spijkerstof in maatje 68 of 74?
Maar verder ben ik niet veeleisend hoor.
Heb je hem toevallig al gevonden?quote:Op woensdag 16 februari 2011 21:11 schreef Jore het volgende:
Ja, ik. Ocean. Maar ik moet wel even zoeken
quote:Op woensdag 16 februari 2011 09:19 schreef miss_sly het volgende:
bla, je enveloppe is binnen, dank je! Ik heb meteen een nieuwe favoriet: het roze/witte tuniekje staat haar zooo leukik zal kijken of ik straks een leuke foto kan maken en plaatsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |