quote:Op maandag 7 februari 2011 13:57 schreef loveli het volgende:
[..]
Het gaat opm sap.
"Cacaopoeder en pure chocolade bevatten meer antioxidanten en polyfenolen dan de fruitsap."
Vruchtensap wordt meestap verhit enzo, gewoon fruit is wel beter dan chocola. Dus XM...
Ja niet mijn gebruikelijke portie maar ik kom wel op iets meer dan 200 gr wat de minimale norm is,volgens het vooedingscentrum althans :'quote:
Veel fruit en dus ook veel fruitsuikers, maar wel netjes voor de rest!quote:Op maandag 7 februari 2011 14:29 schreef Swietje het volgende:
O: dik gesneden boterham fricandeau, halfvolle melk
T: volkoren pistolet fricandeau, actimel (was eigenlijk als lunch bedoelt maar broodje werd al zacht)
L: twee appels
T: fruitsmoothie (mango, appel, peer, magere yoghurt)
T: plak ontbijtkoek o.i.d.
D: nasi rames met gado gado saus en zoetzure komkommer
T: verse sinaasappelsap
Ja, dat vond ik zelf ook al een beetje veel, maar ik vind fruit zo lekker.quote:Op maandag 7 februari 2011 14:30 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Veel fruit en dus ook veel fruitsuikers, maar wel netjes voor de rest!
Neequote:Op maandag 7 februari 2011 14:35 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ben ik trouwens de enige die echt een tyfushekel heeft aan van die oordopjes die je helemaal in je oren moet duwen?
Nee. Ik draag ze daarom ook nooit.quote:Op maandag 7 februari 2011 14:35 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ben ik trouwens de enige die echt een tyfushekel heeft aan van die oordopjes die je helemaal in je oren moet duwen?
ik heb hardloop lessen van http://www.dutchrunners.n(...)ersie-running-coachcquote:Op maandag 7 februari 2011 14:45 schreef motorbloempje het volgende:
en toch maar Evy denk ik.. ondanks dat de muziek wel echt kut is
vind ik 't zo fijn dat ik niet hoef op te letten, maar gewoon alleen maar hoef te doen wat zij zegt
![]()
Ooit ga ik een eigen programmaatje met leukere muziek maken ofzoen dat dan distribueren
*gil*quote:Op maandag 7 februari 2011 15:03 schreef progje het volgende:
[..]
ik heb hardloop lessen van http://www.dutchrunners.n(...)ersie-running-coachc
als je ze wilt hebben geef maar een gil
Strakblauw, zonnetjequote:Op maandag 7 februari 2011 15:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Lekker weer?Het is zwaarbewolkt en weer keiharde wind.
Hier in Limboland ook ja.quote:
En ik heb net pas gedouchtquote:Op maandag 7 februari 2011 15:21 schreef Perruche het volgende:
Mijn ongemotiveerdheid slaat weer toe ;')
ja maar ik ben aan het werk op kantoor en krijg dikke doekoe om productief bezig te zijn. En dan wil even niet meer zo. Maar ik moet van mezelf nog 1 ding afronden vandaag en basta.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
En ik heb net pas gedoucht. Intussen met html bezig geweest, interessante bedrijven zoeken etc etc.
En het stinkt hier dus ik ga eens uitzoeken hoe dat komt. Ws door de vuilniszak in de hal.
Over een uurtje heb ik al 8 uur gewerkt vandaag en kan ik naar huis! Maar ik denk dat ik nog anderhalf uur blijf ofzo...quote:Op maandag 7 februari 2011 15:27 schreef Perruche het volgende:
[..]
ja maar ik ben aan het werk op kantoor en krijg dikke doekoe om productief bezig te zijn. En dan wil even niet meer zo. Maar ik moet van mezelf nog 1 ding afronden vandaag en basta.
quote:Op maandag 7 februari 2011 15:34 schreef uniekhoorn het volgende:
Thuis, alleeen.... met chips, hamburgers in de vriezer, harde bolletjes van de bakkerT, pannenkoeken en chocola superfruit
Guess what i've been eatingquote:Op maandag 7 februari 2011 14:11 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
JaHet was overigens wel kwaliteitschips
quote:Op maandag 7 februari 2011 15:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]
Co fietst terug van de Xenos / Action
Whehehequote:Op maandag 7 februari 2011 15:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]
Co fietst terug van de Xenos / Action
Oh, bij mij mag je dat zeker doen hoor! Juist bij mij, want dan is het leuker omdat ik zelf ook altijd loop te miepen.quote:Op maandag 7 februari 2011 15:58 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Whehehe.
Het is trouwens Marokkaans en niet Marrokaans. Ik vind mezelf zo irritant met al dat verbeteren steeds, maar ik kan het niet laten
Broccoli koken, kip bakken in de pan, samen in een ovenschotel, witte saus overheen, geraspte kaas en dan in de oven (uhhh vergeten hoe lang, zou ik kunnen controleren).quote:Op maandag 7 februari 2011 15:45 schreef Swietje het volgende:
Weet iemand hier toevallig een héél lekker recept met peultjes of broccoli? Mijn ouders lusten geen peultjes of broccoli want daar zit geen smaak aan zeggen ze.. Ik vind het allebei wel erg lekker dus ik wil ze overtuigen met een heerlijk avondmaal. Maar dan moet ik wel een super goed recept hebben.
quote:Op maandag 7 februari 2011 15:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]
Co fietst terug van de Xenos / Action
Goed zoquote:Op maandag 7 februari 2011 16:09 schreef motorbloempje het volgende:
zo, ik heb echt lang niet meer hardgelopenwas best nog zwaar, maar heb er nog wel een stuk van 3 minuten achteraan geplakt op eigen muziek.. denk dat ik dat voorlopig gewoon ga doen, aan het eind van een les mezelf belonen op een stukje lopen op eigen muziek..
ik liep al hard toen jij er nog op kotste, mutsquote:Op maandag 7 februari 2011 16:18 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Goed zo.
En hardlopen moet ook zwaar zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |