Ja, dat is zinvolquote:Er is al 30 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen.
Ik heb nog steeds geen flauw idee wat hij bedoeltquote:Las her net en stap by de oo de motor, tot steak he's! kus
Moest jongeheer zijn?quote:Op dinsdag 28 februari 2012 07:22 schreef jack4ya het volgende:
"Ik ben er net en die brombeer wil een beurt."
quote:De politie in de Amerikaanse staat Georgia heeft woensdag per vergissing twee scholen omsingeld na een alarmerend sms'je van een leerling waarin sprake was van een schutter ('gunman'). De fout bleek te zijn veroorzaakt door de spellingcontrole van de iPhone, die het woord 'gunna' uit zichzelf had veranderd.
De Gainesville Times schrijft dat een van de leerlingen een sms'je verstuurde met de tekst: 'gunna be at west hall today' ('ben vandaag in de west hall'). In plaats daarvan stond er: 'gunman be at west hall today'.
Omdat op scholen in de VS een staat van verhoogde waakzaamheid geldt sinds de schietpartij op een school in Ohio, eerder deze week, voelde de ontvanger van het bericht zich geroepen de politie te waarschuwen. Een politiewoordvoerder liet weten dat dat terecht was. Hij spreekt van 'een combinatie van uitzonderlijke omstandigheden'.
bron
quote:
Ja. Maar dat is niet relevantquote:
moet wel een enorme kneus zijnquote:
quote:Op dinsdag 19 februari 2013 11:03 schreef LompeHork het volgende:
Ik kan echt niet mobieltjesfabrikant fokken
Je zelf.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 09:25 schreef Iwanius het volgende:
Ik blijf het apart vinden dat zoveel mensen de automatische correctie gebruiken terwijl als je een beetje goed onderlegd bent jezelf al een hoop uit eigen hand kunt corrigeren. En wil je zeker zijn dan Google je even snel of je pakt het welbekende papierwerk als naslag.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |