Dat blijkt.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:55 schreef -jos- het volgende:
[..]
Nee, een paar posts daarna. Lezen is moeilijk.
En hoe weinig aan dingen die je hoort te doenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:56 schreef Beach het volgende:
Best wel erg eigenlijk van onsals je eens bijhoudt hoeveel uur per dag je aan Al-Jazeera enzo besteed
quote:21.04 uur: De Egyptische regering verlicht de eerder ingestelde klok, maakte de staatstelevisie bekend. Die klok gold van 17.00 uur 's middags tot 07.00 uur de volgende ochtend, dat is nu van 18.00 uur tot 06.00 uur de volgende ochtend. De afgelopen dagen trokken overigens weinig mensen iets aan van de klok.
Ik bedoel als in "na de beloofde verkiezingen". Dus of hij stopt de verkiezingen of hij doet alsof hij gewonnen heeft. Als Suleiman dan nog aan de macht is komen er gewoon weer demonstraties; de mensen weten ook heus wel dat Suleiman hetzelfde is als Mubarak.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:56 schreef senesta het volgende:
[..]
Nee want er zijn verkiezingen beloofd.
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:57 schreef gehotseflotst het volgende:
[..]
En hoe weinig aan dingen die je hoort te doenZelfs nu er weinig gebeurt ben ik niet voor AJE weg te trekken
Het gaat om het symbool. Ze weten dat ze niet zonder leiding kunnen en dat heeft de VS hun ook wel duidelijk gemaakt. Maar Mubarak moet nu gewoon weg ze accepteren tijdelijk ieder ander. Maar geen mubarak. Ze hebben er niets tegen als silly man dat even wordtquote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:55 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Nogmaals, erg vreemd dat de Wise Men nu zeggen dat de demonstranten willen dat Suleiman de macht krijgt. Ze willen dat Mubarak opstapt, punt.
Ik heb er 757 bij sinds ik afgelopen zaterdag lid ben gewordenquote:
Nee, dat was gisteren nog een beetje. Vandaag willen ze hem voor een rechtbank en morgen willen ze hem vierendelen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:54 schreef wdn het volgende:
[..]
Dat weten ze? De meeste dictators worden afgezet en daarna gevierendeeld, onthoofd, opgehangen of doodgegooid met stenen. Soms zelfs meer dan 1 van die dingen
Maar dat hoor je hier niet: men wil dat hij aftreedt meer niet.
Is dat wat jij denkt, of heb je dat ook ergens gezien, los van die 'wise man'? Ik heb namelijk het idee dat ze dat best eens als 'meer van hetzelfde' zouden kunnen zien. In Tunesië waren ze ook pas tevreden toen niemand van de overgangsregering banden had met het regime van Ben Ali.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:58 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Het gaat om het symbool. Ze weten dat ze niet zonder leiding kunnen en dat heeft de VS hun ook wel duidelijk gemaakt. Maar Mubarak moet nu gewoon weg ze accepteren tijdelijk ieder ander. Maar geen mubarak. Ze hebben er niets tegen als silly man dat even wordt
Was vanmiddag op NOS discussie over en heb het ook regelmatig n tweets voorbij zien komen dat ze inderdaad, tot aan september, geen moeite zullen hebben met Suleiman tijdelijk aan het roer.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:00 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Is dat wat jij denkt, of heb je dat ook ergens gezien, los van die 'wise man'? Ik heb namelijk het idee dat ze dat best eens als 'meer van hetzelfde' zouden kunnen zien. In Tunesië waren ze ook pas tevreden toen niemand van de overgangsregering banden had met het regime van Ben Ali.
quote:In Nieuwsuur vanavond vanuit Egypte een verslag van de ontwikkelingen van vandaag van Nieuwsuur-verslaggever Jan Eikelboom en VRT-verslaggever Rudi Vranckx, een portret van de streng islamitische Moslimbroederschap, vanuit New York een gesprek met Amerika-correspondent Tom Kleijn, en in de studio commentaar van Bertus Hendriks, Midden-Oostendeskundige en een gesprek met de Egyptische Omaima Noor.
Ok, helder.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:01 schreef GeileSoeplepel het volgende:
[..]
Was vanmiddag op NOS discussie over en heb het ook regelmatig n tweets voorbij zien komen dat ze inderdaad, tot aan september, geen moeite zullen hebben met Suleiman tijdelijk aan het roer.
Dank je hoef ik het niet in te tikkenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:01 schreef GeileSoeplepel het volgende:
[..]
Was vanmiddag op NOS discussie over en heb het ook regelmatig n tweets voorbij zien komen dat ze inderdaad, tot aan september, geen moeite zullen hebben met Suleiman tijdelijk aan het roer.
Maar dit scenario is wel precies wat Amerika wil. En die Sillyman, die heeft gisteren laten horen wat hij waard is. Niks.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:54 schreef GeileSoeplepel het volgende:
[..]
Als Suleiman aan de macht komt, en de demonstreerders nemen daar genoegen mee, vieren feest en gaan naar huis, en hij blijft na september gewoon zitten als nieuwe dictator, komen er gewoon nieuwe demonstraties.
Een hoop mensen wilden al genoegen nemen met het niet verkiesbaar stellen. Ik denk dat hij zichzelf in de vingers heeft gesneden met het geweld door die pro supporters als hij die inderdaad zelf geregeld heeft. Ik denk dat veel oudere egyptenaren het genoeg zouden vinden.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:00 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Is dat wat jij denkt, of heb je dat ook ergens gezien, los van die 'wise man'? Ik heb namelijk het idee dat ze dat best eens als 'meer van hetzelfde' zouden kunnen zien. In Tunesië waren ze ook pas tevreden toen niemand van de overgangsregering banden had met het regime van Ben Ali.
Ah ff kijke, Rudi Vranckx was goed bezig gisteravondquote:
De Egyptenaren hebben bewezen dat ze vredig kunnen demonstreren, zonder politie. Dat ze hun eigen buurten veilig kunnen houden zonder politie. Dat ze zelf het afval kunnen opruimen en het verkeer regelen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:58 schreef Daniel1976 het volgende:
Ze weten dat ze niet zonder leiding kunnen
Dat weet ik dus niet, ze scanderen dat DIT regiem weg moet, dus ook sillymanquote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:58 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Het gaat om het symbool. Ze weten dat ze niet zonder leiding kunnen en dat heeft de VS hun ook wel duidelijk gemaakt. Maar Mubarak moet nu gewoon weg ze accepteren tijdelijk ieder ander. Maar geen mubarak. Ze hebben er niets tegen als silly man dat even wordt
Ik begin wat last te krijgen van een overdosis informatie hoor, maar direct na de toespraak was het toch al duidelijk dat iedereen die toen op het plein was dit absoluut onvoldoende vond? Het is waar dat er door het geweld heel wat mensen teruggekomen zijn, maar dat er mensen dit genoeg vonden was ik nog niet echt tegengekomen..quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:02 schreef senesta het volgende:
[..]
Een hoop mensen wilden al genoegen nemen met het niet verkiesbaar stellen. Ik denk dat hij zichzelf in de vingers heeft gesneden met het geweld door die pro supporters als hij die inderdaad zelf geregeld heeft. Ik denk dat veel oudere egyptenaren het genoeg zouden vinden.
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:01 schreef MagicIsland1 het volgende:
Goede uitleg over heel de situatie in Egypte door blijkbaar een amerikaans-egyptisch professor
http://www.reddit.com/r/w(...)yptian_and_egyptian/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |