Ik snap dat ie met z'n arm voor z'n ogen zit, als je te lang naar Anna in dat jurkje kijkt kan je je onmogelijk beheersen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:11 schreef gebruikersnaam het volgende:
dan doe ik het zelf wel
[ afbeelding ]
Goeie genadequote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:11 schreef gebruikersnaam het volgende:
dan doe ik het zelf wel
[ afbeelding ]
Ik denk dat hij net is klaargekomen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:20 schreef Karstman het volgende:
[..]
Ik snap dat ie met z'n arm voor z'n ogen zit, als je te lang naar Anna in dat jurkje kijkt kan je je onmogelijk beheersen.
Pepijn zijn manier vanquote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:20 schreef Karstman het volgende:
[..]
Ik snap dat ie met z'n arm voor z'n ogen zit, als je te lang naar Anna in dat jurkje kijkt kan je je onmogelijk beheersen.
Ik dacht alleen maarquote:Op vrijdag 4 februari 2011 12:27 schreef Kidney_bean01 het volgende:
toen ik haar zo lag liggen op dat bed met dat jurkje dacht ik echt: jeezz we zijn hier niet voor een playboy/FHM shoot..
Sterker nog, zelfs bewegende beelden. Kijk maar naar de films Loft en Komt een Vrouw bij de Dokter.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 12:51 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
En er bestaan ook nog stills van haar zónder topje...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In aflevering 5 zien we Art alweer vraag 11 beantwoorden. Dat vind ik dan zorgelijkerquote:Op donderdag 3 februari 2011 23:39 schreef Jor_Dii het volgende:
In aflevering 1 zien we:
Hannah vraag 2 beantwoorden > afl 2 er uit
Horace vraag 3 beantwoorden > afl 3 er uit
Jan vraag 5 beantwoorden > afl 5 er uit
Karin vraag 10 beantwoorden
Patrick vraag 20 beantwoorden (Wie is de Mol?)
In aflevering 2 zien we:
Art vraag 11 beantwoorden
Anna vraag 8 beantwoorden
Pepijn vraag 7 beantwoorden
Volgorde van afvallen zou dan zijn: Hannah, Horace, Myrianna, Jan, Niemand, Pepijn, Anna, Soundos???, Karin (verliezer?), Art (winnaar?), Patrick (Mol?)
Het werd hem in de uitzending ook gevraagd door de andere kandidaten. Toen zei hij dat hij alleen bij groepsopdrachten iets had binnengehaald.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 13:47 schreef Fireblast het volgende:
Iedereen roept wel dat Art de mol niet kan zijn omdat het too obvious is, maar weet iemand of hij ergens geld heeft verdiend?
Hij molt namelijk wel echt extreem veel, meer dan nodig is om zichzelf verdacht te maken.
Ik kon het niet laten, sorry...quote:Op vrijdag 4 februari 2011 12:41 schreef Rainesz het volgende:
Even wat high res dan maar?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 14:04 schreef SwiffMeister het volgende:
[..]
Ik kon het niet laten, sorry...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Misschien wat vergezocht (maar ik vond zijn houding zo raar), maar beschermt de mol zijn ogen hier voor het licht (waar hij als mol niet aan gewend is?)quote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:11 schreef gebruikersnaam het volgende:
dan doe ik het zelf wel
[ afbeelding ]
Tunnelvisie is een bitch.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:02 schreef texelonia het volgende:
Ja zo ga ik juíst denken dat Art wel de mol is, als Jan zo openlijk verkondigt op Art te zitten waardoor iedereen denkt dat Art het dus niet kan zijn
De ultieme cover up natuurlijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |