Geluid ookquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:42 schreef RobertVH het volgende:
Ze gaan eindelijk beginnen op CNN, alles wordt klaargelegd
Nice, kan zo als afbeelding de geschiedenisboeken in! Ik ben benieuwd naar wat 'ie ervan meent.quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:41 schreef shomila het volgende:
[ link | afbeelding ]
MostafaMGaafar Mostafa M Gaafar
RT: @omar_safa i just made a word cloud of Mubarak's speech http://yfrog.com/hsddhwkj
1 minute ago
Kroatie moet ook soldaten naar afghanistan sturen dus mag hij een dagje meelopenquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:43 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Wat heeft die Kroaat te bieden dan?
Ook ontbijten op het Witte Huisquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:44 schreef Badeend1 het volgende:
[..]
Kroatie moet ook soldaten naar afghanistan sturen dus mag hij een dagje meelopen
Ah, een stagiaire!quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:44 schreef Badeend1 het volgende:
[..]
Kroatie moet ook soldaten naar afghanistan sturen dus mag hij een dagje meelopen
kanonnenvoer in Afghanistanquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:43 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Wat heeft die Kroaat te bieden dan?
Kan je dat twittervak verticaal vergroten?quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:45 schreef Floxxx het volgende:
http://www.downwithmubarak.com/
Twitter feed toegevoegd
Ik kreeg een flashback naar Idiocracy, Upgrayeddquote:
Jaquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:45 schreef Beach het volgende:
[..]
Kan je dat twittervak verticaal vergroten?
quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:45 schreef Floxxx het volgende:
http://www.downwithmubarak.com/
Twitter feed toegevoegd
Met:quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:46 schreef GeileSoeplepel het volgende:
Ok gewoon een foei van 2 min van Clinton dus
quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:44 schreef RvLaak het volgende:
"Foei & wil diegene die dit gedaan heeft ff opstaan?"
hopelijk hebben ze nog genoeg sigarenquote:
Meh niet het type waarop ik zou vallenquote:
Zou fijn zijn voor hem, hij zit er echt doorheen lijkt het.quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:47 schreef shomila het volgende:
gpdcairo GPD Cairo
Er is kans op onze evacuatie - komende uur weten we meer.
47 seconds ago
Die heb ik al een tijdje niet gezien...quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:48 schreef Beach het volgende:
[..]
Meh niet het type waarop ik zou vallenAyman ziet er veel mannelijker uit toch
Hij lijkt te denken.quote:
Ik krijg bijna medelijden met haar. Ik hoop dat ze net zo veel geslapen heeft als de mensen op Tahrir.quote:
Hier onze heldhaftige GPDCairo:quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:47 schreef shomila het volgende:
gpdcairo GPD Cairo
Er is kans op onze evacuatie - komende uur weten we meer.
47 seconds ago
quote:"Op een moment werd de voorruit van de taxi ingeslagen. Ik ben toen in doodsangst nog een keer de auto uitgegaan om nog een keer duidelijk te maken dat we geen Amerikanen waren. Er stonden intussen steeds meer mensen om ons heen, maar gelukkig namen twee of drie het voor ons op. Terwijl wij in de taxi zaten, onderhandelden de mensen daarbuiten over ons leven."
Soldaat
"Op dat moment kwam een soldaat aan. Gelukkig, gelukkig wordt het leger nog steeds door de Egyptenaren gerespecteerd. Die man ging bij ons in de auto zitten, samen met een van de Mubarak-aanhangers. We zijn toen naar de dichtstbijzijnde legerpost gereden. Daar werden we opgevangen, maar kregen we ook te horen dat we niet konden blijven.
effe wachtuuuuhquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:49 schreef yavanna het volgende:
Sarahngb Sarahngb
Clinton is still waiting for Egyptian government to 'demonstrate willingness' to keep journalists safe? urmmmmm HELLO?! Reality?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
& jij denkt, na wat we de afgelopen 48 uur gezien hebben, dat hij luistert naar een hele harde "foei"?quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:49 schreef Daniel1976 het volgende:
De indruk die ik kreeg van Clinton is dat mubarak nu wel heel flink onder druk staat.
Hoe moet ik dat zien?quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:49 schreef Daniel1976 het volgende:
De indruk die ik kreeg van Clinton is dat mubarak nu wel heel flink onder druk staat.
Alleen AJE laat af en toe het plein live zien.... maar meer kunnen ze niet !quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:49 schreef BeSimple het volgende:
Zijn er nog live streams up, gister avond waren die down. Ik kom pas net terug van school / afspraken...
Naar welke mannen kijken jullie?quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:48 schreef Beach het volgende:
[..]
Meh niet het type waarop ik zou vallenAyman ziet er veel mannelijker uit toch
Dankjewel, Gister om half 3 ging ik naar bed. Is er een korte samenvatting wat er tussen toen en nu is gebeurd. Een linkje van een of andere nieuwssite is ook goed natuurlijkquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:50 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
Alleen AJE laat af en toe het plein live zien.... maar meer kunnen ze niet !
AJE heeft wel vaak live verslaggevers aan de telefoon die op het plein zijn![]()
Dus AJE is de beste optie !
Ayman is niet meer te zien.quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:51 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Naar welke mannen kijken jullie?
Kweet niet hoe hij heet, maar die verslaggever die net op AJE was.quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:51 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Naar welke mannen kijken jullie?
Mijn inziens is Amerika hopeloos gefaald in deze.quote:
Ah oke.quote:
Updates op FP!quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:52 schreef BeSimple het volgende:
[..]
Dankjewel, Gister om half 3 ging ik naar bed. Is er een korte samenvatting wat er tussen toen en nu is gebeurd. Een linkje van een of andere nieuwssite is ook goed natuurlijk
Anders zetten we hem op de brug, of Tahrir (al naar gelang zijn voorkeur)quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:52 schreef Dekatria het volgende:
Dat die gast z'n mobiel eens opneemt.
Ik dacht dat ik de enige was die er gek van werd, nokia tochquote:Op donderdag 3 februari 2011 21:52 schreef Dekatria het volgende:
Dat die gast z'n mobiel eens opneemt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |