Dit zijn toch wel opmerkelijke shots mede door de goede kwaliteit en de diverse bronnen.quote:Op donderdag 3 februari 2011 12:19 schreef YpS het volgende:
Een vierde filmpje opgedoken..
dichterbij en betere kwaliteit:
Deze is gisteren al gepost!..quote:Op donderdag 3 februari 2011 12:19 schreef YpS het volgende:
Een vierde filmpje opgedoken..
dichterbij en betere kwaliteit:
Echt wtfquote:Op donderdag 3 februari 2011 12:19 schreef YpS het volgende:
Een vierde filmpje opgedoken..
dichterbij en betere kwaliteit:
Oh je hebt nooit met digitale zoom gewerkt op een camera....quote:
Misschien weet wikileaks meer, maar daar zijn nog geen UFO 'verhalen' vandaan gekomen of wel?quote:V.S. roepen alle ambassadeurs en consuls bijeen
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Hillary Clinton, bereidt een nooit eerder vertoonde massabijeenkomst van ambassadepersoneel voor. Toppersoneel van vrijwel alle 260 Amerikaanse ambassades uit meer dan 180 landen zal maandag bijeenkomen op het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken.
Ambtenaren zeggen dat dit de eerste keer is dat zo'n massale bijeenkomst van ambassadeurs gehouden wordt. De bijeenkomst komt op een tijdstip dat de crisis in Egypte het politieke landschap in het Midden-Oosten volledig op z'n kop kan zetten, rotzooi uit officiële documenten op straat ligt en het congres schreeuwt om ingrepen in buitenlandse financiële steunprojecten.
De bijeenkomst wordt gehouden om de Amerikaanse buitenlandse politiek te bespreken, maar Clinton zal de mogelijkheid ook aangrijpen om het personeel onder vier ogen uit te horen over de ontwikkelingen in de landen waar zij gestationeerd zijn.
Zover ik weet niet.. maar zou er nog aankomen dacht ik eens gezien te hebben op een tekening van die site.quote:Op donderdag 3 februari 2011 15:31 schreef fokthesystem het volgende:
Misschien weet wikileaks meer, maar daar zijn nog geen UFO 'verhalen' vandaan gekomen of wel?
Daar zat ik ook aan te denken, een disco misschien?quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:08 schreef vogeltjesdans het volgende:
Die Chinezen maken die laserpointers ook steeds sterker
Mooie effectloze effectverlichting dan.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar zat ik ook aan te denken, een disco misschien?
Bedankt voor het volledig en begrijpend lezen van dat bericht. Het zij je vergevenquote:Op donderdag 3 februari 2011 12:52 schreef YpS het volgende:
Ik weet niet zo goed hoe ik moet editten.
Idd was de video gister al gepost. Sorry mannen!
Maar ik zag Copycat staan bij dat filmpje van gister en heb hem daarom niet bekeken.
Ik dacht dat het eenzelfde filmpje was maar dan met videoskills aangepast of net wat dan ook. En daardoor 'gewoon' een copy was van een al bekend filmpe.
sorry mijn fout :$
Derde filmpje uit OP is fake. Zoals ik aan heb gegeven, is er vanaf een foto gefilmd + Adobe After Effects + geluidsfragment ander UFO filmpje. Maker heeft het gedaan om zo aan te geven dat het makkelijk is om iets na te maken.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 15:17 schreef vogeltjesdans het volgende:
Maar op de derde film waar je een en ander van dichtbij ziet, zie je toch wel dat de bol behoorlijk pulseert danwel om zijn eigen as draait.
Was reeds gedebunked. Iets met ballonnen die ergens anders worden opgelaten. Helaas voor deze profeet.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:06 schreef fokthesystem het volgende:
Zoekend naar Hebreeuwse bronnen kwam ik deze tegen : edit en deze:
Ja, ja,. nee, nee.... TT = *WOW* : UFO Over Temple Mount in Jerusalemquote:Op vrijdag 4 februari 2011 17:53 schreef devl1nsect het volgende:
Daarnaast zijn het ufo's, helaas niets met dit topic te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:45 schreef ufopiloot12 het volgende:
Jongens ufo's bestaan niet hoor.UFO's bestaan wel. (als in: >>> Unidentified <<< flying object)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Buitenaardse, "vliegende schotels" wordt al wat twijfelachtiger ...
The truth may be out there, but the lies are in your head.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |