Dat kan gewoon hoor! Huisartsen verdienen er minder aan en het is meer gedoe, maar dat het niet kan is onzin, als die huisarts vandaag vol zit en geen nieuwe patiënten aanneemt denkt ie misschien dank je de koekoek...quote:Op dinsdag 1 februari 2011 08:13 schreef Viking84 het volgende:
Nachtwacht wil naar de huisarts, maar dat kan niet omdat 'ie nog in Groningen ingeschreven staat. Ik wist niet dat huisartsen tegenwoordig ook al ten prooi zijn gevallen aan bureaucratie?
Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 08:41 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Dat kan gewoon hoor! Huisartsen verdienen er minder aan en het is meer gedoe, maar dat het niet kan is onzin, als die huisarts vandaag vol zit en geen nieuwe patiënten aanneemt denkt ie misschien dank je de koekoek...
Wel zou ik een huisarts in den haag zoeken
witbrood en bananen schijne te verstoppen, maar zo erg weet ik niet...quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
Loperamide? Of wil hij dat soort middeltjes liever niet slikken?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
Het heerst enorm, zie mij paar weken terugquote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
Jij bent echt geweldig!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:23 schreef V1z0R het volgende:
Mogguh!
Pfff, wat een onwijze lutser die gastEn dan ook nog via sms...
'Zo goa'j niet met ons Merel umme!'
Voor jou een![]()
Voor hem een [ afbeelding ]
Beterschap voor Razz en Nachtwacht!
Mijn lijstje/planning:
O: 2 boterhammen met paard + glas melk
T: kom yoghurt met ananas
T: 2 boterhammen met kipfilet, paprika en zalm
L: garnaal/pepertjes salade, boterham Schwarzwälder schinken + glas melk
T: appel en banaan
T: stukje makreel en tuinkruidenbouillon
S: 1.15u cardio (misschien nog kwartiertje wat kracht)
D: groene bonen met een runderlapje
S: biljarten
T: paar blokjes kaas, stukje worst, wat komkommer
http://online.kruidvat.nl(...)entid=13010000000149quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:25 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Jij bent echt geweldig!. Zo, dat moest er even uit
.
Actionquote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:43 schreef Perruche het volgende:
Ha, co!
Weet jij misschien waar er goedkoop een schildersezel te verkrijgen is? Liefst een portable zodat we hem op kunnen vouwen (klein huis je weet) maar als ie goedkoop is is een gewone ook goed
Gebeurt iedereen wel een keer, maar hoeft niet elke keer.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 07:58 schreef Merel het volgende:
[..]
Hoezo niet? Ben vaak genoeg bedrogen hoor, ook wel erger dan dit nog. Hoort erbij.
Gekozen voor de HTC Desirequote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:41 schreef V1z0R het volgende:
[..]![]()
![]()
Wat voor foon heb je gekozen trouwens?
Je begint volgens mij wel een beetje gadget-verslaafd te raken Vik![]()
Geen idee eigenlijk. Ze verkopen ook opgespannen schildersdoek. Xenos zou het ook nog wel kunnen hebben. Zo nu en dan zijn bij Aldi en Lidl dat soort dingen ook in de aanbieding.quote:
Ja de xenos heeft idd wel zoiets... klopt, goede! en het schildersdoek wat ze verkopen is wel echt baggerquote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:56 schreef loveli het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk. Ze verkopen ook opgespannen schildersdoek. Xenos zou het ook nog wel kunnen hebben. Zo nu en dan zijn bij Aldi en Lidl dat soort dingen ook in de aanbieding.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Gekozen voor de HTC Desire. En ja, ik ga ongetwijfeld verslaafd raken
.
Er komt vast een busjequote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:04 schreef Viking84 het volgende:
Nachtwacht zit me te pesten. "Kijk, de postbode". Eikel
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
^^quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:13 schreef progje het volgende:
[..]
het is echt een hele fijne telefoon
Stuur 'em naar de WC.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:04 schreef Viking84 het volgende:
Nachtwacht zit me te pesten. "Kijk, de postbode". Eikel
.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:14 schreef Syrena het volgende:
[..]
Er komt vast een busjeMijn H&M pakketje komt ook vandaag (er stond ook chauffeur onderweg
).
Thanks voor de tipsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Ik zal hem alleen niet als wekker gebruiken, aangezien ik m'n CI 's nachts uit heb.
Mijn brief is ook bijna af. Maar ik wil mijn cv ook even pimpen.
Niet meer actief op Fok!
HTCquote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Gekozen voor de HTC Desire. En ja, ik ga ongetwijfeld verslaafd raken
.
Wil je hem echt dwarszitten, moet je het WC-papier dan ook nog even verstoppenquote:
Ja en boos worden om grapjes, omdat ik de PI niet ziequote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:18 schreef V1z0R het volgende:
[..]
HTC
Kun je ook gaan meeklagen over de mobiele layout! Hoe spoilers niet werken en zulks...
Whehehequote:Wil je hem echt dwarszitten, moet je het WC-papier dan ook nog even verstoppen
Jammer, ze hebben geen menukaart op de site maar volgens mij kun je daar wel lekker eten zo te lezen.lquote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:29 schreef motorbloempje het volgende:
Lijstje:
O: 2 knackebrod met zalm
T: banaan
L: 4 boterhammen met kipfilet met bieslook
T: crackertje kipfilet
D: uit eten bij een 'Wildcafé' in Kekerdom![]()
Je kan hem gewoon gebruiken hoor als ie aan het opladen isquote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:35 schreef Viking84 het volgende:
Hij is er, hij is er, hij is er!![]()
![]()
. Nu aan het opladen, over een uurtje of 3 is 'ie klaar, dus kan ik in de tussentijd even m'n brief af maken
.
Nah, doe ik toch maar niet. Ben bang dat ik dan de accu verkloot ofzo.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:36 schreef progje het volgende:
[..]
Je kan hem gewoon gebruiken hoor als ie aan het opladen is
Meestal zit er al wat juice in de batterij, dus je kunt meteen aan de slag!quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:35 schreef Viking84 het volgende:
Hij is er, hij is er, hij is er!![]()
![]()
. Nu aan het opladen, over een uurtje of 3 is 'ie klaar, dus kan ik in de tussentijd even m'n brief af maken
.
Die vind ik zo lekker dat ik in m'n eentje zo'n hele taart op kanquote:
Wij moeten er met z'n tweetjes twee dagen van eten, dus ik zal er wel een salade bij doen danquote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:51 schreef Merel het volgende:
[..]
Die vind ik zo lekker dat ik in m'n eentje zo'n hele taart op kan
Hee, wat goed! Jullie waren toch niet echt van het plannen? Of ben ik nu in de war met iemand anders? En ik wilde nog zeggen dat ik je lijstje van gister erg goed vond! Misschien voelt het voor jou als veel, maar een keertje meer eten is alleen maar goed voor de verbrandingquote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
Waarschijnlijk zijn onze D's voor deze week al bekend!
Di: Griekse salade
Woe: Tomatentaart met zoete ui
Do: Tomatentaart met zoete ui
Vrij: Wraps met gerookte kip en avocado
Zaterdag en zondag eten we niet thuis, dus geen invloed op.
Oh dat lijkt me dan zeker wel nodig! Zelfs met salade erbij eet ik een halve taart in m'n eentje op als normale portie.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wij moeten er met z'n tweetjes twee dagen van eten, dus ik zal er wel een salade bij doen dan![]()
. Thnx voor de waarschuwing
.
Trucjes in de levensmiddelenbranche. De chocoladecoating in een ijshoorntje is om te voorkomen dat vocht uit het ijs het hoorntje slap maakt. Laagje gelatine ergens tussen als barriere, extra suiker om vochtmigratie te voorkomen/vertragen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:58 schreef Phaidra het volgende:
En wat een goed idee, een klein laagje couscous om vocht op te vangen. Met wat meer groenten in een quiche wordt de bodem zo snel zompig...
Dāt is toch niet erg?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:03 schreef loveli het volgende:
[..]
Trucjes in de levensmiddelenbranche. De chocoladecoating in een ijshoorntje is om te voorkomen dat vocht uit het ijs het hoorntje slap maakt. Laagje gelatine ergens tussen als barriere, extra suiker om vochtmigratie te voorkomen/vertragen.
Noop, meer een tip voor als je zelf spullen van te voren wilt klaarmaken, voorkom vochtmigratie met simpele trucjes.quote:
Maandverband en pampers bevatten food-grade vochtvangers.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Vochtmigratie.
Het is wachten op de maandverbandjes met couscous.
Het zijn geen NiCd batterijen meerquote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:41 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nah, doe ik toch maar niet. Ben bang dat ik dan de accu verkloot ofzo.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
Vochtmigratie.
Het is wachten op de maandverbandjes met couscous.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:11 schreef loveli het volgende:
[..]
Noop, meer een tip voor als je zelf spullen van te voren wilt klaarmaken, voorkom vochtmigratie met simpele trucjes.
Tot nu toe anders welquote:Op dinsdag 1 februari 2011 11:14 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Het zijn geen NiCd batterijen meerGewoon lekker gaan prutsen! Je weet wel dat je het niet kan weerstaan
Whehequote:
Libresse Shouf Shouf!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |