abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_92147977
Het vorige deel: Slank #1320 - jij kan kiezen



De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!



Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Ja doei.
  maandag 31 januari 2011 @ 22:13:58 #2
331 Merel
Be here now.
pi_92148077
Ik ga niet bellen. Ga me niet jankend voor gek zetten. Maar godver wat doet dit pijn.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_92148144
Wacht dan tot je wat gekalmeerd bent. Het is voor je eigengevoel misschien wel fijn het tegen hem te zeggen. En als je enig idee hebt wie die ander is, en je hebt haar nummer...
Dit rechtvaardigt enige wraakactie wel.
  maandag 31 januari 2011 @ 22:15:30 #4
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_92148182
Vind het zo vreselijk voor je Merel
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 31 januari 2011 @ 22:17:09 #5
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_92148302
Verdomme zeg.

Wat een ontzettende asshole! :(
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_92148305
:o jeetje merel wat een rotstreek!!

:*
pi_92148335
Terugsms'en anders? Doet hij immers ook. :+

Puff: die ander weet misschien net zo min iets van Merel... -edit- Oh wacht, dat bedoel je natuurlijk ook.

Wat een zak, wat bezielt zo'n kerel. :{
Are you pondering what I'm pondering?
  maandag 31 januari 2011 @ 22:17:59 #8
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_92148348
:* Ach nee, wat een klootzaak zeg,Merel! En op zo'n laffe achterbakse manier... had ie de hele tijd iemand ernaast???
Heb je nog iets geantwoord??

superkut voor je dit, vond het juist zo goed en leuk dat je echt verliefd aan het worden was :'(
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 22:18:15 #9
70532 loveli
N
pi_92148371
Je hoeft niet aan een boom te hangen om een eikel te zijn.
crap in = crap out
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 22:18:56 #10
70532 loveli
N
pi_92148408
Sms-je terug dat je het jammer vindt dat 'ie dit niet recht in je ogen durft te zeggen op het moment dat jullie elkaar zien, wat hij zo graag wil.
crap in = crap out
pi_92148411
so true..

ik ga op bed...

en gewoon sms-en "eikel", dekt de lading... :{w :r
Ja doei.
  maandag 31 januari 2011 @ 22:19:10 #12
331 Merel
Be here now.
pi_92148423
En nou moet ik dus aan allemaal mensen in m'n omgeving gaan vertellen dat er wéér iemand is die me niet leuk genoeg vindt. Ik schaam me gewoon om weer afgewezen te zijn. Ik geef het gewoon maar op, het is voor mij niet weggelegd ofzo.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 22:19:40 #13
70532 loveli
N
pi_92148454
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:19 schreef Merel het volgende:
En nou moet ik dus aan allemaal mensen in m'n omgeving gaan vertellen dat er wéér iemand is die me niet leuk genoeg vindt. een plaat voor z'n harses heeft. Ik schaam me gewoon om weer afgewezen te zijn. Ik geef het gewoon maar op, het is voor mij niet weggelegd ofzo.
crap in = crap out
  maandag 31 januari 2011 @ 22:20:40 #14
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_92148514
Nou Merel, zo'n kerel kun je liever kwijt dan rijk zijn. Echt. Geen knip voor de neus waar. Jij verdient heel wat beter!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 31 januari 2011 @ 22:20:57 #15
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_92148525
Kut is dat he, als je zo iets moet gaan vertellen, ik weet precies hoe naar dat is... ;(
En dat hij je niet leuk genoeg vindt en zo'n klote streek uithaalt zegt alleen maar iets over hem en niet over jou!!
sterkte mop, en ik zou inderdaad nog wel iets smsen/bellen/zeggen om te laten weten hoe laag deze actie is..
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_92148527
En wat Mo zegt, ik begrijp niet dat een vent zo gek is om zo met jou om te gaan!
pi_92148535
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nou Merel, zo'n kerel kun je liever kwijt dan rijk zijn. Echt. Geen knip voor de neus waar. Jij verdient heel wat beter!
pi_92148540
Ah Merel wat een rotstreek en dan ook nog via sms :{. Ik vind het zo erg voor je -O-. Had ie daar niet wat eerder mee kunnen komen.

quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:18 schreef loveli het volgende:
Je hoeft niet aan een boom te hangen om een eikel te zijn.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_92148582
Merel ga jezelf nou niet helemaal gek zitten maken.. het ligt totaal niet aan jou..
Je hebt gewoon de pech gehad een enorme eikel tegen te komen.
En ga je nou helemaal niet zitten schamen maf mens :*

Hij is jou helemaal niet waard en dat zal iedereen in je omgeving gelijk begrijpen als je het verhaal uitlegt :*
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_92148607
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:18 schreef loveli het volgende:
Je hoeft niet aan een boom te hangen om een eikel te zijn.
:D QFT!

Maar jij hoeft je toch niet te schamen, het is echt his loss hoor! Er is vast niemand in je omgeving die daar anders over denkt!
Are you pondering what I'm pondering?
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 22:23:18 #21
70532 loveli
N
pi_92148673
Bij een docent van me hing een tegeltje met die spreuk aan de muur.
crap in = crap out
pi_92148717
Damn Merel, wat een ongelooflijke hork :(
Wat de rest al zei: je verdient veel beter. Wees 'blij' dat je er tenminste nu al achter komt dat hij een sorry excuse for a man is.

:*
pi_92148749
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
Damn Merel, wat een ongelooflijke hork :(
Wat de rest al zei: je verdient veel beter. Wees 'blij' dat je er tenminste nu al achter komt dat hij een sorry excuse for a man is.

:*
true to that...
Ja doei.
  maandag 31 januari 2011 @ 22:24:36 #24
331 Merel
Be here now.
pi_92148758
Hij smst terug dat het 'm spijt en al die onzin. Alsof ik daar wat aan heb.

Maargoed, ik kaap het topic. Ik voorspel dat m'n lijstjes de komende dagen weer kut zijn.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_92148844
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:19 schreef loveli het volgende:

[..]

Dat. En Merel, ook al is het nu kut, dat soort kun je beter kwijt dan rijk zijn.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_92148849
hier mag je topics voor kapen hoor! :*
Ja doei.
pi_92148870
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:23 schreef loveli het volgende:
Bij een docent van me hing een tegeltje met die spreuk aan de muur.
Whehehehe :') Was dat ook een eikel? ;)
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_92148970
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:24 schreef Merel het volgende:
Hij smst terug dat het 'm spijt en al die onzin. Alsof ik daar wat aan heb.

Maargoed, ik kaap het topic. Ik voorspel dat m'n lijstjes de komende dagen weer kut zijn.
Niet op ingaan! Doet hij alleen maar zodat hij zichzelf op z'n schouder kan kloppen en zich niet schuldig hoeft te voelen.

Misschien het beste gewoon volledig negeren? Laat 'm maar voelen dat hij jou(w aandacht) niet waard en je geen seconde meer aan hem gaat verspillen.
pi_92149026
bah, krijg hier écht een naar gevoel van, vind 't zo kut voor je Merel -O- je verdient écht veel beter -O-
Ja doei.
pi_92149113
quote:
Op maandag 31 januari 2011 22:28 schreef motorbloempje het volgende:
bah, krijg hier écht een naar gevoel van, vind 't zo kut voor je Merel -O- je verdient écht veel beter -O-
inderdaad ;(
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
  maandag 31 januari 2011 @ 22:31:32 #31
229513 Blurred86
Live Positive
pi_92149234
he Merel, wat shit -O- je verdient beter :*
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_92149295
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:28 schreef motorbloempje het volgende:
bah, krijg hier écht een naar gevoel van, vind 't zo kut voor je Merel -O- je verdient écht veel beter -O-
^ ;(
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_92149303
Bah, Merel. ;( -O- Verder wat Coco, en Mo zeggen, en zo'n beetje iedereen hier verder. En :*
  maandag 31 januari 2011 @ 22:34:07 #34
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_92149411
Tis allemaal al gezegd, maar vooral :* !!!!

Beter kwijt dan rijk, wat een idioot. Negeren lijkt me idd een goeie. Dikke doei!

En die lijstjes zijn dan begrijpelijk :*
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 31 januari 2011 @ 22:34:26 #35
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_92149439
His loss, not yours. En zou maar eens kijken of je kan achterhalen wie die ander is.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 31 januari 2011 @ 22:36:44 #36
331 Merel
Be here now.
pi_92149629
Heb helemaal geen zin om me daarmee bezig te houden.

En heb net toen ie belde weggedrukt. Geen zin in.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_92149901
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:36 schreef Merel het volgende:
Heb helemaal geen zin om me daarmee bezig te houden.

En heb net toen ie belde weggedrukt. Geen zin in.
Sowieso, wat gaat hij je nou zitten bellen? Om te horen dat je hem 'vergeeft' ofzo? No hard feelings? Damn, ik zit me hier gewoon kwaad te maken :(

Merel, nog een dikke KNUS :*
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 22:40:54 #38
70532 loveli
N
pi_92149925
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:40 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Sowieso, wat gaat hij je nou zitten bellen? Om te horen dat je hem 'vergeeft' ofzo? No hard feelings? Damn, ik zit me hier gewoon kwaad te maken :(

Merel, nog een dikke KNUS :*
Even zn geweten sussen.
crap in = crap out
pi_92149931
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
Tis allemaal al gezegd, maar vooral :* !!!!

Beter kwijt dan rijk, wat een idioot. Negeren lijkt me idd een goeie. Dikke doei!

En die lijstjes zijn dan begrijpelijk :*
En Mariaatje, mooie vrouw O+ Niet meer zo vervelend voelen he? Nergens voor nodig *;
pi_92150048
Wat een hufter Merel. Lekker in z'n sop gaar laten koken. :*
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_92150209
Voor ieder die 'm nodig heeft, emo bunny O+
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  maandag 31 januari 2011 @ 22:45:22 #42
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_92150226
Goed zo Merel :*

quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:41 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

En Mariaatje, mooie vrouw O+ Niet meer zo vervelend voelen he? Nergens voor nodig *;
Aw dankjoe O+ Morgen zal vast beter worden wat dit betreft :Y Ik ga nu iig maar slapen!

Edit: dat konijn :D
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_92150639
ik ben ook maffen. Truste iedereen <3
pi_92150891
De bunny O+
  maandag 31 januari 2011 @ 23:09:37 #45
331 Merel
Be here now.
pi_92151843
Ja. Slapen. Of poging daartoe.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_92152183
Merel, wat een ontzettende, nou ja, ik heb er weinig woorden voor over..

Voor de rest:

quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 22:28 schreef motorbloempje het volgende:
bah, krijg hier écht een naar gevoel van, vind 't zo kut voor je Merel -O- je verdient écht veel beter -O-
:*
  maandag 31 januari 2011 @ 23:23:24 #47
331 Merel
Be here now.
pi_92152784
Hij bood zelfs nog aan om langs te komen. Alsof dat ook maar enig nut heeft :?
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  Vis een optie? maandag 31 januari 2011 @ 23:26:22 #48
70532 loveli
N
pi_92152979
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 23:23 schreef Merel het volgende:
Hij bood zelfs nog aan om langs te komen. Alsof dat ook maar enig nut heeft :?
Jawel, voor zijn gemoedsrust.
crap in = crap out
pi_92153554
WTF? Per sms vertellen dat hij nog iemand ziet? Getverdemme wat een kakkerlak. Wat klote voor je Merel! :* (Helpt zeker niet als ik zeg dat het maar beter is dat je nu al van die kneus af bent?)

En waarom wil hij nu langskomen inderdaad, had dan van te voren gezegd hoe de vork in de steel zat, dán ben je een vent en heeft de ander een keus.

Bah, wat een naar, naar mens.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 00:06:08 #50
331 Merel
Be here now.
pi_92155415
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_92156082
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 04:38:04 #52
236335 neen
schone schijn
pi_92159991
Ja een sukkel ja.
het lijkt niet wat het is
  dinsdag 1 februari 2011 @ 06:18:08 #53
331 Merel
Be here now.
pi_92160391
De wekker gaat over 45 min en ik zie er niet uit :(
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
pi_92160415
Oh, Merel toch... Wat een ongelooflijke hufter. Denk alsjeblieft niet dat het aan jou ligt, lieverd.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_92160507
Goeiemorgen!

Merel, ik hoop dat je de dag een beetje doorkomt :*. En dat je poezen je kunnen troosten, binnenkort. Dan maar een poezenvrouwtje.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  dinsdag 1 februari 2011 @ 06:55:56 #56
283830 Rituals
Rediscovering the moment
pi_92160528
Jeetje Merel! Wat ontzettend naar dit! :* Je hebt niets om je voor te schamen! Verre van zelfs, hij moet zich schamen. Kom je hem regelmatig tegen op het werk? Sterkte! :*
Your body. Your soul. Your rituals.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:14:51 #57
331 Merel
Be here now.
pi_92160620
Neuh, ik hoef hem niet te zien, hooguit tijdens lunch. Maar er zijn op werk een aantal anderen die wisten wat er speelden, dus die weten straks ook dat ik aan de kant ben gezet. En daar schaam ik me dus voor :@

Ik had me gewoon niet moeten laten gaan, had me niet zo open moeten stellen voor al die gevoelens. Doet alleen maar extra pijn als het misgaat. Hup, hart in een kastje, op slot en de sleutel weggooien. Komt niemand meer in.

En ja dat is overdreven en ik kom er later vast wel op terug, maar zo voelt het nu.

En nu douchen, m'n meest sexy werk-outfit aantrekken en een onverschillig hoofd opzetten.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:18:26 #58
283830 Rituals
Rediscovering the moment
pi_92160639
Ik begrijp dat je je schaamt, maar dat is écht nergens voor nodig! Het is niet leuk om te moeten vertellen dat iemand niet voor je kiest, maar dat wil niet zeggen dat jij geen leuk mens bent! :*
Your body. Your soul. Your rituals.
pi_92160641
Merel, het is heel vreselijk om aan de kant gezet te worden. Maar niet schandelijk.

Het is wel schandelijk om iemand per sms aan de kant te zetten. Daar heb jij niks aan, maar hij zou zich dood moeten schamen.

Succes met cool & beeldschoon zijn!
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_92160676
Succes vandaag Merel :*.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:32:54 #61
331 Merel
Be here now.
pi_92160738
Zo zie ik er nu uit:



Kan m'n ogen bijna niet open krijgen omdat ze zo dik zijn van het huilen de halve nacht. Voel me wel een beetje een drama queen hoor :')
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:34:44 #62
331 Merel
Be here now.
pi_92160752
Oh en via sms is laf, maar misschien wel beter dan wachten op de volgende afspraak waar ik me heel erg op verheugde. En nu kon ik boze berichtjes terugsturen en hoefde hij niet te zien hoe ik binnen no time veranderde in een snotterend wrak.

En nu hou ik erover op. Tijd om te werken. En ik denk dat ik vandaag niet verder mee ga lezen hier, want dan moet ik weer huilen en als er iets is wat ik op werk níét doe dan is het huilen.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:38:10 #63
283830 Rituals
Rediscovering the moment
pi_92160771
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 07:32 schreef Merel het volgende:
Zo zie ik er nu uit:

[ afbeelding ]

Kan m'n ogen bijna niet open krijgen omdat ze zo dik zijn van het huilen de halve nacht. Voel me wel een beetje een drama queen hoor :')
Ontzettend lief en schattig?
Veel succes vandaag!
Your body. Your soul. Your rituals.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:38:22 #64
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_92160772
Sterkte vandaag Merel! Ik blijf het een hufter vinden.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_92160773
Morning!!

Merel :* succes met je kick ass outfit, zal vast niet makkelijk zijn vandaag maar je kan het!

Hier moet ik weer even serieus gaan doen, weekend + maandag waren kut (qua eten). 1 stukje taart en hoppa alles naar binnen schuiven (kaasbroodje, chocolade, noga). Bweh :r

Gisteren:
O: Allbran met sojamelk
T: notenreepje, 2 passievrucht
L: bol kip/pesto, 100 gr salade
(tot hier prima)
T: stukje taart
T: kaasbroodje
D: witte rijst met: boontjes, opscheplepel rendang en 8 garnalen
T: stuk nougat
T: 40 gram mokkaboontjes

Planning:
O: allbran en sojamek
T: banaan en paprika
L: grote bol tonijnsalade ofzo, 150 gr rauwkost
T: kwark
B: totaal uur fietsen
D: bij een vriendin
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:46:43 #66
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92160849
Goedemorgen! :). Mijn phone is in het sorteercentrum *O*. En Nachtwacht is thuis, want die zit om de 5 minuten op de wc :P. Dus dat is gezellig O+.

Jeetje zeg, Merel! Wat ik vooral naar vind is dat je tot nu toe geen reden hebt gehad om te twijfelen of iemand je wel leuk vindt, maar nu wel... -O-.

:* voor jou.
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:56:30 #67
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92160928
Wheeh, ik had een hele goeie naam voor mijn bedrijfje, maar die is al meer dan 20 jaar bezet :').
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 1 februari 2011 @ 07:58:03 #68
331 Merel
Be here now.
pi_92160946
quote:
Op dinsdag 1 februari 2011 07:46 schreef Viking84 het volgende:

Jeetje zeg, Merel! Wat ik vooral naar vind is dat je tot nu toe geen reden hebt gehad om te twijfelen of iemand je wel leuk vindt, maar nu wel... -O-.

Hoezo niet? Ben vaak genoeg bedrogen hoor, ook wel erger dan dit nog. Hoort erbij.

En nu zit ik braaf aan m'n ontbijt :9
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
  dinsdag 1 februari 2011 @ 08:01:35 #69
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92160975
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 07:58 schreef Merel het volgende:

[..]

Hoezo niet? Ben vaak genoeg bedrogen hoor, ook wel erger dan dit nog. Hoort erbij.

En nu zit ik braaf aan m'n ontbijt :9
Ah, dat verklaart (en rechtvaardigt misschien ook) wel die onzekerheid waar je door geplaagd werd. Ik zou spontaan mijn vertrouwen in de mensheid verliezen van zoiets.

Het blijft kut. Sterkte vandaag :*.
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 1 februari 2011 @ 08:03:04 #70
229513 Blurred86
Live Positive
pi_92160991
sterkte vandaag Merel :*

Vik, welke naam dan? Ben nieuwsgierig!
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  dinsdag 1 februari 2011 @ 08:04:21 #71
229513 Blurred86
Live Positive
pi_92160999
oh en Maria, volgens mij zag ik op facebook de naam van jouw bedrijfje langskomen: leuk! :Y
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_92161022
Och Merel :* vind het echt erg voor je.
Kan me ook niet voorstellen hoe dit niet je vertrouwen in de liefde beschadigt. Maar wat al eerder is gezegd: je verdient het om geliefd te worden, en niet om met zo'n flapdrol danwel hork danwel eikel samen te zijn.
pi_92161029
En verstandskiesgewijs, ik voel me nog immer belabberd, heb koorts en hoofdpijn en mondpijn, dus die 20 mondelingen van vandaag moeten maar een andere keer, ik blijf thuis.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 08:13:11 #74
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92161063
Nachtwacht wil naar de huisarts, maar dat kan niet omdat 'ie nog in Groningen ingeschreven staat :'). Ik wist niet dat huisartsen tegenwoordig ook al ten prooi zijn gevallen aan bureaucratie?
Niet meer actief op Fok!
pi_92161405
goedemorgen! :z :W
Ja doei.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 08:40:41 #76
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_92161408
Volgens mij moet dat wel kunnen hoor, alleen moet je het consult dan gelijk betalen. Bij de tandarts werkt dat wel zo. Zou ook gek zijn, want zou anders betekenen als je (een tijdje) op een ander adres verblijft, je geen arts zou kunnen raadplegen :?.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_92161412
ik kon me gewoon aanmelden en meteen pil aanvragen enzo :)
Ja doei.
pi_92161422
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 08:13 schreef Viking84 het volgende:
Nachtwacht wil naar de huisarts, maar dat kan niet omdat 'ie nog in Groningen ingeschreven staat :'). Ik wist niet dat huisartsen tegenwoordig ook al ten prooi zijn gevallen aan bureaucratie?
Dat kan gewoon hoor! Huisartsen verdienen er minder aan en het is meer gedoe, maar dat het niet kan is onzin, als die huisarts vandaag vol zit en geen nieuwe patiënten aanneemt denkt ie misschien dank je de koekoek...
Wel zou ik een huisarts in den haag zoeken ;)
pi_92161567
Goedemorgen btw :)
pi_92161624
Goeimorgen, Merel! Als je er als die hond uitziet, zie je er wel schattig uit..

Boh, buikpijn die aanvoelt alsof ik ongesteld ga worden....Laat het uitblijven!
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:03:40 #81
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92161701
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 08:41 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Dat kan gewoon hoor! Huisartsen verdienen er minder aan en het is meer gedoe, maar dat het niet kan is onzin, als die huisarts vandaag vol zit en geen nieuwe patiënten aanneemt denkt ie misschien dank je de koekoek...
Wel zou ik een huisarts in den haag zoeken ;)
Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
Niet meer actief op Fok!
pi_92161723
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
witbrood en bananen schijne te verstoppen, maar zo erg weet ik niet...
pi_92161745
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
Loperamide? Of wil hij dat soort middeltjes liever niet slikken?
pi_92161746
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
Het heerst enorm, zie mij paar weken terug ;(
in principe kan je daar het beste niet zoveel aan doen. Veel drinken, bijvoorbeeld cola of thee met suiker.
Stoppend eten schijnt niet echt veel te helpen (en houdt de giftige stofjes in je lijf, dat wil je niet).
Moet je ècht heel nodig iets buitenshuis doen, kan je loperamide kopen bij de apotheek, dan hoef je niet te :% zolang je die capsules slikt, maar daarna wordt het wel vervelend heb ik gemerkt ;(
pi_92161822
Kussie voor Merel :*
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_92162042
Mogguh! :W

Pfff, wat een onwijze lutser die gast :{w En dan ook nog via sms...
'Zo goa'j niet met ons Merel umme!' :(
Voor jou een :*
Voor hem een

Beterschap voor Razz en Nachtwacht!

Mijn lijstje/planning:
O: 2 boterhammen met paard + glas melk
T: kom yoghurt met ananas
T: 2 boterhammen met kipfilet, paprika en zalm
L: garnaal/pepertjes salade, boterham Schwarzwälder schinken + glas melk
T: appel en banaan
T: stukje makreel en tuinkruidenbouillon
S: 1.15u cardio (misschien nog kwartiertje wat kracht)
D: groene bonen met een runderlapje
S: biljarten :')
T: paar blokjes kaas, stukje worst, wat komkommer
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:25:08 #87
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92162072
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:23 schreef V1z0R het volgende:
Mogguh! :W

Pfff, wat een onwijze lutser die gast :{w En dan ook nog via sms...
'Zo goa'j niet met ons Merel umme!' :(
Voor jou een :*
Voor hem een [ afbeelding ]

Beterschap voor Razz en Nachtwacht!

Mijn lijstje/planning:
O: 2 boterhammen met paard + glas melk
T: kom yoghurt met ananas
T: 2 boterhammen met kipfilet, paprika en zalm
L: garnaal/pepertjes salade, boterham Schwarzwälder schinken + glas melk
T: appel en banaan
T: stukje makreel en tuinkruidenbouillon
S: 1.15u cardio (misschien nog kwartiertje wat kracht)
D: groene bonen met een runderlapje
S: biljarten :')
T: paar blokjes kaas, stukje worst, wat komkommer

Jij bent echt geweldig! :D. Zo, dat moest er even uit :7.
Niet meer actief op Fok!
pi_92162171
Och Merel, wat lees ik nu :'( :{ :'( . Wat een eik0l eerste klas zeg!! Maar daar heb je weinig aan nu natuurlijk. Sterkte, jij verdient zoveel beter :* .

En beterschap gewenst voor Razz & Nachtwacht.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_92162179
Lijstje:

O: 2 knackebrod met zalm
T: banaan
L: 4 boterhammen met kipfilet met bieslook
T: crackertje kipfilet
D: uit eten bij een 'Wildcafé' in Kekerdom :? :o
Ja doei.
  Vis een optie? dinsdag 1 februari 2011 @ 09:31:29 #90
70532 loveli
N
pi_92162221
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nou ja, hij laat het maar even zitten, geloof ik. Hij heeft last van diarree en volgens hem staat op internet dat je daar niet zoveel aan kan doen. Miss heeft iemand anders hier nog tips?
http://online.kruidvat.nl(...)entid=13010000000149
Voor al uw darmproblemen.

edit: nog niet helemaal wakker, maar tegen diarree werkt het niet echt denk ik, maar is toch wel goed voor je darmen.
crap in = crap out
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:31:32 #91
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92162222
JEEEEEEEEEEEE, CHAUFFEUR IS ONDERWEG!!!! *O* *O* *O*.

:@ Sorry hoor, maar ik heb er zo'n zin in als dat ding komt :D.
Niet meer actief op Fok!
pi_92162324
Oh ja hoor, ben ik uren wakker, val ik 5 minuten voor de wekker gaat nog even in slaap. :')
pi_92162445
quote:
14s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:25 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Jij bent echt geweldig! :D. Zo, dat moest er even uit :7.
:@ O+

Wat voor foon heb je gekozen trouwens?
Je begint volgens mij wel een beetje gadget-verslaafd te raken Vik :P :D
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_92162482
Ha, co!

Weet jij misschien waar er goedkoop een schildersezel te verkrijgen is? Liefst een portable zodat we hem op kunnen vouwen (klein huis je weet) maar als ie goedkoop is is een gewone ook goed :P
  Vis een optie? dinsdag 1 februari 2011 @ 09:44:51 #95
70532 loveli
N
pi_92162508
Sigme, was jouw pak hier vandaan?
http://aanbieding.marktpl(...)-w-v-e200-voor-e100/
crap in = crap out
  Vis een optie? dinsdag 1 februari 2011 @ 09:48:30 #96
70532 loveli
N
pi_92162584
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:43 schreef Perruche het volgende:
Ha, co!

Weet jij misschien waar er goedkoop een schildersezel te verkrijgen is? Liefst een portable zodat we hem op kunnen vouwen (klein huis je weet) maar als ie goedkoop is is een gewone ook goed :P
Action :')
crap in = crap out
pi_92162689
Serieus? tafelmodel of stamodel?
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:53:28 #98
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_92162690
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 07:58 schreef Merel het volgende:

[..]

Hoezo niet? Ben vaak genoeg bedrogen hoor, ook wel erger dan dit nog. Hoort erbij.
Gebeurt iedereen wel een keer, maar hoeft niet elke keer. :{

Sterkte.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  dinsdag 1 februari 2011 @ 09:54:32 #99
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_92162717
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:41 schreef V1z0R het volgende:

[..]

:@ O+

Wat voor foon heb je gekozen trouwens?
Je begint volgens mij wel een beetje gadget-verslaafd te raken Vik :P :D
Gekozen voor de HTC Desire :Y. En ja, ik ga ongetwijfeld verslaafd raken :').
Niet meer actief op Fok!
  Vis een optie? dinsdag 1 februari 2011 @ 09:56:21 #100
70532 loveli
N
pi_92162752
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 09:53 schreef Perruche het volgende:
Serieus? tafelmodel of stamodel?
Geen idee eigenlijk. Ze verkopen ook opgespannen schildersdoek. Xenos zou het ook nog wel kunnen hebben. Zo nu en dan zijn bij Aldi en Lidl dat soort dingen ook in de aanbieding.
crap in = crap out
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')