Reeds lang voor er ooit een PVV/LPF gehoord was was al duidelijk dat links de deuren van dit land wagenwijd had open gegooid.quote:Op zondag 30 januari 2011 16:53 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Je noemt nu wel een aantal dingen op die op zich kloppen, maar het is me nog steeds onduidelijk waarom je links de schuld geeft. Ik ben nou echt niet de grootste pleitbezorger voor links beleid, maar dat door PVV geintroduceerde schelden op links is echt belachelijk. Wanneer had Nederland voor het laatst een links kabinet?
Je lult dus gewoon onzin. Wanneer een rechtse partij iets doet wat jou niet bevalt noem je het links.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:06 schreef skattebaut het volgende:
[..]
Reeds lang voor er ooit een PVV/LPF gehoord was was al duidelijk dat links de deuren van dit land wagenwijd had open gegooid.
Ook kabinetten met CDA en VVD zijn in dit land altijd uiterst Links geweest.
Hier heeft nooit enig rechts kabinet geheerst. (m.a.w. altijd een ultra links)
Links is ook weldegelijk de oorzaak van al deze op NLse bodem plaats hebbende ellende. Dankzij hun zogenaamde gastvrijheid (op kosten werkenden) en het chronisch blind willen blijven voor de steeds groter wordende problemen m.b.t. de massaimmigratie.
Niet de boel omdraaien dus aub.
Schiermonikkoog is geen eilandquote:Op zondag 30 januari 2011 17:11 schreef Triptamine2 het volgende:
Vervolgens bouwen we om dat hele muur een eiland. Jongens, succes!
Wat het CDA decennia lang met zijn walgelijke zogenaamd op gristelijke leest geschoeide beleid heeft aangericht kun je gerust links beleid noemen. (extreem links)quote:Op zondag 30 januari 2011 17:08 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Je lult dus gewoon onzin. Wanneer een rechtse partij iets doet wat jou niet bevalt noem je het links.
Vooral PvdA en GroenLinks inderdaad. SP niet.quote:Op zondag 30 januari 2011 14:54 schreef Shispeed het volgende:
stuur dit topic eens op naar de PVDA en ander links gespuis wat hier de oorzaak van is
Dat vind ik dus nergens op slaan. Als je hier woont ben je Nederlander qua nationaliteit maar daardoor behoor je nog niet tot het Nederlandse volk. Je bewust zijn van je eigen cultuur kan helemaal geen kwaad en is ook niet hetgene wat momenteel problemen veroorzaakt.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:14 schreef Mishu het volgende:
Ik vind wel echt dat er een beleid moet komen die het taboe van integreren mag geen assimilatie zijn doorbreekt. Gewoon aanpassen die hap en wees gewoon een Nederlander als je hier woont.
Je kan het blijven roepen daardoor wordt het nog niet waar. Nogmaals het harde immigratiebeleid dat Rita Verdonk heeft gevoerd is mogelijk gemaakt door Job Cohen. Problemen met gastarbeiders zijn voorspeld door de SP. Er is jarenlang geen links kabinet geweest. Maar nee joh, alles is de schuld van links.quote:
Hoe gaat een eiland om een muur heen bouwen ons helpen?quote:Op zondag 30 januari 2011 17:11 schreef Triptamine2 het volgende:
Dat is zeer kut voor je ts. Ik snap wel dat je er niet fijn meer woont. Ik woon gelukkig in een redelijk relaxte buurt, al heb ik Surinamers naast me, die overigens heel relaxed zijn. Vietnamezen achter me, Indonesiėrs verder op in de straat.
het kan wel goed gaan, maar ligt ook aan de opvoeding/opleiding van de personen. Die oudste zoon van de Surinamers naast ons is aan het studeren voor rechter
Ze moeten gewoon alles, ongeacht kleur, wat overlast veroorzaakt, deporteren naar Schiermonnikoog. Vervolgens bouwen we om dat hele muur een eiland. Jongens, succes!
Wat is dit voor achterlijke reactie op een reeel probleem?quote:Op zondag 30 januari 2011 17:11 schreef Captain_MeatBone het volgende:
ts ga een janken kut hollander stem pvv
Ja hoor! job is rechts, geert is links....quote:Op zondag 30 januari 2011 17:22 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
[..]
Je kan het blijven roepen daardoor wordt het nog niet waar. Nogmaals het harde immigratiebeleid dat Rita Verdonk heeft gevoerd is mogelijk gemaakt door Job Cohen. Problemen met gastarbeiders zijn voorspeld door de SP. Er is jarenlang geen links kabinet geweest. Maar nee joh, alles is de schuld van links.
Beperkende regeltjes voor allochtonen??? daar moet ik echt de eerste dan nog van in het leven geroepen zien worden!!!quote:Op zondag 30 januari 2011 16:40 schreef Mishu het volgende:
Nog een nieuwe partij? LPF, PVV, Trots op Nederland. Allemaal kunnen en konden ze niks waarmaken en logen ze hardwerkende arbeiders voor. Ik denk niet dat er een partij komt met de absolute oplossing want het feit is: er is gewoon geen makkelijke oplossing voor dit probleem. Wat links doet is nog het meest productief, erin gaan en het probleem bij de horens aanpakken. Iets proberen te bereiken bij de mensen die de overlast veroorzaken ipv je verschuilen achter steeds meer beperkende regeltjes voor allochtonen die de haat van allochtonen alleen maar oplaait. Die gooien natuurlijk hun kont tegen de krib.
[..]
Waar heb ik dat gezegd? Ik heb gezegd dat Job het harde immigratiebeleid van Rita (met de vreemdelingenwet 2000) mogelijk heeft gemaakt. Hij was toendertijd namelijk staatssecretaris van justitie. Immigratie is sowieso niet echt een links/rechts iets hoe graag Geert je dat ook wil laten geloven. Maar ja dat Geert er is voor simpel volk was me al duidelijk hoor.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:31 schreef skattebaut het volgende:
[..]
Ja hoor! job is rechts, geert is links....
Draai de boel maar om. (is gelukkig alleen in jou hoofd)
Welke linkse school heb je eigenlijk gevolgd dat je tot zulke tegendraadse inzichten bent gebracht?
Dat dus. De SP heeft al vanaf de jaren '60 gezegd dat de grote aantallen gastarbeiders en hun nakomelingen problemen zullen krijgen met integratie. De PvdA en GroenLinks hebben dit altijd gebagatelliseerd. Overigens werd de SP als enige "linkse" partij niet door Fortuyn aangevallen, wat betreft het standpunt over immigratie en integratie.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:41 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Waar heb ik dat gezegd? Ik heb gezegd dat Job het harde immigratiebeleid van Rita (met de vreemdelingenwet 2000) mogelijk heeft gemaakt. Hij was toendertijd namelijk staatssecretaris van justitie. Immigratie is sowieso niet echt een links/rechts iets hoe graag Geert je dat ook wil laten geloven. Maar ja dat Geert er is voor simpel volk was me al duidelijk hoor.
Dat heeft vooral te maken met het feit dat geenstijl niveautje hobbyjournalistiek is. Nu.nl blurrt nummerborden vanwege privacy.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:51 schreef skattebaut het volgende:
Hoe het medialandschap verdeeld is tussen links (ontkennen) en rechts (benoemen) kun je ook mooi zien aan de subtiele manier van berichtgeving.
Benoemen:
http://www.geenstijl.nl/a(...)sboemkraakpats1.html
Ontkennen:
http://www.nu.nl/binnenla(...)w/1883608/popup.html
(let op geblurde plaat, het is zeker stigmatiserend voor Polen als het zichtbaar is dat dit Polen waren)
Je kunt hier nu wel geschiedsvervalsing pogen te plegen, maar het was toch echt gristelijk en links NL die de deuren wagenwijd hebben open gezet.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:48 schreef Mishu het volgende:
Ik heb het idee dat ik tegen dovenmans oren aan het praten ben. Als je zo extreem in iets gelooft, ook al bewijzen de feiten het tegendeel dan denk ik dat er echt iets niet goed met je is hoor. Dan ben je net geen haar beter als islamitische fundamentalisten.
Privacy van moordenaars!!!???quote:Op zondag 30 januari 2011 17:59 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Dat heeft vooral te maken met het feit dat geenstijl niveautje hobbyjournalistiek is. Nu.nl blurrt nummerborden vanwege privacy.
Beetje voorbarig om te zeggen dat het moordenaars waren. Het is nog onbekend wat de oorzaak was. Dat ze op de vlucht sloegen, betekent niet meteen dat ze het expres deden.quote:Op zondag 30 januari 2011 18:03 schreef skattebaut het volgende:
[..]
Privacy van moordenaars!!!???
Kogel voor deze bestuurder, niets minder.
Moet wel van de pot gerukt zijn om in onderhavige geval het woord privacy in de mond durven nemen.
Ik weet dat geenstijlvolk liever ziet dat alle gegevens van criminelen op straat liggen zodat burgers zelf hun eigen recht kunnen toepassen, maar dat is niet hoe het hoort. Toevallig had NOS het er trouwens ook net over en zij lieten ook het nummerbord niet zien maar vermeldden wel dat het een pools nummerbord was. Nog steeds een groot links complot?quote:Op zondag 30 januari 2011 18:03 schreef skattebaut het volgende:
[..]
Privacy van moordenaars!!!???
Kogel voor deze bestuurder, niets minder.
Moet wel van de pot gerukt zijn om in onderhavige geval het woord privacy in de mond durven nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |