Ga het straks eens rustig op mijn gemak lezenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Voor wie geïnteresseerd is, een insider (Event Supervisor) van het Songfestival geeft een kijkje achter de schermen en beantwoord vragen.
Het Eurovisie Songfestival organiseren, hoe werkt dat?
Super tof.
Wel grappige tekeningenquote:
Sorry, ik vind de muziek niet om aan te horenquote:
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:56 schreef Stuart het volgende:
[..]
Sorry, ik vind de muziek niet om aan te horen
Maar wel We will rock youquote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:57 schreef PatriQue89 het volgende:
Over 8 uurtjes de wekker al weer, EN DAT OP MIJN ENIGE UITSLAAPDAG!
DVD?! Van Haasje en Rammelaar?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:57 schreef Kally het volgende:
Ik heb nog een dvd ergens van Leonie, kreeg ik ergens bij, wat een ellende
Mijn jongens hebben er nooit wat aan gevonden
Ik zal even kijken van de week of ik hem kan vinden, dan krijg je hem wel van mequote:
Jaaaaaaaaquote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:59 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Jaaaa, en dan over een tijdje ook nog met jou
quote:Op zondag 30 januari 2011 00:00 schreef Kally het volgende:
[..]
Ik zal even kijken van de week of ik hem kan vinden, dan krijg je hem wel van me
Ik ken het niet verderquote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:57 schreef iBenny het volgende:
[..]
!
Jeugdherinneringen
Elke avond die hele videoband kijken. Mijn ouders werden er gek van
Ik weet trouwens niet of dat over haasje en rammelaar gaat hoorquote:
Ik denk dat je het wel gaat waarderenquote:Op zondag 30 januari 2011 00:00 schreef Bos81 het volgende:
Ik ga waarschijnlijk ook nog naar WWRY, samen met mijn vader.
Wordt mijn 1ste musical
Zijn dat die knuffels trouwens?quote:Op zondag 30 januari 2011 00:02 schreef iBenny het volgende:
We hebben het alleen op VHS. Maar die videoband is zo versleten en oud dat als je het gaat afspelen nog net kan zien dat er íets van een trein rijdt ofzo
http://gratis-zoekertjes.(...)r-leonie-sazias.htmlquote:Op zondag 30 januari 2011 00:02 schreef Kally het volgende:
[..]
Ik weet trouwens niet of dat over haasje en rammelaar gaat hoor
Alleen allemaal liedjes
Heb nu 2 weekendjes geboekt om mijn ouders te bezoekenquote:
Oke. Gezellig!quote:Op zondag 30 januari 2011 00:06 schreef Stuart het volgende:
[..]
Heb nu 2 weekendjes geboekt om mijn ouders te bezoeken
Ja die is het, ik hoop dat ik hem nog heb hoorquote:Op zondag 30 januari 2011 00:05 schreef iBenny het volgende:
[..]
http://gratis-zoekertjes.(...)r-leonie-sazias.html
?
Nja, je hoeft er niet helemaal je kast voor overhoop te halen hoorquote:Op zondag 30 januari 2011 00:07 schreef Kally het volgende:
[..]
Ja die is het, ik hoop dat ik hem nog heb hoor
Ik zal morgen even mijn kast doorspitten
Nope, mijn ouders wonen in Nederland en deels in Spanjequote:Op zondag 30 januari 2011 00:07 schreef iBenny het volgende:
[..]
Oke. Gezellig!
Ik dacht dat die ook in Engeland woonde. Dat je dat laatst zei
Ohw. Spanje was het idd.quote:Op zondag 30 januari 2011 00:08 schreef Stuart het volgende:
[..]
Nope, mijn ouders wonen in Nederland en deels in Spanje
quote:Op zondag 30 januari 2011 00:08 schreef iBenny het volgende:
[..]
Nja, je hoeft er niet helemaal je kast voor overhoop te halen hoor
quote:Op zondag 30 januari 2011 00:08 schreef iBenny het volgende:
[..]
Ohw. Spanje was het idd.![]()
..c_a was toen jaloers op ze
Die vind ik zo niet leukquote:Op zondag 30 januari 2011 00:09 schreef PatriQue89 het volgende:
Oeh, Charly Luske speelt morgen.. dat is niet vervelend!![]()
quote:
Ja maar...quote:Op zondag 30 januari 2011 00:09 schreef Kally het volgende:
[..]
Zit in mijn dressoir, hoef er maar 1 deur voor open te maken, en die moet ik toch opruimen want de jongens leggen de dvd's niet in het doosje terug
Dus als ik opruim en doosjes zoek die bij de dvd's horen, vind ik hem vanzelf en dan leg ik hem apart voor jequote:
Oke. Is goedquote:Op zondag 30 januari 2011 00:13 schreef Kally het volgende:
[..]
Dus als ik opruim en doosjes zoek die bij de dvd's horen, vind ik hem vanzelf en dan leg ik hem apart voor je
Sweet dreams lieverdquote:Op zondag 30 januari 2011 00:17 schreef Kally het volgende:
Ik ga wederom verstandig zijn en afsluiten, morgen weer een verjaardag
Slaap lekker voor straks
Weer eentje?!quote:Op zondag 30 januari 2011 00:17 schreef Kally het volgende:
Ik ga wederom verstandig zijn en afsluiten, morgen weer een verjaardag
Slaap lekker voor straks
Welterusten Bennyquote:Op zondag 30 januari 2011 00:18 schreef iBenny het volgende:
[..]
Weer eentje?!
Lekker weekend dan
Ik ga ook slapen
Tot morgen allen
Al de hele dag hoor. Vrijdag voor ik ging slapen heb ik hem al teruggezet.quote:
Sorry, het valt me nu dus pas opquote:Op zondag 30 januari 2011 00:35 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Al de hele dag hoor. Vrijdag voor ik ging slapen heb ik hem al teruggezet.
hmmhmmm is zo gewoon dat het me pas opviel toen ik net iemand anders erover zagt typenquote:
Momenteel wel, komt mede door de wedstrijd van PSV. DOet me meestal toch wel goed even in het stadion zijn. Maar de dag zelf ben ik wel geod doorgekomen. Had het even rond 12.00 uur zwaar. Maar al vrijwel meteen belde mijn broer op dat hij van zijn huis weg reed om naar mij toe te komen met vrouw en kind. Even bij mij koffie gedronken en toen naar pa geweest. Daar even het dorp ingeweest. Pa, broer en co gingen naar schoonouders (kon niet mee, wilde het ook niet, omdat de auto te klein is voor 5 man (mede door de maxicosi). Ging wel lekker, mezelf op een broodje bij Bakker Bart getrakteerd, daarna even lekker wat muziek geluisterd en gecomputerd. Met zijn drieen gegeten. Friet en hapjes (pa en S. mosselen) en daarna dus naar PSV geweest..quote:Op zondag 30 januari 2011 00:46 schreef Koen66 het volgende:
[..]
hmmhmmm is zo gewoon dat het me pas opviel toen ik net iemand anders erover zagt typen
Weer wat beter nu kerel?
dat klinkt wel als een toffe dagquote:Op zondag 30 januari 2011 00:50 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Momenteel wel, komt mede door de wedstrijd van PSV. DOet me meestal toch wel goed even in het stadion zijn. Maar de dag zelf ben ik wel geod doorgekomen. Had het even rond 12.00 uur zwaar. Maar al vrijwel meteen belde mijn broer op dat hij van zijn huis weg reed om naar mij toe te komen met vrouw en kind. Even bij mij koffie gedronken en toen naar pa geweest. Daar even het dorp ingeweest. Pa, broer en co gingen naar schoonouders (kon niet mee, wilde het ook niet, omdat de auto te klein is voor 5 man (mede door de maxicosi). Ging wel lekker, mezelf op een broodje bij Bakker Bart getrakteerd, daarna even lekker wat muziek geluisterd en gecomputerd. Met zijn drieen gegeten. Friet en hapjes (pa en S. mosselen) en daarna dus naar PSV geweest..
dat klinkt als een nuttige dagbesteding.quote:Op zondag 30 januari 2011 00:51 schreef Bos81 het volgende:
Maar ik zie wel een beetje tegen vanmiddag op. Vrij lege dag, maar gelukkig is het koopzondag in het winkelcentrum, dus denk dat ik daar even heen ga. Heb wel een nieuwe broek nodig, gezien sommige te strak zitten of te vaal worden of de ritsluiting staat te vaak open..
Ja okee, maar jij kan waarschijnlijk beter dan ik omgaan met die leegte.. Dat is gewoon soms echt niet leuk meer.quote:Op zondag 30 januari 2011 00:55 schreef Koen66 het volgende:
[..]
dat klinkt als een nuttige dagbesteding.
Wij hebben helemaal niks ingepland, zien wel hoe de dag gaat lopen, vandaag te druk geweest
klopt, ook al heb ik ook nieta ltijd een fijn leven het is niet te vergelijken met jouw situatiequote:Op zondag 30 januari 2011 00:58 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ja okee, maar jij kan waarschijnlijk beter dan ik omgaan met die leegte.. Dat is gewoon soms echt niet leuk meer.
Vooral de angst om iets te doen en jezelf energieloos en blegh voelen. Zal ik morgen ook wel hebben. Maar ik MOET gewoon tegen mezelf zeggen E. Ga PVD gewoon naar het winkelcentrum
Ja. ik realiseer me misschien te weinig dat ook andere problemen hebben. Maar ja ooit zal het wel goed met me komen..quote:Op zondag 30 januari 2011 01:06 schreef Koen66 het volgende:
[..]
klopt, ook al heb ik ook nieta ltijd een fijn leven het is niet te vergelijken met jouw situatie
Maar inderdaad, als je de kracht kan vinden om jezelf op te peppen om het toch te doen dan vind ik het
Crazyquote:Op zondag 30 januari 2011 01:37 schreef Crazy-M het volgende:
willem 2 verloren. Naar met 9 man en 1 doelpunt verlies.... Gaan we dan toch nog hopen? O en geen zin om te slapen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |