Je moet links en rechts een paar linksen bannen. Direct piketpaaltjes slaan. Ze moeten weten dat de tijd van pappen en nathouden voorbij is. Schluss met theedrinken.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Serieus, ik let dan echt wel wat meer op mijn taalgebruik. Uiteraard zou ik als mod ook een stuk didactischer zijn qua handelen.![]()
Ab-so-luut niet, ik beoordeel elke post objectief, ik maak geen enkel onderscheid tussen links en rechts.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:09 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Je moet links en rechts een paar linksen bannen. Direct piketpaaltjes slaan. Ze moeten weten dat de tijd van pappen en nathouden voorbij is. Schluss met theedrinken.
Jij ben ook een vervelende user. Vervelder dan Whiskers2009.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Geen idee, maar jij bent gewoon een vervelende user. Vervelender dan ethiraseth.
Als jij een overtreding begaat wordt dat gerapporteerd, of bij uitzonderlijk goed gedrag wordt daar ook melding van gemaakt. Uiteindelijk komt dat in een lijst staan waar mods de beschikking over hebben, zo kunnen fa's beoordelen als jij in aanmerking komt voor een ban. Zelf kun jij die notes ook inzien tegen een bescheiden betaling.quote:
Ah. Die 29 notes zullen dus notes voor goed gedrag zijn. Bedankt duke.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Als jij een overtreding begaat wordt dat gerapporteerd, of bij uitzonderlijk goed gedrag wordt daar ook melding van gemaakt. Uiteindelijk komt dat in een lijst staan waar mods de beschikking over hebben, zo kunnen fa's beoordelen als jij in aanmerking komt voor een ban. Zelf kun jij die notes ook inzien tegen een bescheiden betaling.
Ik 22 in bijna 10 jaar...en ja, ik heb notes van 2003!quote:
Ik heb inderdaad een bleek huidje, maar zo snel vervel ik ook weer niet.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:11 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Jij ben ook een vervelende user. Vervelder dan Whiskers2009.
Ik denk dat dit hard voor je moet aankomen.
Graag gedaan hoor, de naam is trouwens phpmystyle.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:12 schreef mlg het volgende:
[..]
Ah. Die 29 notes zullen dus notes voor goed gedrag zijn. Bedankt duke.
Yep.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:13 schreef mlg het volgende:
Je moet ook echt betalen om die notes in te zien he
Ja ze blijven in principe gewoon staan. Jouw oudste is van mei 2003 en de nieuwste van vandaagquote:Op donderdag 3 februari 2011 22:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hey du_ke, vraagje, blijven die notes eeuwig staan en zit daar nog enige consequentie aan?
Vergeef mij de onwetendheid, aub
quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Serieus, ik let dan echt wel wat meer op mijn taalgebruik. Uiteraard zou ik als mod ook een stuk didactischer zijn qua handelen.![]()
Voor wat voor dingen heb jij dan notes gekregen?quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:12 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik 22 in bijna 10 jaar...en ja, ik heb notes van 2003!
Sommige notes klopt echt geen ruk van, wel vervelend dat je niet kan zien door wie de notes gemaakt zijn.
Inderdaad. Hup die kant opquote:Op donderdag 3 februari 2011 22:15 schreef Tem het volgende:
Dit moet naar SC gasten anders gaat mijn mooie TT er te snel aan.
Die informatie wordt enkel verstrekt tegen betaling.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:13 schreef mlg het volgende:
[..]
Voor wat voor dingen heb jij dan notes gekregen?
--> SC.quote:Op donderdag 3 februari 2011 22:16 schreef phpmystyle het volgende:
Maar duke, wat denk je ervan? Zoals je ziet loop ik nu al stage.
Oh het varieert van slowchat in een daarvoor niet bestemt topic tot misbegrepen ironie en ronduit sarcastische opmerkingen tegenover andere users. Voornamelijk sarcasme zo te zienquote:Op donderdag 3 februari 2011 22:13 schreef mlg het volgende:
[..]
Voor wat voor dingen heb jij dan notes gekregen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |