Haha dat heb je ook met zo'n filmpje over shellshock met een ander filmpje met dik vrolijke muziekquote:
Persoonlijk vind ik de Tele relics wel fijn, hoe ze aanvoelen, en hoe ze klinken, ik ben het wel met je eens inderdaad dat ze wat minder over de top hadden gemogen qua relicness(quote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:22 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
[..]
nice! ben alleen nooit zon fan van die manier hoe fender de relics maakt, met name de hals doet erg onnatuurlijk aan...
Awesomequote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:14 schreef TeleluvR het volgende:
Oeps, gitaar gekocht...
[ afbeelding ]
Mooi dat je dat ook met ons wil delen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:29 schreef Dribbel_ het volgende:
Heb echt medelijden met de mensen in de kroeg vanavond.
Zit de hele tijd al fucking ranzige ruften te latengeen idee waar het vandaan komt, waarschijnlijk teveel ingeademd vandaag.
What goes in, must come out (eventually)!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:29 schreef Dribbel_ het volgende:
Heb echt medelijden met de mensen in de kroeg vanavond.
Zit de hele tijd al fucking ranzige ruften te latengeen idee waar het vandaan komt, waarschijnlijk teveel ingeademd vandaag.
Helaas laat het ding zich lastig fotograferen. De kleur gauw viezig op de foto en alle details zijn moeilijk te vangen. Om een indruk te geven (niet mijn gitaar dus..maar de kleur en detail is hier wel goed):quote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:39 schreef Ace-of-Spades het volgende:
[..]
AwesomeBen benieuwd naar de echte pics.
Weer een klassieke foto van Dean...quote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:48 schreef The_Dean het volgende:
En ik heb mijn eigen whisky
[ afbeelding ]
Vanavond op Ned3 om 21:10 - 22:05 uur.quote:Documentaireserie
over pop- en rockalbums, die worden beschouwd als de beste of meest opmerkelijke albums van een bekende band, of die een periode in de muziekgeschiedenis markeren. Muzikanten, producers en geluidstechnici ontleden de muziek en geven zo inzicht in de manier hoe het album is ontstaan. Meer dan dertig miljoen exemplaren zijn er verkocht sinds het album in 1977 werd uitgebracht en daarmee is het één van de best verkopende albums aller tijden. Meat Loaf en Jim Steinman herinneren zich nog precies hoe ze elkaar voor het eerst hebben ontmoet. Meat deed auditie in New York voor een theaterproject dat Jim had geschreven. En Meat had precies de stem die Jim zocht voor het project dat uitmondde in Bat Out of Hell. Manager David Sonenberg vertelt hoe moeilijk het was om een deal te sluiten met een platenmaatschappij. Meat Loaf maakte alternatieve rock-'n-roll in een show die geïnspireerd was door de Broadway musical. Uiteindelijk sloten ze een contract met Cleveland International Label. Steinman droomde van een album met een kruising tussen Wagner en Phil Spector. De legendarische platenproducer en muzikant Todd Rundgren maakte van die droom tastbare rock-'n-roll. Aan de orde komt de manier waarop de nummers werden opgenomen, welk techniek er werd gebruikt om tot het uiteindelijke resultaat te komen van Bat Out of Hell.
Ik heb een eigen stoel.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:48 schreef The_Dean het volgende:
En ik heb mijn eigen whisky
[ afbeelding ]
Nu begin ik wel weer te twijfelen. Ik heb n budget (niet te groot), dus of n acoustische (electro) of n Telecasterquote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:45 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Helaas laat het ding zich lastig fotograferen. De kleur gauw viezig op de foto en alle details zijn moeilijk te vangen. Om een indruk te geven (niet mijn gitaar dus..maar de kleur en detail is hier wel goed):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Geen ideequote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:53 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Weer een klassieke foto van Dean...
Is ie ook een beetje te zuipen?
Ah, je bewaart em voor onderwegquote:Op zaterdag 29 januari 2011 21:35 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Geen idee
Ben nu in het zuiden, en moet straks nog vier uur rijden.
Wil je het verkopen of niet?!?quote:te koop
lh fendes prec. uit 1979
plus 2 lh italia bassen
meer info... mail maar ff op henk@schraleadvertentie.nl
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:29 schreef Dribbel_ het volgende:
Heb echt medelijden met de mensen in de kroeg vanavond.
Zit de hele tijd al fucking ranzige ruften te latengeen idee waar het vandaan komt, waarschijnlijk teveel ingeademd vandaag.
Net als jou, stapelbaar en plaatsbesparend.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 21:12 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ik heb een eigen stoel.![]()
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/00155964
En met bijpassende tafel te krijgenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 21:56 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Net als jou, stapelbaar en plaatsbesparend.
Hoezo? Ik ben ook niet zwart!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 22:36 schreef Ace-of-Spades het volgende:
En zwart?Maar dan moet je eigenlijk bass spelen.
hoe die vent op die camera afkomtquote:
Ken je klassiekersquote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:41 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Hoezo? Ik ben ook niet zwart!.
Oh, maar dit is echt lang geledenquote:
quote:
Rijkelijk laat. Maar toffe film. Er is in ieder geval een goede BluRay rip van te koop.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:24 schreef The_Dean het volgende:
Zo, It Might Get Loud eens 'kopen'. Drie jaar na dato, maar kom er pas net achter dat dat wel een leuke film schijnt te zijn.
Ja, die ben ik nu aan het kopenquote:Op zondag 30 januari 2011 12:26 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Rijkelijk laat. Maar toffe film. Er is in ieder geval een goede BluRay rip van te koop.
U2quote:Op zondag 30 januari 2011 12:33 schreef The_Dean het volgende:
Mooi, ben benieuwd. Enige waar ik tegenaan hang is die homo van U2
Ik vind The Edge een goede gitarist.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:33 schreef The_Dean het volgende:
Mooi, ben benieuwd. Enige waar ik tegenaan hang is die homo van U2
Klopt.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:52 schreef Muchachooo het volgende:
Dat is het mooiste stuk van It Might Get Loud, waar The Edge op een gegeven moment een stukje speelt, eerst met effecten, en daarna droog. Dan hoor je pas écht hoe lame zijn gitaarpartij eigenlijk is.
Had dat eerder gezegd. Dan had ik hem voor je meegenomen.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:24 schreef The_Dean het volgende:
Zo, It Might Get Loud eens 'kopen'. Drie jaar na dato, maar kom er pas net achter dat dat wel een leuke film schijnt te zijn.
quote:Op zondag 30 januari 2011 13:30 schreef TeleluvR het volgende:
Ik stop met fokken.
Ik stop met fokken.
Ik stop met fokken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |