Ik verreken mijzelf vaak met tijd. Dan haal ik analoge notering en digitale notering door elkaar. Kan zo even geen voorbeeld gevenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:41 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik heb nog wel eens dat ik 6 uur als 16u op wil schrijven, maar dat zie ik dan wel meteen
Ik snapte het gewoon niet, eerst kijken waar de wijzers staan, dan daar weer de minuten en uren uit herleiden en dan als tijd benoemen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:45 schreef alors het volgende:
[..]
Ik vind klokkijken met wijzers ook maar gedoe, ik had altijd zo'n jongenshorloge met digitale cijfers
Ben zelf ook meer van de digitale klokken. Veel handiger/sneller, imho. Horloges met digitale cijfers FTWquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:45 schreef alors het volgende:
[..]
Ik vind klokkijken met wijzers ook maar gedoe, ik had altijd zo'n jongenshorloge met digitale cijfers
High Roadquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:47 schreef henkde_j het volgende:
Wat is dat album van the Broken Bells trouwens heerlijk chill.
Ik vind dat dit nummer op de vakantie-CD moet.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:49 schreef alors het volgende:
[..]
Ik vind dit echt zo'n stom nummer he
ja, dat zie ik Hans en jou ook nog wel eens doen!quote:
Vaporize is ook topquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:48 schreef -Hans- het volgende:
[..]
High Road![]()
. Een van de beste platen van 2010. Zonder twijfel.
Nou, dit dus. En de cd's van de 3J's? Goed te pruimen!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:50 schreef alors het volgende:
Ik vind sommige Nick en Simon liedjes best lief
Ja maar veel mensen haten maar blindelings zonder het ooit te hebben gehoord. Alsof het allemaal Frans Bauers kloons zijnquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:51 schreef Cee het volgende:
[..]
Nou, dit dus. En de cd's van de 3J's? Goed te pruimen!
Jij snapt me.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:52 schreef alors het volgende:
[..]
Ja maar veel mensen haten maar blindelings zonder het ooit te hebben gehoord. Alsof het allemaal Frans Bauers kloons zijn
ik heb alle platen!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And if you think that I've been loosing my way
That's because I'm slightly blinded
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:53 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik heb alle platen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Ken het ook niet.
Ik moet me nog eens in die gast verdiepen. Lees zijn naam regelmatig her en der, hij was jurylid bij een programma dat ik keek en daar trad hij ook op en ik vond 'm zo leuk.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:54 schreef henkde_j het volgende:
Maar 1 Ben Folds nummer kiesbaar in de Zeroes request lijst
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:53 schreef oh-oh het volgende:
Het enige NL talige wat ik te pruimen vind das Acda en de Munnick, verder heb ik dr echt zelden wat mee , kan het ook niet helpen, maar Nick en Simon vind ik echt niks
Ja Hero, das 1 nummer, maar de rest, neeeee echt niet , sorryquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:55 schreef alors het volgende:
[..]
The Scene, Hero, Klein Orkest/Stef Bos ook niet?
Clouseau, Skik, De Dijkquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:55 schreef alors het volgende:
[..]
The Scene, Hero, Klein Orkest/Stef Bos ook niet?
God nee, die al helemaal niet allemaalquote:
Over de muur!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:55 schreef alors het volgende:
[..]
The Scene, Hero, Klein Orkest/Stef Bos ook niet?
Heeft ook aardig wat toffe covers gemaaktquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:55 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik moet me nog eens in die gast verdiepen. Lees zijn naam regelmatig her en der, hij was jurylid bij een programma dat ik keek en daar trad hij ook op en ik vond 'm zo leuk.
Sieneke!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:58 schreef alors het volgende:
[..]
Ik bedoel maar! Frank Boeijen, Ramses, Van Dik Hout?
How do you doedelzak!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:58 schreef Cee het volgende:
Ik wil die dronken mensen van de reclame voor een bus gooien, is dat erg?
Die laatste is nu wel een collectors item of nietquote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:58 schreef oh-oh het volgende:
Ik ben aan het denken of ik NL talig in mn cd kast heb...
Wel veel NL product maar uhm, mss een verdwaalde cd van Paul de Leeuw die ik es gekregen heb oh ja, en een gesigneerde cd van Silvia Millecam omdat we bij de cd presentatie waren, maar dat is het dan ook wel geloof ik
Huuuuuuuuuu, Frank Boeijen en van Dik Hout daar gruwel ik echt van.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:58 schreef alors het volgende:
[..]
Ik bedoel maar! Frank Boeijen, Ramses, Van Dik Hout?
quote:
zoals de vorig keerquote:Op zaterdag 29 januari 2011 15:00 schreef Cee het volgende:
Ik denk dat Cindy en Meneer Derks wat hebben gehad.
Ja, hebben?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 14:59 schreef alors het volgende:
[..]
Die laatste is nu wel een collectors item of niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |