Ik gok als de B12 verkocht wordt.quote:
Even die open Laser uitlaten brommen dacht ik.quote:
Banden zijn uit.quote:daar heb je toch winterbanden voor
die zal ik der wel bij moeten houden wsquote:Op zaterdag 12 februari 2011 23:36 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Ik gok als de B12 verkocht wordt.
Oh bedoel je dat niet.... rij toch nog het liefste op de motor @circuit.
Komende jaar maar eens kijken of de spiraal omhoog gaat of naar beneden.
(heb er wel een paar keer aan gedacht.. kentekenloze bike voor circuit)
[..]
Even die open Laser uitlaten brommen dacht ik.![]()
[..]
Banden zijn uit.![]()
Je weet het nooit met lentekriebels en een licht aangepaste prijs.quote:
Pilletjes.quote:voor die spiraal heb je pilletjes...of bedoelde je dat nietkans dat ie omhoog gaat is groter met een zirkwiebak.
Eat this.quote:speelgoed
speelgoedquote:
Moeten we eens een keer in real live zien, The Isle Of Man.quote:Op zondag 13 februari 2011 09:45 schreef OPM het volgende:
speelgoed![]()
blijft leip datlekker zon dip in de bocht
1.3 bar warm gemeten.quote:In het ONK Supersport en Superbike worden tegenwoordig extreme rem- en acceleratiekrachten behaald. Dat stelt hoge eisen aan de banden. Dunlop heeft daarom de GP Racer D211 ontwikkeld. Deze band is afgeleid van de handgemaakte D211GP raceband, waarmee in diverse Superstock- en Supersportklassen wordt gereden. De GP Racer D211 is echter lager geprijsd omdat deze band niet met de hand, maar machinaal in serie wordt vervaardigd.
De prestaties van de GP Racer D211 liggen dicht tegen die van de handgemaakte D211GP raceband aan. De GP Racer D211 beschikt immers over dezelfde constructies, zoals de unieke NTEC karkasopbouw met Jointless Belt en de befaamde MultiTread Technology. De opbouw biedt een hoge stabiliteit en een optimale drukverdeling tussen band en asfalt. Daardoor kan op het circuit met een zeer lage bandenspanning worden gereden, tot 2,2-2,4 bar voor en 1,3-1,5 bar achter (warm gemeten). Dat resulteert in een groot contactoppervlak, dat meer zijdelingse grip, meer tractie en snellere rondetijden oplevert.
De Dunlop GP Racer D211 is leverbaar in drie mogelijke compounds (soft, medium en endurance), zodat op elk circuit en bij elk weertype de ideale balans tussen levensduur en grip te vinden is. De profielband is ook goedgekeurd voor gebruik op openbare weg.
hehequote:
mijn ideequote:Op zondag 13 februari 2011 15:15 schreef Worldbeater het volgende:
Moeten we eens een keer in real live zien, The Isle Of Man.
Uw favoriet?quote:
Moet je wel ruim van tevoren plannenquote:
Als t maar zwart en rond is... kost beetje veel moeite of geld om aan dunflops te komen...quote:
quote:[..]
Moet je wel ruim van tevoren plannen, dit jaar schijnt al vol te zitten.
Fok! MC 2012 meeting.![]()
http://www.iomtt.com/
quote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:57 schreef Worldbeater het volgende:
Ducati Diavel.. may I have your votes please!
[ afbeelding ]
WB trapt af.![]()
Maar wil er wel een keer een proefritje op maken.![]()
[ afbeelding ]
Misschien als ik mijn midlife hebquote:Op zaterdag 12 februari 2011 21:57 schreef Worldbeater het volgende:
Ducati Diavel.. may I have your votes please!
[ afbeelding ]
WB trapt af.![]()
Maar wil er wel een keer een proefritje op maken.![]()
[ afbeelding ]
Oe, dan moet ik nu mijn slag slaan.......quote:Op maandag 14 februari 2011 13:44 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Misschien als ik mijn midlife heb
quote:Op maandag 14 februari 2011 15:35 schreef bvvt het volgende:
[..]
Oe, dan moet ik nu mijn slag slaan.......
Je voelt het als het er is. Je realiseerd je het pas als het te laat is ...quote:Op maandag 14 februari 2011 15:35 schreef bvvt het volgende:
[..]
Oe, dan moet ik nu mijn slag slaan.......
Nadieh haar ouders geven'r budget cadeau tot 5.000 euro.quote:Op zondag 13 februari 2011 22:23 schreef cageon2 het volgende:
Als t maar zwart en rond is... kost beetje veel moeite of geld om aan dunflops te komen...
ga dit seizoen denk ik op ex pilollis van DSSP rijder.
Ik heb dan maar gekozen voor kansarm inplaats van kansloos. Je MOET genieten / modewoordje.quote:Op maandag 14 februari 2011 15:47 schreef koffiekoekje het volgende:
Je voelt het als het er is. Je realiseerd je het pas als het te laat is ...
Vraag maar aan WB
Mijn budget van afgelopen jaar zit er nog wel onder, alhoewel het denk ik wel in de buurt zou komen als ik alles optel... maar dat doe ik lekker nietquote:Op maandag 14 februari 2011 22:42 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Nadieh haar ouders geven'r budget cadeau tot 5.000 euro.
Een bevriende sponsor doet daar 5.000 euro bovenop, en van wat ze zelf verdient gaat 800 euro per maand naar de sport. Hoe harder je rijdt, hoe meer het kost. Hoe vervelend, je hebt steeds jezelf ermee.
lukt aardig tochquote:[..]
Ik heb dan maar gekozen voor kansarm inplaats van kansloos. Je MOET genieten / modewoordje.
Ja joh beetje positief goedrekenen die handel. Zo doe ik het ook.quote:[b] Op maandag 14 februari 2011 22:46 schreef cageon2 het volgende:[/
Mijn budget van afgelopen jaar zit er nog wel onder, alhoewel het denk ik wel in de buurt zou komen als ik alles optel... maar dat doe ik lekker niet![]()
~13x rijden, WP shizzle, CBR600RR, kuipwerk, bandenwarmers.![]()
hmm ff snel gerekend zonder CBR valt het me nog mee eigenlijk![]()
en daarvoor verkoop ik de blade weer. Als het goed is.
Oh ja, en iedere dag is weer mooi.quote:lukt aardig toch
ziet er uit als jouw handy-work.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:25 schreef Worldbeater het volgende:
klussen maakt meer kapot dan je lief is!
[ afbeelding ]
http://www.motor-forum.nl/forum/list_message/18758752#18758752
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |