Met een verlept roosje en rode wangetjes naar haar staren, DAT is pas raar!quote:Op donderdag 27 januari 2011 17:52 schreef JaimyLee het volgende:
[..]
Jaa maar dat klinkt zo.. soms raar
Uitgeprint en op de stippellijntjes hun naam en woonplaats ingevuld. (quote:Prins Valenthijs
Rue de lamour 10
1312AB Paris
Lieve, lieve, lieve .......................................,
Ik kan niet onder woorden brengen hoeveel ik voor je voel. Dat unieke gevoel, die pure liefde, die hartstocht, oh lieve .........................., het is werkelijk waar een genot om dit te mogen ondervinden.
Ook al woon je in ................................., het belemmert mij geenszins om later een eventuele liefdesrelatie met je te mogen beginnen. Du, du bist alles, wass ich habe auf die Welt, du, du bist alles wass ich wil! Duuuhuuu, du allein kannst mich verstehen!
Lief poppedijntje, schatje, poeweliewoepsie, het is vandaag (ofja, eigenlijk gisteren of eergisteren) Valentijnsdag. Laat ik deze dag aangrijpen om de liefde aan je te verklaren. Waar gaat het om in je leven? Heb uw naasten lief. Wees gelukkig met alles wat je hebt. Maar wees vooral gelukkig met jóuw kerel, jouw vent, jouw rots in de branding.
Ik, prins Valenthijs van Lippe Bisterfeld zum Aldegonde, graaf van het groothertogdom Kent, baron van Sint-Barneveld, beschermheer van Frederikstadt, held van beroep, verklaar aan jou de liefde.
Lieve, lieve, lieve .................................., wil je voor altijd de mijne zijn?
Forever yours,
Prins Valenthijs
(Deze brief is geschreven op 14 februari in het jaar 2010 anno domini, maar aangezien mijn witte paard alle postzegels heeft opgegeten heb ik nieuwe moeten halen, de brug stond toen open, ik moest mn moeder nog uit bad halen en daarna was ik verkouden, vandaar dat hij iets later is.)
De regels interesseren me niet.quote:Op maandag 31 januari 2011 20:43 schreef Techno het volgende:
[..]
Eigenlijk is het bedoeld voor als je heimelijk een oogje op iemand hebt, dus om anoniem je liefde aan iemand te betuigen, iets dat bij stelletjes overduidelijk niet het geval is.
Als dit waar is.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 17:23 schreef Silenus het volgende:
Vorig jaar heb ik onderstaande brief op 17 februari (toen kwam ik pas op het idee) verstuurd naar vijf vrouwen.
[..]
Uitgeprint en op de stippellijntjes hun naam en woonplaats ingevuld. () Ze vonden het allemaal heel lief, al was er eentje die zich afvroeg of ik deze brief soms niet naar méér vrouwen had gestuurd!
quote:Op donderdag 27 januari 2011 17:34 schreef Gary_Oak het volgende:
Wie heeft trouwens dit topic gerespecteerd?
quote:
quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:46 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Dat was ik per ongeluk aangeklikt![]()
Mijn weekend duurt drie dagen.quote:Op zondag 13 februari 2011 14:55 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ja, dan is het alweer maandag
quote:Op donderdag 27 januari 2011 17:14 schreef kwiwi het volgende:
Niks, m'n vriend vindt dat sowieso maar een onzindag
Ik ervaar het als een extra zondag.quote:Op zondag 13 februari 2011 15:07 schreef motorbloempje het volgende:
en dat maakt morgen geen maandag?
Ik vind iedereen leuk, maar niemand vind mij leuk.quote:
En mijn kaart dan? Heb ik wel een kwartier op zitten broeden.quote:Op zondag 13 februari 2011 23:33 schreef Bloempje. het volgende:
Morgen stagelopen, verder niets. Big deal.
Je wil toch nooit watquote:Op maandag 14 februari 2011 01:25 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik krijg dan ook nooit watAlthans niet op de 14e
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |