probeer je een escape te zoekenquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:33 schreef Skonk het volgende:
[..]
Ja kijk inderdaad maar even goed naar die cijfers.
Dan zie je misschien in dat het niet klopt dat alcohol legaal is en bijvoorbeeld wiet niet.
Waarom zou ik cijfers moeten posten en jij niet?quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:34 schreef draaijer het volgende:
[..]
Cijfers knul, cijfers. Laat maar zien dat er meer mensen direct en indirect kapot gaan aan bier dmv ongeluk en rokers
Nee, het cafe wil mij en mijn rokers vrienden daarbinnen, we betalen dus. Het is wel droevig dat je alle rokers over een kam scheert en tokkievolk noemt terwijl je zelf niet eens in staat bent een fatsoenlijke discussie te voeren met legitieme argumenten, een symptoom van grote tokkie invloeden binnen jouw sociale omgeving. Faalhaas.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:32 schreef draaijer het volgende:
[..]
Dan ga je lekker in een kelder zitten met die paar leftovers van rokers. Of nodig een paar gasten uit om lekker in je gefinancierde auto een peukje te doen
het nieuws mijnheer.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:34 schreef draaijer het volgende:
[..]
Cijfers knul, cijfers. Laat maar zien dat er meer mensen direct en indirect kapot gaan aan bier dmv ongeluk en rokers
Vooral met wietquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:35 schreef lipjes het volgende:
[..]
het nieuws mijnheer.
hoe vaak zie je dat er weer een ongeluk is geweest met doden, of dat een dronkelap weer in het weekend een paar fietsers heeft doodgereden, bijna elk weekend? zo`n 3-4 keer per week?
en dan even vergelijken met roken en/of wiet...
Hypocriet kan dus ook bij het lijstje op.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:34 schreef draaijer het volgende:
[..]
Cijfers knul, cijfers. Laat maar zien dat er meer mensen direct en indirect kapot gaan aan bier dmv ongeluk en rokers
we hebben het over roken en de gevolgen op de gezondheid, vervolgens komt er een aap die wil beweren dat er danzkij bier meer doden zijn dan de directe / indirecte doden door roken!!quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:35 schreef lipjes het volgende:
[..]
het nieuws mijnheer.
hoe vaak zie je dat er weer een ongeluk is geweest met doden, of dat een dronkelap weer in het weekend een paar fietsers heeft doodgereden, bijna elk weekend? zo`n 3-4 keer per week?
en dan even vergelijken met roken en/of wiet...
Dat heb ik alleen met cocainequote:Op donderdag 27 januari 2011 15:36 schreef Skonk het volgende:
Hoeveel van jullie hebben wel eens teveel geblowd, en zijn toen naar huis gegaan om je vrouw helemaal de tering te slaan?
Ik was het van plan maar viel in slaap.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:36 schreef Skonk het volgende:
Hoeveel van jullie hebben wel eens teveel geblowd, en zijn toen naar huis gegaan om je vrouw helemaal de tering te slaan?
Als deze vraag exact werd gesteld maar dan met bier, was dat ook nihil hier, hoeveel fokkers hebben nou een vrouw danquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:36 schreef Skonk het volgende:
Hoeveel van jullie hebben wel eens teveel geblowd, en zijn toen naar huis gegaan om je vrouw helemaal de tering te slaan?
ik heb die vergelijking niet gemaaktquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:37 schreef draaijer het volgende:
[..]
we hebben het over roken en de gevolgen op de gezondheid, vervolgens komt er een aap die wil beweren dat er danzkij bier meer doden zijn dan de directe / indirecte doden door roken!!
Nu heeft drank in het algemeen en wiet het gedaan! Ga toch heen
Ok het publiek is misschien niet de juiste, maar je snapt m'n puntquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:38 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Als deze vraag exact werd gesteld maar dan met bier, was dat ook nihil hier, hoeveel fokkers hebben nou een vrouw dan
Hoe dan? Je kan wel zomaar iets posten maar geef eens argumentenquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:39 schreef das_phantom het volgende:
Blowen is dubbel zo schadelijk voor de omgeving.
Obvious troll is obviousquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:40 schreef das_phantom het volgende:
1. Rook gaat de omgeving in
2. Veel blowers zijn vervelend voor de omgeving.
Jij moet gewoon je hele leven in een bejaardeflat gaan wonen man. Saaie lul.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:40 schreef das_phantom het volgende:
1. Rook gaat de omgeving in
2. Veel blowers zijn vervelend voor de omgeving.
1. Nee de rook gaat de omgeving uit.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:40 schreef das_phantom het volgende:
1. Rook gaat de omgeving in
2. Veel blowers zijn vervelend voor de omgeving.
Ze worden er ook zo ontzettend actief van, alleen maar overlastquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:40 schreef das_phantom het volgende:
2. Veel blowers zijn vervelend voor de omgeving.
Laatst zag ik nog iemand helemaal fout gaan op een joint, die kon er dus echt niet tegen, nou dan weet je het wel; zzzzzZZZZZZquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:41 schreef KroodjeBip het volgende:
[..]
Ze worden er ook zo ontzettend actief van, alleen maar overlast
Als dat een rookvrije flat is, dan liever vandaag nog dan morgen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:41 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Jij moet gewoon je hele leven in een bejaardeflat gaan wonen man. Saaie lul.
Wat lul je nou, we hebben het hier over roken?quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:41 schreef Skonk het volgende:
1. Flesjes bier op het fietspad
2. Dronken mensen buiten
3. Dronken mensen die vernielen
4. Dronken mensen die bedreigen
5. Dronken mensen die geweld gebruiken
Mits je er wiet in stopt zoals deze homeboy van popeye ook werkelijk doet, dat kan je duidelijk opmaken uit de tekenfilms.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:42 schreef Stuurver het volgende:
Pijp roken is trouwens ook voor de echt keizers onder ons
kijk maar naar deze baas
[ afbeelding ]
Heb je niet door dat ik nu laat zien dat je net zo goed drinken (of elk ander willekeurig iets waar mensen last van kúnnen hebben) kan verbieden?quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:43 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Wat lul je nou, we hebben het hier over roken?
Je doet nu net of rokers niet drinken? Roken gaat over het algemeen gepaard met drinken?
Je bent niet erg snugger he
Kuifje maynquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:43 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Mits je er wiet in stopt zoals deze homeboy van popeye ook werkelijk doet, dat kan je duidelijk opmaken uit de tekenfilms.
Nee, ik ben voor het legaliseren van alle genotsmiddelen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:45 schreef das_phantom het volgende:
Dus jij bent ook voor een algeheel verbod op genotsmiddelen?
Fack jou, kk zemmel!quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:57 schreef LastPapaRoach het volgende:
Mensen die roken zijn pas nazi's en moeten worden opgehangen
Dat bedoel ik, dat snurken van die gasten, niet normaal die overlastquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:42 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Laatst zag ik nog iemand helemaal fout gaan op een joint, die kon er dus echt niet tegen, nou dan weet je het wel; zzzzzZZZZZZ
Ik vraag me dan echt af wat popeye er in doet.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:43 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Mits je er wiet in stopt zoals deze homeboy van popeye ook werkelijk doet, dat kan je duidelijk opmaken uit de tekenfilms.
Die gingen allemaal dood in de laatste afleveringquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:47 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Je hebt gelijk man, ik was een beetje verward.Goeie oude tijden.
Net als:
[ afbeelding ]
Altijd meteen dat geVMBOquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:47 schreef draaijer het volgende:
Het niveau om een goed initiatief af te doen als NSB praktijken. Hoe sneu.. TS en zijn aanhangers moeten wel VMBO'ertjes zijn
Is dat je slot argument? Heel goed van je knul, vooral die VMBO comment in combinatie met de argumenten die je tot nu toe hebt gebracht, chapeau!quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:47 schreef draaijer het volgende:
Het niveau om een goed initiatief af te doen als NSB praktijken. Hoe sneu.. TS en zijn aanhangers moeten wel VMBO'ertjes zijn
heb je ze gemist? je post zelf het bewijs!quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:48 schreef Skonk het volgende:
[..]
Altijd meteen dat geVMBO
Heb je je argumenten thuis vergeten ofzo
Meen je dat nou dude? Ik heb laatst seizoen 4 geregeld en ben nog van plan te genieten van de aankomende afleveringen, nu weet ik alleen wat voor een donkere wolk er boven mijn hoofd hangt. (letterlijk en figuurlijk natuurlijk)quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:47 schreef Skonk het volgende:
[..]
Die gingen allemaal dood in de laatste aflevering
Probeer je verslaving maar goed te praten. je bent gewoon te zwak voor woorden om iets af te leren. Kwam jij nou niet met het woord -> faalhaasquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:48 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Is dat je slot argument? Heel goed van je knul, vooral die VMBO comment in combinatie met de argumenten die je tot nu toe hebt gebracht, chapeau!
Leg eens uit hoe deze briljante opmerking van jou een argument is waaruit blijkt dat ik de faalhaas ben hier? Want volgens mij heb jij nog geen legitieme argumenten kunnen brengen en ben je vooral druk met kinderachtig trollen en het etaleren van het gebrek aan verstandelijk vermogen waar jij mee kampt.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:49 schreef draaijer het volgende:
[..]
Probeer je verslaving maar goed te praten. je bent gewoon te zwak voor woorden om iets af te leren. Kwam jij nou niet met het woord -> faalhaas![]()
quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:36 schreef Skonk het volgende:
Hoeveel van jullie hebben wel eens teveel geblowd, en zijn toen naar huis gegaan om je vrouw helemaal de tering te slaan?
Fixedquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:39 schreef das_phantom het volgende:
Wat mij betreft zijn joint-rokers dus het meest sociaal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |