quote:Ik ben trouwens een anti-roker, vandaar dat ik zoveel cafés meld.
Nee ruiken naar bier en zweet is lekkerquote:Op donderdag 27 januari 2011 14:56 schreef gers het volgende:
hopelijk gaat dit werken, rokers![]()
dadelijk stappen zonder die smerige rooklucht van die verslaafde nicotinejunks
quote:Hengelo Ov, Romance Club, Emmaweg 2, 7551 BH.
24-1-2011: "Rookvrij? dan toch niet bij Seksclub Romance www.paygirl.nl in Hengelo.
"
en roken is schadelijk ik wil geen kanker krijgen omdat jij zonodig verslaafd wilt zijnquote:Op donderdag 27 januari 2011 14:57 schreef Beach het volgende:
[..]
Nee ruiken naar bier en zweet is lekker
Ik moest een traantje wegpinken.quote:Tilburg, Muziekcafé Cul de Sac, Heuvel 48, 5038 CS.
24-1-2011: In Tilburg in café Cul de Sac wordt veel gerookt, ik kom daar zelf niet, maar mijn 23 jarige zoon wel, die rookt niet, en ik vind dat niet prettig.
Ik ben ook niet enthousiast over roken, maar voor anderen bepalen wanneer ze moeten doen wat ze willen doen vind ik dan wel weer van een andere orde.quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:59 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Ik loop de hele tijd met roker buiten , komen binnen, roker gaat rustig zitten en steekt een sigaret op.
#$^(*% je hebt net de hele tijd buiten gelopen`!?!
Jammer voor jou dat jij je hier aan ergert, de rokers genieten des te meer.quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:59 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Beetje gerook vind ik niet zo erg maar er zijn kroegen waar ik gewoon last krijg van mijn ogen omdat er zoveel rook binnen hangt
Wat mij ook opvalt is dat rokers graag binnen roken.
Voorbeeld:
Ik loop de hele tijd met roker buiten , komen binnen, roker gaat rustig zitten en steekt een sigaret op.
#$^(*% je hebt net de hele tijd buiten gelopen`!?!
Je kan toch rekening houden met een niet-rokerquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:01 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ik ben ook niet enthousiast over roken, maar voor anderen bepalen wanneer ze moeten doen wat ze willen doen vind ik dan wel weer van een andere orde.
quote:hengelo(o), Merlijn, Rookvrij.
24-1-2011: er is apart rookhok, maar je moet door een gang waaraan het rookhok zit.Wanneer de schuifdeur van dit hok open is dan krijg je de volle laag dus weer de kleren in de was. Inspectie doe hier iets aan!
Wat deze meneer zegt.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:02 schreef Irritatie100 het volgende:
Het zal mij werkelijk waar aan m'n reet roesten of er ergens gerookt wordt of niet. Enige "probleem" is dat je kleding stinkt als je thuis komt, maar dat gaat sowieso wel in de was, of er nou gerookt wordt of niet.
Ik rook zelf trouwens niet, nooit gedaan ook.
Zeker, dus dan gaat-ie maar weer buiten staan, ook al komtie daar net vandaan. 't Is een verschil tussen wannéér iemand iets doet en wáár iemand iets doet, snapte?quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:03 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Je kan toch rekening houden met een niet-roker
quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:02 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Jammer voor jou dat jij je hier aan ergert, de rokers genieten des te meer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |