Wij hebben new baby gebruikt tot maat 3, toen we over moesten naar de volgende maat kreeg Nathan nog volledige borstvoeding en de baby dry variant trok dat hier niet, dat ging er erg vaak langs. We hebben een korte tijd active fit gebruikt omdat die beter aangesloten zitten en de bvpoep dus beter binnenboord bleef. Bij de introductie van vast voedsel zijn we langzaam overgegaan op baby dry, en dat gebruiken we nog steeds. Onderhand maat 4.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 21:03 schreef Poppejans het volgende:
Die New Baby heeft een urinestrip voorop zodat je kan zien of de baby geplast heeft+ ze nemen beter de allereerste poep op
Active Fit zou dunner zijn zodat bewegende baby's zich beter kunnen bewegen. Maar ik zie dat persoonlijk als afzetterij, er zit veel minder in zo'n Active Fit pak en met de Baby Dry hebben ze nou echt geen giga prop tussen de benen
Nou hij slaapt bij ons op de kamer en als de deken omhoog gaat komt de geur je wel tegemoet zeg maarquote:Op donderdag 22 september 2011 16:18 schreef Vanyel het volgende:
Wat een prijs. Die geur is alleen maar handig, dan weet je dat je weer moet.
Had ze tijd terug voor tijn ook,vond/vind ze nog fijne dan de kruidvat luiers.quote:Op donderdag 22 september 2011 16:09 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Wij hebben in de vakantie een pak Aldi luiers meegenomen en ze bevallen erg goedGeen ongelukjes mee gehad.
Als ik toch een minpuntje op moet noemen dan is het dat de geur er wat duidelijker door heen komt wel![]()
Maar in maat vier 80 luiers voor ¤11,50 dus je hoort mij niet klagen.
Ik heb na dat gratis proefpakketje van c1000 luiers geklaagd destijds, dat ze heel snel vol van urine leken te zijn, en dat ik bij allebei de luiers al bijna helemaal het plakstripje kapot scheurde.quote:Op maandag 19 december 2011 10:11 schreef pessie het volgende:
*Schop*
Ik heb afgelopen vrijdag voor het eerst C1000 luiers gekocht. Gisteren hebben we ze uitgeprobeerd. Na de eerste had Nathan opeens wat uitslag en kon ik hem omkleden omdat hij was doorgelekt, na de 2de was de uitslag alleen maar erger geworden. We hebben er maar weer een pamper omgedaan. Heeft iemand anders deze ervaring ook?
Ik heb de c1000 klantenservice gebeld en stuur nu een paar luiers terug zodat zij er naar kunnen kijken. Ook krijg ik een tegoedbon.
Ik heb altijd babydry. Active fit is voor bewegelijke kindjes, ze zouden beter aansluiten. Noah draagt ze nu omdat ze in de luiertaart zaten, maar er hangt echt een chemisch luchtje om hem heen als ik 'm 's morgens uit bed haal..quote:Op maandag 19 december 2011 11:15 schreef bitterend het volgende:
We gaan nu over naar pampers maat 2
ik heb 2 verschillende gekocht, geen idee wat het verschil is
in de ene zitten 48 luiers en in de andere verpakking 56...active fit vs baby dry
Ok, even een fail van mijn kant:quote:Op maandag 19 december 2011 10:47 schreef Orea het volgende:
Welke ze hier bij de opvang hebben geen idee eigk, er staan groene blaadjes op ofzo? Een of ander ecologisch gebeuren? Ik vind ze niet zo, want ze lekker vrij snel door heb ik het idee.. ze blijven altijd nattig voelen(wat op zich fijn is bij kindjes die bezig zijn met zindelijk worden
maar dat is hier nog lang niet aan de orde
)
Ja, dat!quote:Op maandag 19 december 2011 14:31 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik had een doos pampers gekocht (toen ik nog zwanger was) waar budget op staat en dat blijkt active fit te zijn. Nu heb ik de hele dag het idee dat ean gepoept heeft want ze stinken ontzettend. Helaas zitten er 144 luiers in dus moeten we nog even. Ze zijn wel dunner/soepeler dan de baby dry en new baby.
En volgens mij heb ik in maat 4 ook active fit staan. Wij zitten dus nog wel even in de chemische luchtjes.
maar weet je dat dat helemaal geen aanbieding is.. Als je het uitrekent zijn ze nog steeds duurder als de aanbieding van de Kruidvat...quote:Op woensdag 21 december 2011 12:42 schreef Nielsch het volgende:
Pampers en die kopen we altijd in de aanbieding bij de makro. Betaal je 75 euro maar kun je ook weer maanden vooruit (480 luiers ofzo).
Dat verandert vanzelf...lotte heeft vanaf 9 maanden tot haar 2e verjaardag in dezelfde maat gezeten...quote:Op woensdag 21 december 2011 12:44 schreef Aventura het volgende:
Ik koop er nooit zo veel vooruit, ivm maat.
Duurder dan... En boeiend, ik ga niet zeuren om een paar euro.quote:Op woensdag 21 december 2011 12:44 schreef Vicky het volgende:
[..]
maar weet je dat dat helemaal geen aanbieding is.. Als je het uitrekent zijn ze nog steeds duurder als de aanbieding van de Kruidvat...
Super tip! ga ze morgen bij de Etos halen! inderdaad 2 halen 1 betalenquote:Op maandag 19 december 2011 20:22 schreef Juud79 het volgende:
Ik heb vanaf de geboorte een combi van Pampers en Huggies gebruikt. Nu zijn alle Pampers op en gebruik ik sinds twee weken alleen nog maar Huggies. Zitten perfect, zijn dun en zacht en ze lekken nooit door. Er zit ook geen vies luchtje aan zoals bij de pampers.
En ik koop ze in de aanbieding, 2 voor de prijs van 1. Dus dat is 8 euro voor 60 luiers.
Kruidvat en Etos ook geprobeerd, vind ik veel te dik en stug.
Schlecker is (hier in Berlijn iig..) de duurste. Ik haal Pampers altijd bij de Kaufland. Normale prijs 8.65 voor een pak. De aanbieding is meestal 15,99/16,99 voor een doos. Met de kortingsbonnen die je hier het eerste levensjaar krijgt, krijg ik ook nog 4¤ korting. Ik schrik altijd weer als ik in Nederland een pak luiers moet kopen...quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:09 schreef Cyntiaa het volgende:
Voor de mensen die zelf dichtbij de Duitse grens wonen of er toevallig familie hebben wonen. Het loont zeker om daar je pampers te kopen. Ik heb gisteren 72 babydry pampers gekocht in maat 3 voor ¤ 14,00. Schlecker heeft daar hele gunstige prijzen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |