Zonder spits... doe ff realistisch man.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:31 schreef Calciumdude het volgende:
dat willen ze nu toch al doen ?
dan maar zonder spits.. tis niet alsof het met zo geweldig gaat
Een verlosserquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:09 schreef john-x het volgende:
[..]
Dost moet niet zeiken en blij zijn dat ie in de Kuip mag spelen. Buiten Heracles om heeft ie nooit laten zien een toekomstige topspits te zijn. Sowieso zie ik in hem geen verlosser, ik zou er geen 3 miljoen in investeren.
We moeten vooral op korte termijn punten binnen halen om ons te handhaven. Daarna komt het team samenstellen wat jij zegt. Maar ik neem aan dat je dat niet vanuit de eerste divisie wilt gaan doen?quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:34 schreef Happel het volgende:
[..]
Een verlosser
We moeten gewoon een team samenstellen wat voor elkaar door het vuur gaat, niet een of twee spelers die ons 'verlossen'.
Ja, bied hem als salaris een zak snoep en de eer om Feyenoorder te mogen zijn, dat zal helpenquote:Op donderdag 27 januari 2011 15:09 schreef john-x het volgende:
[..]
Dost moet niet zeiken en blij zijn dat ie in de Kuip mag spelen. Buiten Heracles om heeft ie nooit laten zien een toekomstige topspits te zijn. Sowieso zie ik in hem geen verlosser, ik zou er geen 3 miljoen in investeren.
Hou toch op man met dat 'voor elkaar door het vuur gaan'-geouwehoer. Als een spits er 30 inschiet mag ie van mij part op de middenstip slapen als we niet in balbezit zijn.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:34 schreef Happel het volgende:
[..]
Een verlosser
We moeten gewoon een team samenstellen wat voor elkaar door het vuur gaat, niet een of twee spelers die ons 'verlossen'.
quote:Been en van Hanegem in gesprek tijdens potje golf
Mario Been heeft donderdag met Willem van Hanegem gesproken tijdens een potje golf. De trainer van Feyenoord laat aan RTV Rijnmond weten dat het gesprek "goed is verlopen". Verdere inhoudelijke mededelingen worden door beiden niet gedaan.
De trainer van Feyenoord en de oud-trainer van de Stadionclub waren op golfclub Broekpolder in Vlaardingen om van gedachten te wisselen over de teleurstellende resultaten van Feyenoord in de afgelopen maanden. Met het gesprek geeft Been gehoor aan het verzoek van zowel geldschieters als supporters van de Rotterdamse club.
Omdat club-icoon Van Hanegem het slechte spel van Feyenoord van de laatste maanden maar moeilijk kon verdragen bood hij zijn diensten meerdere malen aan. De Kromme deed dit in zijn wekelijkse column in het Algemeen Dagblad. Mario Been liet enkele weken geleden al weten dat Van Hanegem altijd welkom is om te praten, maar dat er geen officiële functie voor hem klaarligt.
Exact.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:34 schreef Happel het volgende:
[..]
Een verlosser
We moeten gewoon een team samenstellen wat voor elkaar door het vuur gaat, niet een of twee spelers die ons 'verlossen'.
Lul toch niet zo slap. Een spits zal er nooit 30 inschieten als er rond hem niks loopt wat als team functioneert.quote:Op donderdag 27 januari 2011 15:46 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Hou toch op man met dat 'voor elkaar door het vuur gaan'-geouwehoer. Als een spits er 30 inschiet mag ie van mij part op de middenstip slapen als we niet in balbezit zijn.
Zijn contract loopt af he.quote:Op donderdag 27 januari 2011 17:06 schreef Paul-89 het volgende:
Na een jaar niet te hebben gevoetbald, op die leeftijd,met die blessuregevoeligheid en met dat salaris ?
Ja idd. Al kon hij er zelf natuurlijk niks aan doen aan die blessure.quote:Op donderdag 27 januari 2011 17:11 schreef Paul-89 het volgende:
Eventueel een laag prestatiecontract aanbieden, hij mag wel wat terugdoen voor dit verloren jaar waar hij zonder 1 minuut te spelen wel de volle mep kreeg.
Ik vind Pazzini eigenlijk wel bij Feyenoord passen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:12 schreef Paul-89 het volgende:
Pazzini dicht bij overgang naar Inter, dus lijkt er sterk op dat Luc in elk geval nog geen directe overstap gaat maken. Pazzini is ook meer het kaliber wat bij Inter past, Luc is daar nog lang niet aan toe.
Mooi bedrag.quote:'AS Monaco bereid bod op Fer voor'
Feyenoord neemt mogelijk nog deze maand afscheid van Leroy Fer. AS Monaco is bereid om de hoofdprijs van 5,5 miljoen euro voor de middenvelder te betalen. De Ligue 1-club is op zoek naar een controlerende middenvelder en heeft meerdere ijzers in het vuur. Ook Manuele Blasi (Napoli) en Christian Poulsen (Juventus) zijn in beeld bij de Monegasken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |