Die game gaat ook zeker wel mee uit de winkel samen met m'n 3DS, ik ben alleen niet zo van fan het overal Mii's in stoppenquote:Op woensdag 9 februari 2011 09:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
En trouwens, hoe kun je dit nou niet tof vinden:
Nee joh gekkie! Je schiet geen kogel af!quote:Op woensdag 9 februari 2011 11:29 schreef lizardtattoo het volgende:
Hmm ik moet bekennen dat ik me nooit in de serie verdiept heb, de naam associeerde ik met flight combat en daarom heb ik er dus verder niet naar gekeken. Maar dit ziet er toch wel tof uit
quote:Op woensdag 9 februari 2011 11:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Nee joh gekkie! Je schiet geen kogel af!Dit is serene rust op het mooie Wii Sports Resort eiland.
Nog even voor op de nieuwe pagina dan!quote:Op woensdag 9 februari 2011 11:53 schreef msnk het volgende:
[..]...
Toch maar kijken straks op een kompjoeter dan.
Wat ik me af vraag; dat onderste scherm van de 3DS, is dat nou gewoon exact hetzelfde scherm als het scherm van de DS? En, werkt het touchscreen ook op dezelfde manier? Dus gemaakt voor een pennetje, maar niet voor een groot oppervlak zoals je vinger?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 23:10 schreef remcheese het volgende:
Zo, net terug van het event!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Streetfighter en Doa speelden als een trein! waarbij Streetfighter het mooiste was en DOA het lekkerste weg speelde.
Pes was de mooiste speelbare game, de mensen hebben echt "volume"zoals jij en ik, totaal niet te vergelijken met poppetjes zoals het nu zijn in voetbalgames.
Asphalt en Ridge racer, beide mooie games, maar ik kende de banen al uit mn hoofd
Pilotwings is mooi, maar helaas wel dat Wuhu eiland wat we al uit ons hoofd kennen van de wii sport resort. (geen idee of er meer "maps"inzitten, kon de dame ook niet zeggen)
KID icarus deed qua gameplay denken aan space harrier in de vlieg delen.
De loop delen waren wat lastig voor mij als linkshandige gamer.
Ik vond wel dat het 3d effect hier het mest opviel omdat je zo hard vooruit vliegt
Resident evil ziet er leuk uit maar was geen reet aan, het was gewoon 2 minuten zo veel mogelijk monsters killen met die vreselijke Resident Evil besturing.
[ afbeelding ]
Nintendogs.... Tsja... Het is nintendogs 2.0. Het ziet er erg goed uit,
maar ik ben
1 geen meisje en 2 geen 7 meer en daarmee zeker niet de doelgroep.
Sims 3ds: je kon alleen een poppetje maken, Introscherm zag er uit als een ouderwetse kijkdoos, erg mooi gedaan.
Je kon trouwens je poppetje ook een hoofd geven door je foto te maken maar het was te donker in de zaal om het echt goed te kunnen doen.
En dan natuurlijk Zelda..
Zelda, wat zie jij er sfeervol uit zeg. Je ziet alleen aan de wat hoekige wereld dat het een oude game is maar poeh poeh, het druipt er weer vanaf qua stijltje.
[ afbeelding ]
Overall: dat 3D is echt bizar goed! het is beter dan ik had gedacht en de 3ds is qua graphics zeker wel heel erg mooi. en echt: Seeing IS believing.
De Nintendo dames zeiden dat ze vanaf half februari met de 3ds op tournee gaat door nederland, zoals Maurice zou zeggen: ik zeg, doen!
Het verbaasde mij vooral dat het zo vreselijk scherp beeld was in 3d!quote:Op woensdag 9 februari 2011 15:10 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik was er gister ook, en het was echt heel erg mooi. Het zag er prachtig uit en het was heel erg gezellig. 3D effect werkt echt goed.
Inderdaad, had ik ook niet verwacht. Moest even 2 keer goed kijken om er zeker van te zijn dat het scherp was.quote:Op woensdag 9 februari 2011 15:21 schreef remcheese het volgende:
[..]
Het verbaasde mij vooral dat het zo vreselijk scherp beeld was in 3d!
Dat had ik dus echt niet verwacht.
Is dat geen collector's item nuquote:Op woensdag 9 februari 2011 13:49 schreef Jesse_ het volgende:
En laten we deze niet vergeten:
[ afbeelding ]
Net gekeken maar ben niet zo onder de indruk of zoquote:Op woensdag 9 februari 2011 12:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Nog even voor op de nieuwe pagina dan!
De oudere SC-games zijn veel passiever. Echt minutenlang in het donker zitten. Ik vond die nooit leuk en de laatste op 360 wel aardig. Hou daar dus rekening meequote:Op woensdag 9 februari 2011 20:24 schreef pugehenis het volgende:
van de launch games vind ik alleen splinter cell interessant, heb overigens alleen die van op de xbox 360 gespeeld dus niet de oudere versies. Dus misschien heb ik een verkeerd beeld van dat spel.
Het is grafisch misschien niet de meest indrukwekkende game, maar we zitten pas in de launchperiode natuurlijk. Veel ports ook nog en dan is een nieuwe game in een geliefde franchise wel fijn. Heerlijk chill gamen!quote:Op woensdag 9 februari 2011 21:11 schreef msnk het volgende:
[..]
Net gekeken maar ben niet zo onder de indruk of zo
Maar dat is natuurlijk altijd tricky met DS games, dat was met TWEWY ook zo; die spellen zien er in het echt bijna altijd veeeeeeeeuuuul beter uit
Alleen kan Google mij hier verder geen informatie over verschaffen. Het enige wat ik tegenkom is een thread op een forum waarop men denkt dat er enhancements voor de 3DS in Pokémon Black & White zitten.quote:A. The 3DS will be backwards compatible with all DS and DSi games. Those games will not be able to display imagery in 3D despite being used on the 3DS. However, some games, most notably Pokémon Black & White, will gain some enhanced functionality when played on the new system. These cases should be considered extremely rare, however.
Ik las het ook al op Serebii. Er zitten enhancements in voor DSi, maar verder is er nog niks bekent.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:52 schreef Redah het volgende:
Ik las op IGN onder het kopje "Can I play my old games?" de volgende tekst:
[..]
Alleen kan Google mij hier verder geen informatie over verschaffen. Het enige wat ik tegenkom is een thread op een forum waarop men denkt dat er enhancements voor de 3DS in Pokémon Black & White zitten.
Heeft iemand hier wat meer concrete informatie over?
Eentje is WPA ondersteuningquote:Op zaterdag 12 februari 2011 00:06 schreef pjats het volgende:
[..]
Ik las het ook al op Serebii. Er zitten enhancements in voor DSi, maar verder is er nog niks bekent.
denk niet dat ik voor mijn oude nintendo ds (de eerste versie) nog iets krijg, ontzettend veel krassen op het onderste scherm, en het bovenste stuk zit nog maar aan 1 kant vastquote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:11 schreef Stephan1237 het volgende:
De prijs is 249 bij Game-mania , dus ik denk dat dat de adviesprijs is. Je krijgt wel een goedkopere 3DS als je je oude DS/DSL/DSI/DSI XL inlevert. Kan oplopen tot 100 euro korting
Net het foldertje binnen van game-mania
Je kan het proberen. Je krijgt voor de oude DS volgens mij 50 euro terug als je de 3DS kooptquote:Op dinsdag 15 februari 2011 14:33 schreef pugehenis het volgende:
[..]
denk niet dat ik voor mijn oude nintendo ds (de eerste versie) nog iets krijg, ontzettend veel krassen op het onderste scherm, en het bovenste stuk zit nog maar aan 1 kant vast
En alles moet compleet zijn met doos.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 14:33 schreef pugehenis het volgende:
[..]
denk niet dat ik voor mijn oude nintendo ds (de eerste versie) nog iets krijg, ontzettend veel krassen op het onderste scherm, en het bovenste stuk zit nog maar aan 1 kant vast
nee inderdaad ik wil die DS alleen voor de remake van zelda XDquote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:42 schreef Jesse_ het volgende:
Je gaat je oudeDS
toch niet weg doen?
Wat ga jij ermee doenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:42 schreef Jesse_ het volgende:
Je gaat je oudeDS
toch niet weg doen?
Nog maar 36 dagenquote:Op woensdag 16 februari 2011 01:03 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Goh, Maart is al dichtbij, ik heb echt het idee dat het helemaal niet lang heeft geduurt, het wachten.
3DS + Pilotwings op dag één. Ben zo'n 260 euro kwijt denk ik dan.quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:32 schreef Redah het volgende:
[..]
Nog maar 36 dagen
Wat schatten jullie zo ongeveer kwijt te zijn bij de aanschaf van je 3DS? Hou je het bij 1 game, meer?
Jij gaat je oude DS inleveren dan?quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
3DS + Pilotwings op dag één. Ben zo'n 260 euro kwijt denk ik dan.
Voor mij waarschijnlijk Sims 3 of DOA. Hoop dat er een Harvest Moon uitkomt.quote:Op woensdag 16 februari 2011 13:48 schreef lizardtattoo het volgende:
Aan de 3DS zelf ben ik geen geld kwijtmaar qua games ben ik er nog niet uit. Eigenlijk zit er bij de launchgames niets van mijn gading. Maar ja, zo'n apparaat winnen
en dan drie maanden in de kast leggen tot er wel toffe games komen is ook weer zo wat. Dus zal het toch wel Pilotwings of Sims 3 worden. Of misschien wel allebei, ik ben begin april jarig
Professor Layton, Zelda, Animal Crossing en Hollywood Crimes komen er in ieder geval
Had de vorige pagina niet helemaal uitgelezen dusquote:Op woensdag 16 februari 2011 12:48 schreef msnk het volgende:
En is er nu wel een definitieve EU line-up bekend?
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 15:34 schreef Writersright het volgende:
http://uk.ds.ign.com/articles/114/1148348p1.html
Lanceertitels 3DS:
PilotWings Resort
Nintendogs + Cats: Golden Retriever & New Friends
Nintendogs + Cats: French Bulldog & New Friends
Nintendogs + Cats: Toy Poodle & New Friends
Super Street Fighter IV: 3D Edition
The Sims 3
PES 2011 3D - Pro Evolution Soccer
LEGO Star Wars III: The Clone Wars
Ridge Racer 3D
Super Monkey Ball 3D
Samurai Warriors: Chronicles
Asphalt 3D
Tom Clancy's Ghost Recon: Shadow Wars
Tom Clancy's Splinter Cell 3D
Rayman 3D
¤0 dus, totdat ik weet wanneer de goede games uitkomen kan ik hier dan ook niets zinnigs over zeggenquote:Op woensdag 16 februari 2011 12:32 schreef Redah het volgende:
Wat schatten jullie zo ongeveer kwijt te zijn bij de aanschaf van je 3DS? Hou je het bij 1 game, meer?
Nee, ik koop 'm met korting.quote:
Nintendogs is écht niet de moeite... Ik was hyped toen hij voor DS uitkwam maar na twee weken ben je er he-le-maal klaar mee. Echt heel saai. Pokemon moet je niet meetellen bij je 3DS uitgaven. Het valt wel mee dus, 3DS + Pilotwings + Monkey Ball = 350 euro. Heb ik zo even 100 euro voor je bespaard! Graag gedaan!quote:Op woensdag 16 februari 2011 16:19 schreef Redah het volgende:
Hmmm... Ik kom met de 3DS, Pilotwings, Super Monkey Ball, Nintendogs & Pokemon Black (of White) toch zo tegen de 450 Euro aan
Nouja, Pokemon koop ik samen met mijn 3DS, dus het zal als één PIN-transactie van m'n bankrekening af gaanquote:Op woensdag 16 februari 2011 16:28 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nintendogs is écht niet de moeite... Ik was hyped toen hij voor DS uitkwam maar na twee weken ben je er he-le-maal klaar mee. Echt heel saai. Pokemon moet je niet meetellen bij je 3DS uitgaven. Het valt wel mee dus, 3DS + Pilotwings + Monkey Ball = 350 euro. Heb ik zo even 100 euro voor je bespaard! Graag gedaan!
Pokemon moet je bij z'n release kopen. Dat maakt de resterende weken tot de release dragelijker om te wachten.quote:Op woensdag 16 februari 2011 16:46 schreef Redah het volgende:
[..]
Nouja, Pokemon koop ik samen met mijn 3DS, dus het zal als één PIN-transactie van m'n bankrekening af gaan
quote:The Nintendo 3DS Doesn’t Want Your Nintendo Point Cards, Sorry
Nintendo Points are Nintendo's virtual currency for the Wii and the DSi. Players can purchase point cards or charge them on their credit card. You might have some left over prepaid point cards you're hoping to use on the upcoming Nintendo 3DS. Tough crap.
Current Nintendo Points cannot be used on the Nintendo 3DS. On the company's Japanese site, Nintendo notes, "Prepaid Nintendo point cards cannot be used with the Nintendo 3DS. Prepaid point cards that can be used with the 3DS will go on sale at a later date."
This doesn't necessarily render current prepaid cards useless as Nintendo will continue to support the DSiWare and WiiWare Stores. Separate prepaid cards for the 3DS? It does make everything into an enormous pain in the butt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |