VPlayerquote:Op dinsdag 1 februari 2011 17:18 schreef Iemand91 het volgende:
Weet iemand hier hoe je 720p goed kunt afspelen op een Desire? Ik heb verschillende players uit de Market geprobeerd maar geen een is goed tot nu toe (speelt of niet, of heel slecht met stotterend beeld/geluid of beeld en geluid niet gesynchroniseerd.)
Aah, gevonden, thanksquote:Op woensdag 2 februari 2011 13:09 schreef Ireyon het volgende:
Rechts van de username staat toch gewoon een plusje
Geprobeerd maar werkte niet. Maar heb de film met een kleinere resolutie erop gezet.quote:
Je hebt het over 2 technisch verschillende toestellen, de Wildfire (white) is het kleinere broertje van de Desire (white) zowel letterlijk in grootte als in specificaties. Daarom is die dus ook goedkoper. Typ maar 'ns in op google om de verschillen te zoeken.quote:Op woensdag 2 februari 2011 17:02 schreef Marloes het volgende:
Goed, ik overweeg dus om een HTC aan te schaffenMijn oog viel op de Desire white, maar toen zag ik dat er ook een model is genaamd ''wildfire white''. Kan iemand mij kort vertellen wat nou echt de belangrijkste verschillen zijn? Ik snap er geen kont van
En de prijs verschilt aanzienlijk!
Mwah..quote:Op woensdag 2 februari 2011 17:22 schreef Pandora73 het volgende:
.. , en de Desire HD en de Desire Z zijn dan weer de luxe modellen.
Ik vind een toetsenbord niet echt een reden om toestel een luxe-toestel te noemenquote:Op woensdag 2 februari 2011 17:26 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Mwah... Als 'k dat scherm van de DHD zie, ben ik toch erg blij met m'n amoled en de Z wint ook niet bepaald de schoonheidsprijs + minder goede specs.
In ieder geval een groter scherm, maar volgens mij ook iets snellere specs?quote:Op woensdag 2 februari 2011 18:02 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik vind een toetsenbord niet echt een reden om toestel een luxe-toestel te noemen.
Wat is nou eigenlijk het grote verschil tussen de Desire en de Desire HD?
betere camera, sneller etc.quote:Op woensdag 2 februari 2011 18:07 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
In ieder geval een groter scherm, maar volgens mij ook iets snellere specs?
Als je álles naar je SD-kaart kon verplaatsen, dan was dat prima geweest ja. Maar helaas moet je een hoop dingen (Flash, Maps) nog gewoon kwijt op je interne vrije geheugen van amper 100mb..quote:Op woensdag 2 februari 2011 19:13 schreef Viking84 het volgende:
Ik krijg bij de hd een beetje het gevoel dat het een verbeterde versie van de desire is. Overigens begrijp ik de klachten over de opslagruimte niet zo? Ik heb er gewoon een kaartje van 4gb bij. Prima toch?
er zijn wel reviews te vinden. Let er wel op dat bepaalde modellen inmiddels verouderd zijn en dat er dan op den duur dus geen update meer voor komt.quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:46 schreef Marloes het volgende:
Ah oke dank allemaal
Iemand ervaring met een Wildfire?
O oke, dat wist ik nietquote:Op woensdag 2 februari 2011 21:48 schreef Viking84 het volgende:
[..]
er zijn wel reviews te vinden. Let er wel op dat bepaalde modellen inmiddels verouderd zijn en dat er dan op den duur dus geen update meer voor komt.
Vind dat wel echt kut aan de Desire. Heb er een 2gb kaartje in zitten, maar er is maar 16mb vrij op de telefoon. Begrijp werkelijk niet waarom dat niet anders gedaan is...zo heb je nauwelijks iets aan uitbreidbaar geheugen.quote:Op woensdag 2 februari 2011 19:17 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Als je álles naar je SD-kaart kon verplaatsen, dan was dat prima geweest ja. Maar helaas moet je een hoop dingen (Flash, Maps) nog gewoon kwijt op je interne vrije geheugen van amper 100mb..
Stuur de defecte Desire maar naar mij toe dan, ik betaal de verzendkosten welquote:Op woensdag 2 februari 2011 19:03 schreef Fendy het volgende:
Als ik die van mij niet meer aan de praat krijg wordt het een Nexus S denk ik
quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:52 schreef The6thgate het volgende:
[..]
Vind dat wel echt kut aan de Desire. Heb er een 2gb kaartje in zitten, maar er is maar 16mb vrij op de telefoon. Begrijp werkelijk niet waarom dat niet anders gedaan is...zo heb je nauwelijks iets aan uitbreidbaar geheugen.
Ik heb een groot deel naar sd gezet maar ik krijg ook regelmatig een melding dat het geheugen vol is.quote:Op woensdag 2 februari 2011 23:00 schreef Juup© het volgende:
[..]
Jij hebt geen enkele app naar de sd kaart gezet met a2sd o.i.d.?
Gewoon rooten Rom erop en klaar, geen gezeur meer over geheugen enzoquote:Op donderdag 3 februari 2011 00:24 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik heb een groot deel naar sd gezet maar ik krijg ook regelmatig een melding dat het geheugen vol is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |